Alchemia Bioenergetyczna 2.3: Wybaczanie i samowybaczanie – techniki uzdrawiania – nagranie + sesja

Alchemia Bioenergetyczna 2.3: Wybaczanie i samowybaczanie – techniki uzdrawiania – nagranie + sesja

Lista życzeń Udostępnij
Udostępnij Kurs
Page Link
Share On Social Media

O kursie

Ten moduł dotyczy technik wybaczania i samowybaczania. To kolejne narzędzie do psychoenergoinfomacyjnej samodzielności i stanowi osobną metodę duchowego prowadzenia klienta czy też komponent dla innych metod (psychobiologia itp.), w których potrzebne jest poprowadzenie klientów w stronę zdrowienia.

Zapraszam Cię na drugie spotkanie 2 stopnia Szkoły Energoterapii w mojej autorskiej metodzie – Alchemii Bioenergetycznej. Łączy ona rozmaite techniki energetyczne ze Wschodu (nauki wedyjskie, jogiczne, tantryczne, tybetańskie, chińskie) oraz praktyki z innych regionów świata. W Alchemii Bioenergetycznej stosuje się dekodowanie symboliczne wizji, wiedzę z zakresu psychobiologii i astrologii, czytania biopola, czytania rodowe oraz karmiczne, czytania z przewodnikami, widzenie i czytanie aury, które skoncentrowane są na znalezieniu źródła trudności, z którymi przychodzi klient oraz pozyskanie przekazu – uzdrawiającego przesłania. Używane i tworzone są narzędzia energetyczne, wykonywane elementy bezkrwawych operacji na ciałach subtelnych kośas, niekiedy przy użyciu dźwiękoterapii z pomocą mis i gongów oraz innych „świętych instrumentów”. Cechą charakterystyczną metody jest punktowe zorientowanie na proces – jedno spotkanie służy rozwiązaniu jednego problemu psycho-energetyczno-fizycznego (pamiętamy przy tym, że choroba może mieć kilka takich punktów). Podczas spotkania w Alchemii Bioenergetycznej stosujemy psychoenergetyczne rozpoznanie źródła trudności, z którym mierzy się Klient, dotarcie do niego i odprogramowanie go w podświadomości z użyciem technik, które będą odpowiednio dobrane do możliwości i potrzeb oraz stanu zdrowia Klienta, co daje najwyższą skuteczność we wspomaganiu powrotu do zdrowia lub wprowadzenia harmonii do danego obszaru życia. Oczyszcza się i puszcza głębokie pokłady bólu i blokad, w zmian zastępując je nową, pełną miłości historią. O samej metodzie więcej przeczytasz tu: https://hamsajoga.pl/alchemia-bioenergetyczna/

Każdy moduł kursu jest teoretyczno-praktyczny. Podczas spotkań budzisz w sobie Wewnętrznego Uzdrowicielkę lub Uzdrowiciela, podnosisz wibracje i bierzesz za nie odpowiedzialność. Stare odchodzi, by mogło przyjść nowe. Każdy z modułów ma wymiar transformująco-oczyszczający. Technik energetycznych uczymy się prowadząc siebie na ścieżce zdrowienia.

Ten moduł dotyczy technik wybaczania i samowybaczania. To kolejne narzędzie do psychoenergoinfomacyjnej samodzielności i stanowi osobną metodę duchowego prowadzenia klienta czy też komponent dla innych metod (psychobiologia itp.), w których potrzebne jest poprowadzenie klientów w stronę zdrowienia.

Dla kogo jest ten kurs?

Kurs dedykowany jest osobom, które mają doświadczenie w praktykach energetycznych i duchowych, chciałyby rozwinąć swoje talenty lub uporządkować wiedzę w tym zakresie, jak również osoby, które chciałyby poczuć uwolnienie, jakie przynosi wybaczenie i samowybaczenie, lub czują, że ten obszar jest dla nich niedostępny.

Do kursu mogą dołączyć zarówno Absolwenci/tki innych modułów Szkoły Energoterapii w Alchemii Bioenergetycznej, jak również osoby zainteresowane tym konkretnym zagadnieniem.

Jakie dary niesie z sobą ten kurs?

Kurs technik uzdrawiania przez wybaczanie i samowybaczanie to niezwykły, alchemiczny moduł, który odmienia sposób patrzenia na doświadczenia zranienia i krzywdy, na historię ofiary, na trudną, niekiedy ekstremalną ścieżkę, jaką trzeba było przebyć oraz na ludzi, od którzy zranili, przekroczyli i na nas same/samych, którym nie potrafimy wybaczyć. Dzięki temu modułowi możesz pozyskać niezbędne informacje potrzebne Ci, by sobie wybaczyć lub odpuścić przeszłe doświadczenia, pójść dalej, może wyzdrowieć, nierzadko okazuje się to bowiem podstawą dla zdrowego życia.

Program:

 1. Czym jest i czym nie jest wybaczenie i samowybaczenie? Co o nich wiemy, co myślimy i czy to prawda?
 2. Po co wybaczać sobie i innym? – cele i benefity płynące z tych technik uzdrawiania.
 3. Psychobiologiczne aspekty braku wybaczenia – jak ciało reaguje na zatrzymaną energię o kodzie „coś niewybaczalnego”
 4. Narzędzia wybaczania i samowybaczania. Tu m.in.:

– system i narzędzia Radykalnego Wybaczania (metoda Tippinga),

– „The Work” – metoda Byron Katie,

– czytania z przewodnikami duchowymi i czytania karmiczne ujawniające realne przyczyny doświadczeń, których nie możemy wybaczyć sobie i innym,

– praca z oporem i transformowaniem emocji,

– stosowanie Ho’oponopono, Techniki Wędrowca z Reno w stanie Nevada, „Uścisk motyla”,

– praca z ćakrą serca Anahatą.

5. Bezpieczeństwo, ochrona podczas prowadzenia procesów uzdrawiania z użyciem wyżej wymienionych narzędzi.

6. Zasady etyki związane z wybaczaniem i samowybaczaniem.

7. Nauka łamania i ściągania oporu przed uzdrawianiem poprzez wybaczanie i samowybaczanie.

8. Nauka prowadzenia siebie i klientów w kierunku odpuszczenia poprzez wybaczenie – przykłady na żywo.

HARMONOGRAM MODUŁU (12h kurs):

28 października 2023, sobota: 10:00-13:00, 14:00-17:00

29 października 2023, niedziela: 10:00-13:00, 14:00-17:00

Miejsce: 

wraz z zamówieniem otrzymujesz linki do nagrań, materiały do nauki. Po odsłuchaniu nagrań umawiamy się na sesję online, która trwa 1h. Nie wyrażamy zgody na jakiekolwiek kopiowanie, nagrywanie czy dystrybuowanie części lub całości nagrań poza kursem, powielanie ich w rozmaitych polach eksploatacyjnych.

Jak się przygotować?

Proszę, nie prowadź maszyn podczas spotkania. Stwórz bezpieczną przestrzeń, zadbaj, by dzieci nie słuchały treści warsztatu.

Miej coś do pisania, miej luźne kartki, świecę, kadziło, wygodne miejsce do praktyki, kocyk i – oczywiście – urządzenie ze stałym dostępem do Internetu. Przygotuj intencję.

Prowadzi:

dr Anna Grochowska-Biodrowicz – twórczyni projektu i szkoły HamSa Joga oraz nauczycielka rozwoju świadomości duchowej, tłumaczka z języka podświadomości; certyfikowana nauczycielka jogi w najpopularniejszym na świecie standardzie Yoga Alliance. Posiada certyfikację E-RYT 200 (Experienced Registered Yoga Teacher – Doświadczony Nauczyciel Jogi) oraz YACEP® (Yoga Alliance Continuing Education Provider® – nauczanie i dokształcanie nauczycieli jogi), facylitatorka Recall Healing®  i terapeutka Totalnej Biologii®, dyplomowana bioterapeutka pracująca z ciałem w bioenergii i dźwięku z pomocą autorskiej metody Alchemii Bioenergetycznej opartej na fuzji technik, w tym poprzez umysł w oparciu o psychosomatykę. Historyczka literatury i sztuki, badaczka cracovianów, pisarka, autorka i redaktorka książek i artykułów.

Inwestycja: 1 222 zł // 1000 zł dla Absolwentek/ów 1 stopnia (BHP, Śnienie, Dekodowanie)

Dla osób, które korzystały z Alchemii Bioenergetycznej i warsztatów w HamSa Joga minimum 6 razy, obowiązuje zniżka 111 zł. Jeśli jesteś taką osobą, napisz do nas w celu uzyskania kodu zniżkowego na: kontakt@hamsajoga.pl

Osoby, które ukończyły 1 stopień Szkoły składający się z 3 modułów otrzymują zniżkę 222 zł. Aby otrzymać kod, napisz na powyższy email.

Istnieje możliwość rozbicia płatności na raty, jednak, by wziąć udział w kursie i otrzymać certyfikat, pełna płatność musi zostać uregulowana.

Zgłoszenie – możesz zakupić wejściówkę tu na stronie przez opcję „Kup bilety” i dokonać płatności automatycznie. Bilety są wysyłane regularnie, więc jeśli go nie dostaniesz do dwóch dni, sprawdź zakładki: „oferty”, „społeczności”, „spam”. Tylko zakup biletu jest gwarancją miejsca na warsztacie.

Jeśli nie masz możliwości skorzystania z tych płatności, prześlij zgłoszenie na adres: hamsa.joga.school@gmail.com  i napisz, na który warsztat i w którym mieście się zgłaszasz. Jest możliwość otrzymania faktury VAT. Pamiętaj, proszę, że bilet na warsztat jest ustawowo bezzwrotny, ale zawsze możesz – po uprzednim poinformowaniu nas o zmianie – odsprzedać lub sprezentować go komuś, kto spełnia wymogi tego kursu.

Przeciwwskazaniami do udziału w kursie są stany psychotyczne, ciąża, epilepsja, rozrusznik serca, choroby psychiczne: schizofrenia, choroba afektywna dwubiegunowa i podobne. Obowiązuje zakaz przychodzenia na kurs pod wpływem jakichkolwiek środków odurzających. O wszelkich dolegliwościach i niedyspozycjach zdrowotnych należy poinformować nauczyciela przed praktyką. Przychodząc na warsztat zaświadczasz, że Twój stan zdrowia pozwala na bezpieczny udział. Zapisując się na kurs, akceptujesz te warunki oraz regulamin na stronie.

Certyfikacja:

Po kursie otrzymasz certyfikat poświadczający ukończenie kursu „Wybaczanie i samowybaczanie – techniki uzdrawiania”. Co ważne, każda osoba otrzymuje osobny dokument z zasadami etycznymi związanymi ze stosowaniem metod poznanych podczas kursu i jeśli chce otrzymać certyfikat, trzeba będzie się podpisać pod tymi zasadami.

Aby otrzymać certyfikat ukończenia 2 stopnia Szkoły Energoterapii metodą Alchemii Bioenergetycznej, potrzebujesz skompletować wszystkie moduły. Certyfikat udziału w Szkole Energoterapii nie daje uprawnień zawodowych w rozumieniu przepisów prawa dotyczących tzw. zawodów regulowanych i działalności regulowanych. Wiedzę z zakresu kursu absolwent/ka może stosować na własną odpowiedzialność w ramach działalności, do której posiada stosowne uprawnienia.

Więcej o Szkole Energoterapii przeczytasz tu: https://hamsajoga.pl/szkola-energoterapii/

Zobacz więcej

Czego się nauczysz?

 • Czym jest i czym nie jest wybaczenie i samowybaczenie? Co o nich wiemy, co myślimy i czy to prawda?
 • Po co wybaczać sobie i innym? – cele i benefity płynące z tych technik uzdrawiania.
 • Psychobiologiczne aspekty braku wybaczenia – jak ciało reaguje na zatrzymaną energię o kodzie „coś niewybaczalnego”
 • Narzędzia wybaczania i samowybaczania. Tu m.in.: system i narzędzia Radykalnego Wybaczania (metoda Tippinga), „The Work” – metoda Byron Katie, czytania z przewodnikami duchowymi i czytania karmiczne ujawniające realne przyczyny doświadczeń, których nie możemy wybaczyć sobie i innym, praca z oporem i transformowaniem emocji, stosowanie Ho’oponopono, Techniki Wędrowca z Reno w stanie Nevada, „Uścisk motyla”, praca z ćakrą serca Anahatą.
 • Bezpieczeństwo, ochrona podczas prowadzenia procesów uzdrawiania z użyciem wyżej wymienionych narzędzi.
 • Zasady etyki związane z wybaczaniem i samowybaczaniem.
 • Nauka łamania i ściągania oporu przed uzdrawianiem poprzez wybaczanie i samowybaczanie.
 • Nauka prowadzenia siebie i klientów w kierunku odpuszczenia poprzez wybaczenie – przykłady na żywo.

Zawartość Kursu

Alchemia Bioenergetyczna 2.3: Wybaczanie i samowybaczanie – techniki uzdrawiania

 • Alchemia Bioenergetyczna 2.3: Wybaczanie i samowybaczanie – techniki uzdrawiania. Dzień 1
  05:13:57
 • Alchemia Bioenergetyczna 2.3: Wybaczanie i samowybaczanie – techniki uzdrawiania. Dzień 2
  06:22:25

Materiały do pobrania

Szkoła Praktyk Pogłębionych HamSa Joga

Kontakt telefoniczny:

+48 579 054 518

 

Napisz do HamSa Joga na:

kontakt@hamsajoga.pl