Grafik

Zobacz grafik wydarzeń i zarezerwuj miejsce dla siebie

Wydarzenia – ostatnio zakończone

Alchemia Bioenergetyczna 3.2: Oczyszczanie i uzdrawianie przestrzeni

Joga Centrum Nova Huta os. Zgody 7, Kraków

Czy wiesz, że według wschodnich nauk przestrzeń, w której żyjemy i pracujemy ma aż 30% wpływ na nas, nasze życie i wszelkie jego aspekty? Dlatego w Alchemii Bioenergetycznej zajmujemy się też przestrzenią, w której żyjemy.

Oczyszczanie i uzdrawianie przestrzeni to moduł, podczas którego uczymy się oczyszczania i uzdrawiania przestrzeni: mieszkalnych, miejsc pracy, energii budynków, w tym oczyszczania energii po przestrzeniach starej pamięci poprzednich lokatorów, osób zmarłych, minionych wydarzeń oraz połączeń karmicznych budynków i pomieszczeń. Podczas modułu korzystamy z umiejętności czytań pól energoinformacyjnych, uczymy się pozyskiwać i dekodować informacje oraz transformować je w idealnie zdrowe wzorce energetyczne pomieszczeń i budynków naszych klientek/ów. Podczas modułu uczymy się pracy na odległość i na żywo. Nauki procesów uzdrowienia odbywają się według przekazu Alchemii Bioenergetycznej, którą otrzymuję od swoich przewodników i która może nieco różnić się z warsztatu na warsztat ze względu na zmiany pół energoinformacyjnych składu osobowego danej grupy.

1,440.00zł

Uzdrawiająca Joga Nidra / Healing Yoga Nidra – kurs nauczycielski Yoga Alliance

Sattva – szkoła jogi klasycznej ul. Smoleńsk 22/22, Kraków

Uzdrawiająca Joga Nidra / Healing Yoga Nidra to wyjątkowy kurs nauczycielski jogi spajający techniki jogi, w tym pratyahary i medytacji z zasadami hipnozy, psychoenergetyki i psychobiologii oraz dźwiękoterapii. To szczególne połączenie pozwoli Ci tworzyć unikalne uzdrawiające stany śnienia dla grup i klientów indywidualnych, podczas których Twoje klientki i Twoi klienci będą mieć okazje do przywracania swojego ciała, psyche i ducha do stanu ich idealnego wzorca. Jednocześnie sam/a doświadczysz uzdrawiającej, alchemicznej mocy jogi nidry dedykowanej uzdrawianiu różnych obszarów życia. Kurs ma charakter terapeutyczny i uczy tych zasad również poprzez doświadczenie i praktykę własną. Kurs posiada honorowaną na całym świecie akredytację YACEP® Yoga Alliance.

Astrojoga: Wodnik. Wolny i niezależny – KRAKÓW

Sattva – szkoła jogi klasycznej ul. Smoleńsk 22/22, Kraków

Witaj w świecie Astrojogi – autorskim cyklu, który zawiera w sobie wszystkie fazy oraz jakości zodiaku i łączy je z technikami jogi skąpanej w kosmicznych dźwiękach. Podczas kameralnych spotkań pracujemy w niewielkich […]

400.00zł

*Kolaże przygotowała dla nas Aleksandra Błaś.

Szkoła Praktyk Pogłębionych HamSa Joga

Kontakt telefoniczny:

+48 579 054 518

 

Napisz do HamSa Joga na:

kontakt@hamsajoga.pl