Alchemia Bioenergetyczna 3.4: Energoterapia ciał subtelnych. Techniki szczegółowe
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Alchemia Bioenergetyczna 3.4: Energoterapia ciał subtelnych. Techniki szczegółowe

27 lipca / 11:00 - 28 lipca / 18:00 CEST

Zapraszam na kolejny, zamknięty moduł Szkoły Energoterapii metodą Alchemii Bioenergetycznej!

MODUŁ 3.4: Energoterapia ciał subtelnych. Techniki szczegółowe

To moduł, podczas którego uczymy się szczegółowych technik zaawansowanej energoterapii związanej z uzdrawianiem ciała fizycznego poprzez pracę z ciałami subtelnymi zarówno na żywo, jak i na odległość. Zaprezentowane i przećwiczone zostaną techniki pracy z poszczególnymi organami, także tymi, które wymagają specjalnego traktowania (oczy, mózg, tarczyca itd.), sposoby zmian wibracji z choroby w zdrowie. Podczas modułu omówiona zostanie również energoterapia ciał subtelnych zwierząt.

O Szkole Alchemii

Zapraszam Cię na drugie spotkanie 3 stopnia Szkoły Energoterapii w mojej autorskiej metodzie – Alchemii Bioenergetycznej. Łączy ona rozmaite techniki energetyczne ze Wschodu (nauki wedyjskie, jogiczne, tantryczne, tybetańskie, chińskie) oraz praktyki z innych regionów świata. W Alchemii Bioenergetycznej stosuje się dekodowanie symboliczne wizji, wiedzę z zakresu psychobiologii i astrologii, czytania biopola, czytania rodowe oraz karmiczne, czytania z przewodnikami, widzenie i czytanie aury, które skoncentrowane są na znalezieniu źródła trudności, z którymi przychodzi klient oraz pozyskanie przekazu – uzdrawiającego przesłania. Używane i tworzone są narzędzia energetyczne, wykonywane elementy bezkrwawych operacji na ciałach subtelnych kośas, niekiedy przy użyciu dźwiękoterapii z pomocą mis i gongów oraz innych „świętych instrumentów”. Cechą charakterystyczną metody jest punktowe zorientowanie na proces – jedno spotkanie służy rozwiązaniu jednego problemu psycho-energetyczno-fizycznego (pamiętamy przy tym, że choroba może mieć kilka takich punktów). Podczas spotkania w Alchemii Bioenergetycznej stosujemy psychoenergetyczne rozpoznanie źródła trudności, z którym mierzy się Klient, dotarcie do niego i odprogramowanie go w podświadomości z użyciem technik, które będą odpowiednio dobrane do możliwości i potrzeb oraz stanu zdrowia Klienta, co daje najwyższą skuteczność we wspomaganiu powrotu do zdrowia lub wprowadzenia harmonii do danego obszaru życia. Oczyszcza się i puszcza głębokie pokłady bólu i blokad, w zmian zastępując je nową, pełną miłości historią. O samej metodzie więcej przeczytasz tu: https://hamsajoga.pl/alchemia-bioenergetyczna/

Każdy moduł kursu jest teoretyczno-praktyczny. Podczas spotkań budzisz w sobie Wewnętrzną/ego Uzdrowicielkę/a, podnosisz wibracje i bierzesz za nie odpowiedzialność. Stare odchodzi, by mogło przyjść nowe. Każdy z modułów ma wymiar transformująco-oczyszczający. Technik energetycznych uczymy się prowadząc siebie na ścieżce zdrowienia.

Dla kogo jest ten kurs?

Kurs dedykowany jest TYLKO osobom, które ukończyły wszystkie moduły Szkoły Energoterapii i zdały 2 egzaminy każdego stopnia. Bilety dostępne są jedynie poprzez indywidualny kontakt mailowy z osobą prowadzącą, po otrzymaniu zgody na udział. Jest to moduł zamknięty.

Jakie dary niesie z sobą ten kurs?

Ten kurs da Ci kolejne, bardziej szczegółowe narzędzia do uzdrawiania, które zostaną już z Tobą na całe życie. Będą wspierać Ciebie i Twoich klientów oraz zwierzęcych przyjaciół w powrocie do zdrowia, sprawią, że wzniesiesz swój poziom świadomości i bezpieczeństwa energetycznego i zdrowotnego na wyższy poziom. Otrzymasz unikalne, jedyne takie nauki, które pochodzą bezpośrednio od moich Przewodników Duchowych w formie przekazu.

W programie:

  1. Energoterapia szczegółowa: układ kostno-stawowy, układ pokarmowy, układ oddechowy, układ moczowy, układ rozrodczy.
  2. Energoterapia głównych gruczołów w ciele.
  3. Organy szczególne.
  4. Pozyskiwanie narzędzi osobistych i praktyka.
  5. Energoterapia ciał subtelnych zwierząt.

 

Aby otrzymać certyfikat IAOTH i przejść do następnych stopni, kursantki i kursanci są zobowiązani do wykonania praktyk: 2 sesji na odległość i 2 sesji na żywo. Po przesłaniu raportów z przeprowadzonych sesji i zatwierdzeniu ich, otrzymają certyfikat.

Ten warsztat będzie nagrywany na potrzeby uczestniczek/ów, ale nie będzie w dalszej sprzedaży. Kupując ten moduł, wyrażasz na to zgodę.

Pamiętaj, że używając tej metody w swojej pracy, jesteś zobowiązana/y do podawania źródła jej pochodzenia, a mianowicie do nazywania jej jej imieniem – czyli Alchemią Bioenergetyczną.

Harmonogram

HARMONOGRAM MODUŁU ONLINE (11 h kurs): 

27 lipca 2024, sobota: 11:00-13:00, 14:00-18:00

28 lipca 2024, niedziela: 11:00-13:00, 14:00-17:00

 

Miejsce: Online – po zakupie link na Skype.

Jak się przygotować?

Proszę, nie prowadź maszyn podczas części online. Stwórz bezpieczną przestrzeń, zadbaj, by dzieci nie słuchały treści warsztatu.

Przygotuj coś do pisania, wahadło lub różdżkę, świecę, coś do rozpalania ognia, kadziła, palo santo / szałwię.

 

Prowadzi:

dr Anna Grochowska-Biodrowicz – twórczyni projektu i szkoły HamSa Joga oraz nauczycielka rozwoju świadomości duchowej, tłumaczka z języka podświadomości; certyfikowana nauczycielka jogi w najpopularniejszym na świecie standardzie Yoga Alliance. Posiada certyfikację E-RYT 200 (Experienced Registered Yoga Teacher – Doświadczony Nauczyciel Jogi) oraz YACEP® (Yoga Alliance Continuing Education Provider® – nauczanie i dokształcanie nauczycieli jogi), facylitatorka Recall Healing®  i terapeutka Totalnej Biologii®, bioterapeutka z pomocą autorskiej metody Alchemii Bioenergetycznej. Historyczka literatury i sztuki, badaczka cracovianów, pisarka, autorka i redaktorka książek i artykułów.

Chcesz dołączyć?

Inwestycja: 2500 zł z VAT

Zgłoszenie – jeśli jesteś osobą, która skompletowała wszystkie moduły Szkoły i zdała 2 egzaminy, napisz maila, otrzymasz dane do przelewu.

Pamiętaj, proszę, że zakup biletu jest ustawowo bezzwrotny.

 

Przeciwwskazaniami do udziału w kursie są stany psychotyczne, ciąża, epilepsja, rozrusznik serca, schizofrenia, choroba afektywna dwubiegunowa i podobne, zaburzenia osobowości. Obowiązuje zakaz przychodzenia na kurs pod wpływem jakichkolwiek środków odurzających. O wszelkich dolegliwościach i niedyspozycjach zdrowotnych należy poinformować nauczyciela przed praktyką. Zatajenie informacji o stanie zdrowia może skutkować usunięciem osoby uczestniczącej z kursu bez zwrotu środków. Przychodząc na warsztat zaświadczasz, że Twój stan zdrowia pozwala na bezpieczny udział. Zapisując się na kurs, akceptujesz te warunki oraz regulamin na stronie.

Certyfikacja:

Po kursie i odbyciu praktyk otrzymasz certyfikat poświadczający ukończenie kursu „Energoterapia ciał subtelnych”. Co ważne, każda osoba otrzymuje osobny dokument z zasadami etycznymi związanymi ze stosowaniem metod poznanych podczas kursu i jeśli chce otrzymać certyfikat, trzeba będzie się podpisać pod tymi zasadami.

Jeśli nie będziesz kontynuować dalszych nauk 3 stopnia w Szkole (o przystąpieniu do dalszych zaawansowanych nauk 3 stopnia decydujesz wraz z nauczycielką), po ukończeniu tego modułu możesz przystąpić do egzaminu i otrzymać Międzynarodową Certyfikację IAOTH. jeśli masz ukończone inne stopnie/moduły Alchemii Bioenergetycznej lub jesteś osobą czynnie pracującą z energią i możesz to udokumentować. Egzamin po tym kursie jest płatny 150 zł (z VAT). W cenie jest także organizacja i przebieg ew, powtórki egzaminu. W przypadku pierwszego niepowodzenia, trzeba opłatę egzaminacyjną trzeba będzie uiścić ponownie. Podczas egzaminu przeprowadzisz sesję z wyselekcjonowaną/ym przez prowadzącą klientką/em. Trzeba będzie zaprezentować nabyte podczas kursu umiejętności praktyczne i stworzyć raport.

Aby otrzymać certyfikat IAOTH ukończenia 3 stopnia Szkoły Energoterapii metodą Alchemii Bioenergetycznej, potrzebujesz skompletować 2 stopnie i zdać 2 egzaminy, które do nich dopuszczają, a następnie ukończyć 5-modułowy 3 stopień i zdać egzamin (o udziale w ostatnich 3 modułach 3 stopnia Szkoły decydujesz wspólnie z Prowadzącą). Egzaminy po wszystkich modułach danego stopnia są bezpłatne (przy drugim podejściu – płatne 200 zł + VAT). Certyfikat udziału w Szkole Energoterapii nie daje uprawnień zawodowych w rozumieniu przepisów prawa dotyczących tzw. zawodów regulowanych i działalności regulowanych. Wiedzę z zakresu kursu absolwent/ka może stosować na własną odpowiedzialność w ramach działalności, do której posiada stosowne uprawnienia. Energoterapia nie jest formą leczenia ani psychoterapii i nie może ich zastąpić!

Więcej o Szkole Energoterapii przeczytasz tu: https://hamsajoga.pl/szkola-energoterapii/

Szczegóły

Początek:
27 lipca / 11:00 CEST
Koniec:
28 lipca / 18:00 CEST
Event Tags:
, , ,

Organizator

HamSa Joga

Szkoła Praktyk Pogłębionych HamSa Joga

Kontakt telefoniczny:

+48 579 054 518

 

Napisz do HamSa Joga na:

kontakt@hamsajoga.pl