Vishuddha: Uwolnij gardło. Wyjazd z jogą ćakr
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To event minęło.

Vishuddha: Uwolnij gardło. Wyjazd z jogą ćakr

23 września, 2022 / 18:00 - 25 września, 2022 / 18:00 CEST

Zapraszam Cię na warsztat wyjazdowy Vishuddha: uwolnij gardło. Będzie to Seminarium Energetyczne w Jodze Ćakr. Podczas tego spotkania zajmiemy się oczyszczaniem ciała fizycznego, ciał subtelnych i umysłu w obszarach dotyczących ćakry gardła.

Warsztat jest praktyczny i ma na celu oczyszczenie, pobudzenie Twojej ćakry Vishuddhi, zaprasza więc do poszerzenia świadomości, uzdrawiania aspektów siebie oraz do autodiagnozy i pobierania informacji z wewnątrz. Z czymkolwiek przyjedziesz, możesz z pomocą silnie transformującej energii porzucić pośród natury. Pozostawisz to, co Ci już nie służy, co Cię blokuje. Spotkasz się z sobą na bardzo głębokim poziomie. Wzmocnisz swoje gardło, tarczycę i układ hormonalny, słuch i górne drogi oddechowe. Wsłuchasz się w swój głos na wszystkich poziomach swojego istnienia.

Wiśhuddha to Twoja komunikacja, prawo do zabierania głosu, umiejętność podejmowania decyzji. To Twój czas i Twoja przestrzeń. To, jak nimi zrządzasz, czy je masz. Vishudda to Twój słuch i Twój głos. To integracja światła i cienia, obszar wybierania nektaru lub trucizny.

Ćakra gardła odpowiada za Twoje gardło, krtań, struny głosowe, tchawicę, migdałki, ślinianki, tarczycę i przytarczyce, szyję, uszy, barki, kark, szyjny odcinek kręgosłupa, jamę ustną i podniebienie.

Podczas warsztatu może dojść do spontanicznych uzdrowień.

 

W programie:

– Praktyczna nauka diagnostyki stanu ćakry u każdego uczestnika z pomocą jogi, elementów bioterapii, psychobiologii i dźwiękoterapii;

– Wykłady i konwersatoria teoretyczne dotyczące: specyfiki energetyki ćakry gardła, przekonań i programów blokujących ćakram i nasze zdrowie/życie, sposobów oczyszczania podświadomości w obszarze Wiśhuddhy, ciemnych i jasnych stron energii ćakry gardła, historii rodu i obciążeń tej ćakry,

– Głębokie oczyszczanie w dźwiękach gongów, mis tybetańskich, tingsh, dzwonków wietrznych i in. instrumentów relaksacyjnych,

– Praktyka jogi ćakralnej (kundalini tantra) wzmacniającej gardło, tarczycę, układ górnych dróg oddechowych, słuch, uszy, szyję, kark i barki. uwalniającej emocje i oczyszczającej Wiśuddhę,

– Elementy wizualizacji, medytacji i mantry, kirtan,

– Vasana Daha Tantra, elementy radykalnego wybaczania, konstelacji energetycznych,

– Praktyka jogi nidry,

– Praktyki czasu i przestrzeni,

– Czas na kontakt z naturą.

Pamiętaj jednak, że to pole grupy tworzy ten warsztat. On się wydarza, jest niepowtarzalny i jedyny w danym czasie i miejscu.

Jogiczna praca nad oczyszczaniem oraz harmonizacją ćakr może znacząco poprawić jakość życia: wzmocnić odporność, pomóc czuć się bezpiecznie i pewnie, pozbyć się dolegliwości, przyspieszyć procesy zdrowienia, uwolnić emocje, wpłynąć na sposób postrzegania świata, poznać siebie na głębszym poziomie itd.

Dla kogo jest ten warsztat?

Dla każdego, kto chciałby doświadczyć głębokiego oczyszczenia, poszerzyć swoją świadomość, uzdrowić pewne aspekty siebie, uwolnić się od powtarzających się cykli i historii w swoim życiu, a także dla chcących spotkać się z naturą. To spotkanie dla osób, które mają odwagę spojrzeć zarówno na swoje światło, jak i na swój cień, przyjąć je i zintegrować. Doświadczenie w jodze i w pracy z energią nie jest wymagane, ale z pewnością jest mile widziane.

Czas: od 18:00 23 września– 25 września do 14:00

Miejsce: Nieprześnia 1, 32-700.

 

Zakwaterowanie: w pokojach 2 i 3-osobowych w urokliwym kompleksie Nieprześnia 1, który otacza pięciohektarowy park. Mieści się w nim m.in. zabytkowy dworek z 1934 roku, jabłoniowy sad, warzywnik i staw. Nieprześnia leży  45 minut od Krakowa, na Pogórzu Karpackim, niedaleko Zamku w Wiśniczu i kopali soli w Bochni. 

Detoks ciała i umysłu: Podczas warsztatu będziemy wspierać ciało fizyczne w detoksykacji. Towarzyszyć nam będzie kuchnia wegetariańska przygotowywana na miejscu z lokalnych upraw.

W tym czasie nie spożywamy alkoholu, nie palimy papierosów, nie przyjmujemy środków odurzających, nie palimy tytoniu, nie jemy mięsa!

Inwestycja: 1150 zł – Early Bird do 20 sierpnia 2022

1250  zł – cena po 20 sierpnia 2022

W tej kwocie zawarte są:

– 2 noclegi

– wyżywienie (3 posiłki wegetariańskie dziennie),

– dostęp do stałego bufetu z napojami,

– praktyki jogi ćakralnej (kundalini tantry, laja jogi, bioterapii w Alchemii Energetycznej) dla ćakry gardła,

– głęboko oczyszczająca prowadzona energoterapia i dźwiękoterapia z pomocą gongów, mis tybetańskich i innych instrumentów relaksacyjnych,

– konwersatoria z zakresu poszerzania świadomości w obszarze ćakry gardła, oczyszczania z pomocą technik jogi, bioterapii i pracy z żywiołami.

Obowiązuje zakup 1 bezzwrotnego biletu w kwocie 690 zł / po 20.08. –  790 zł / przez system płatności lub  na podane mailem przy rejestracji konto. Liczba miejsc ograniczona.

Pozostała kwota – 460 zł – płatna gotówką na miejscu.

Zgłoszenie – możesz zakupić wejściówkę tu na stronie przez opcję „Kup bilety” i dokonać płatności automatycznie. Tylko zakup biletu jest gwarancją miejsca na warsztacie. Bilet na warsztat jest ustawowo bezzwrotny, ale zawsze możesz – po uprzednim poinformowaniu nas o zmianie – odsprzedać lub sprezentować go komuś.

Jeśli nie masz możliwości skorzystania z tych płatności, prześlij zgłoszenie na adres: hamsa.joga.school@gmail.com  i napisz, na który warsztat i w którym mieście się zgłaszasz. Jest możliwość otrzymania faktury (bez VAT).

Uczestnicy otrzymają zaświadczenie potwierdzające ukończenie warsztatu. Kurs nie daje uprawnień do nauczania jogi.

Przeciwwskazania: stany psychotyczne, choroby psychiczne (schizofrenia, afektywna dwubiegunowa itp.), ciąża, posiadanie rozrusznika serca, epilepsja.

O wszelkich dolegliwościach i niedyspozycjach zdrowotnych należy poinformować nauczyciela przed praktyką. Zapisując się na warsztat, akceptujesz ten warunek.

Jak się przygotować?

Jeśli masz matę, weź ją ze sobą, by za Tobą nie tęskniła 🙂 Weź 2 kocyk i – jeśli masz – poduszkę do medytacji.

Zabierz z sobą ubrania do praktyki, które nie krępują ciała oraz wygodne ubrania na spacery. Dbaj o innych uczestników i szanuj ich przestrzeń, wybierając swój strój na salę.

Weź z sobą notatnik i długopis.

Możesz przygotować swoją intencję, z którą chcesz pracować.

Prowadzi:

dr Anna Grochowska-Biodrowicz – twórczyni projektu i szkoły HamSa Joga oraz nauczycielka rozwoju świadomości duchowej, tłumaczka z języka podświadomości; nauczycielka jogi i praktyk energetycznych. Posiada certyfikację E-RYT 200 (Experienced Registered Yoga Teacher – Doświadczony Nauczyciel Jogi) oraz YACEP® (Yoga Alliance Continuing Education Provider® – nauczanie i dokształcanie nauczycieli jogi), dyplomowana bioterapeutka pracująca z ciałem w bioenergii i dźwięku z pomocą autorskiej metody Alchemii Bioenergetycznej opartej na fuzji technik, w tym poprzez umysł w oparciu o psychosomatykę. Historyczka literatury i sztuki, badaczka cracovianów, pisarka, autorka i redaktorka książek i artykułów.

Hari OM!

Szczegóły

Początek:
23 września, 2022 / 18:00 CEST
Koniec:
25 września, 2022 / 18:00 CEST
Event Tags:
, , , , ,

Organizator

HamSa Joga

Szkoła Praktyk Pogłębionych HamSa Joga

Kontakt telefoniczny:

+48 579 054 518

 

Napisz do HamSa Joga na:

kontakt@hamsajoga.pl