PsychobiologiaUraza w psychobiologii i Kodzie Emocji®

Uraza w psychobiologii i Kodzie Emocji®

Oto kolejna emocja zaprezentowana z perspektywy psychobiologii, astrologii i Kodu Emocji®. Tym razem naszą bohaterką jest… URAZA. 

Uraza często dotyka osób z dobrą pamięcią, jest też zdecydowanie bardziej yin, jeśli chodzi o okazywanie gniewu, złości. Obciąża ona wątrobę i drogi żółciowe, buduje mur wokół serca, zamyka w relacjach, ale też… buduje dosłowny mur w organizmie w postaci kamieni żółciowych.

Gdy uwięzioną emocją jest uraza

Uraza jest jedną z częstotliwości zawartych w Kodzie Emocji®  dra Bradley’a Nelsona.

W spektrum urazy znajdują się też takie stany, jak: PRETENSJA, ZADRA, OBRAZA, OBRAŻENIE SIĘ, RESENTYMENT, OBURZENIE.

Stany te kodowane są przez naszą podświadomość jako rodzaje urazy. Wszystkie mają różne zabarwienie, ale podobną częstotliwość, więc pracując z urazą, pracujemy z każdym jej odcieniem.

Według medycyny chińskiej uraza jest produkowana przez wątrobę lub pęcherzyk żółciowy.

Po co nam uraza?

Na poziomie biologicznym uraza pomaga nam lepiej stawiać granice, zachować czujność i nieufność wobec ewentualnych drapieżników, wzmacnia umiejętności obronne poprzez zachowanie uważności. Pomaga uniknąć ponownie tej samej sytuacji. Niestety pielęgnowanie jej przysparza nosicielce/owi urazy wielu problemów relacyjnych i zdrowotnych, nierzadko buduje mur wokół serca i trudność w otwarciu się na ludzi.

Uraza w psychobiologii

Jak każda z emocji, uraza może być składową wielu konfliktów psychobiologicznych. Jest jednak jeden organ, który uraza uszkadza w szczególny sposób. Tym organem jest według Totalnej Biologii® WORECZEK ŻÓŁCIOWY.

Uraza to emocja, która – gromadzona przez lata – może stać się przyczyną konfliktu biologicznego, z którego powstaną kamienie żółciowe. Biologia zadba o stworzenie niemal dosłownego muru, bo stworzy kamienie.

Uraza w żywiołach i astrologii

Uraza może być emocją, którą trudniej będzie puścić osobom z obsadzeniami kosmogramu oraz z progresjami w żywiołach o polaryzacji żeńskiej: Ziemi i Wody. Urazę mogą gromadzić osoby z obsadzeniami Raka, Skorpiona, Ryb, Byka, Panny czy Koziorożca.

Jest to więc bardziej żeński sposób na okazywanie gniewu. Ogień i Powietrze szybciej przepalą gniew i szybciej puszczą, zapomną.

Na szczęście… możesz to uwolnić!

Zapraszam na sesje indywidualne Alchemii Bioenergetycznej i Kodu Emocji®!

Jako certyfikowana praktyczka Totalnej Biologii® i Kodu Emocji® łączę te i wiele więcej metod, które stosuję podczas spotkań w formie fuzji odpowiadającej Twoim potrzebom:

Do zobaczenia!

Napisała: dr Anna Grochowska-Biodrowicz

Szkoła Praktyk Pogłębionych HamSa Joga

Kontakt telefoniczny:

+48 579 054 518

 

Napisz do HamSa Joga na:

kontakt@hamsajoga.pl