Jak się wycenić? Superwizja procesów uzdrawiania
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To event minęło.

Jak się wycenić? Superwizja procesów uzdrawiania

9 czerwca / 17:00 - 19:00 CEST

Zapraszam na grupową superwizję dla Absolwentek i Absolwentów Szkoły Energoterapii w metodzie Alchemia Bioenergetyczna. Superwizja jest dedykowana przede wszystkim osobom, które ukończyły kursy Szkoły, ale jest również otwarta dla Uzdrowicielek i Uzdrowicieli pracujących innymi metodami.

Temat tej superwizji dotyczy wyceniania swoich usług, szczególnie tych w pracy energetycznej, ale nie tylko. Może dotyczyć ogólnej umiejętności i swobody wyceny swojego czasu, usług, przestrzeni, dzieł itd. Dlatego, jeśli pracujesz w innym obszarze, a ten temat Cię interesuje, zapraszam!

Temat superwizji

Tym razem na tapet bierzemy temat wyceny swoich usług, dzieł, czasu, włożonej energii. Superwizja jest teoretyczno-praktyczna. Po wykładzie na temat przyczyn trudności tego typu nastąpią praktyczne procesy uzdrawiania, podczas których osoby uczestniczące otrzymają indywidualne i grupowe wsparcie w tym zakresie.

Dla kogo jest to spotkanie?

  • dla praktyczek i praktyków Alchemii Bioenergetycznej,
  • dla uzdrowicielek, uzdrowicieli, energoterapeutek/ów różnych metod i nurtów,
  • terapeutek/ów jogą,
  • wszelkich terapeutek/ów medycyny alternatywnej,
  • duchowych doradczyń i doradców, osób pracujących jako medium, astrologów, numerologów itp.

Gdzie i kiedy?

 9 czerwca 2024 (nd) od 17:00 do 19:00; forma: online przez Skype. Link do spotkania otrzymasz przy zamówieniu.

Spotkanie będzie nagrywane i udostępnione na platformie kursowej dla osób, które kupią bilet.

Chcesz dołączyć?

Możesz zakupić bilet w naszym sklepie i dokonać płatności automatycznie. Bilety wraz z linkami na Skype są wysyłane automatycznie, więc jeśli ich nie dostaniesz, sprawdź zakładki: „oferty”, „społeczności”, „spam”. Bilet kupisz tu:

https:

Jak się wycenić? Superwizja procesów uzdrawiania – 9.06.2024

 

Jeśli nie masz możliwości skorzystania z tych płatności, prześlij zgłoszenie na adres: hamsa.joga.school@gmail.com  i napisz, jaki kurs chcesz zakupić. Jest możliwość otrzymania faktury VAT. Pamiętaj, proszę, że zakup biletu jest ustawowo bezzwrotny.

Przeciwwskazaniami do udziału w kursie są stany psychotyczne, ciąża, epilepsja, rozrusznik serca, schizofrenia, choroba afektywna dwubiegunowa i podobne, borderline. Obowiązuje zakaz przychodzenia na kurs pod wpływem jakichkolwiek środków odurzających. Jeśli te zasady zostaną złamane, a osoba uczestnicząca zatai swój stan zdrowia, może zostać usunięta z kursu bez zwrotu wpłaty, O wszelkich dolegliwościach i niedyspozycjach zdrowotnych należy poinformować nauczyciela przed praktyką. Przychodząc na warsztat zaświadczasz, że Twój stan zdrowia pozwala na bezpieczny udział. Zapisując się na kurs, akceptujesz te warunki oraz regulamin na stronie.

Jak przygotować się do superwizji grupowej?

Po prostu staw się na nią i wiedz, z czym przychodzisz, miej swoją intencję.

Proszę, nie prowadź maszyn podczas części online. Stwórz bezpieczną przestrzeń, zadbaj, by dzieci nie słuchały treści warsztatu.

Połącz się z nami w miejscu, w którym będziesz mieć bezpieczną, cichą i prywatną przestrzeń do rozmowy, praktyki. Możesz mieć przy sobie coś do notowania oraz chusteczki do oczyszczenia nosa.

Jeśli chcesz, możesz przygotować swoją godzinę urodzenia, to usprawni nam pracę, ale nie jest to ani wymagane, ani konieczne.

Warto nie podchodzić do niej z pełnym żołądkiem, dlatego na godzinę przed spotkaniem nie spożywaj większych posiłków.

O Szkole Alchemii

To superwizja w ramach Szkoły Energoterapii w mojej autorskiej metodzie – Alchemii Bioenergetycznej. Łączy ona rozmaite techniki energetyczne ze Wschodu (nauki wedyjskie, jogiczne, tantryczne, tybetańskie, chińskie) oraz praktyki z innych regionów świata. W Alchemii Bioenergetycznej stosuje się dekodowanie symboliczne wizji, wiedzę z zakresu psychobiologii i astrologii, czytania biopola, czytania rodowe oraz karmiczne, czytania z przewodnikami, widzenie i czytanie aury, które skoncentrowane są na znalezieniu źródła trudności, z którymi przychodzi klient oraz pozyskanie przekazu – uzdrawiającego przesłania. Używane i tworzone są narzędzia energetyczne, wykonywane elementy bezkrwawych operacji na ciałach subtelnych kośas, niekiedy przy użyciu dźwiękoterapii z pomocą mis i gongów oraz innych „świętych instrumentów”. Cechą charakterystyczną metody jest punktowe zorientowanie na proces – jedno spotkanie służy rozwiązaniu jednego problemu psycho-energetyczno-fizycznego (pamiętamy przy tym, że choroba może mieć kilka takich punktów). Podczas spotkania w Alchemii Bioenergetycznej stosujemy psychoenergetyczne rozpoznanie źródła trudności, z którym mierzy się Klient, dotarcie do niego i odprogramowanie go w podświadomości z użyciem technik, które będą odpowiednio dobrane do możliwości i potrzeb oraz stanu zdrowia Klienta, co daje najwyższą skuteczność we wspomaganiu powrotu do zdrowia lub wprowadzenia harmonii do danego obszaru życia. Oczyszcza się i puszcza głębokie pokłady bólu i blokad, w zmian zastępując je nową, pełną miłości historią. O samej metodzie więcej przeczytasz tu: https://hamsajoga.pl/alchemia-bioenergetyczna/

Każdy moduł kursu jest teoretyczno-praktyczny. Podczas spotkań budzisz w sobie Wewnętrzną/ego Uzdrowicielkę/a, podnosisz wibracje i bierzesz za nie odpowiedzialność. Stare odchodzi, by mogło przyjść nowe. Każdy z modułów ma wymiar transformująco-oczyszczający. Technik energetycznych uczymy się prowadząc siebie na ścieżce zdrowienia.

Więcej o Szkole Energoterapii przeczytasz tu:

Szkoła Praktyk Pogłębionych HamSa Joga

Kontakt telefoniczny:

+48 579 054 518

 

Napisz do HamSa Joga na:

kontakt@hamsajoga.pl