Alchemia Bioenergetyczna 1.2: Symbolika i uzdrawianie w śnieniu – online
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

 • To event minęło.

Alchemia Bioenergetyczna 1.2: Symbolika i uzdrawianie w śnieniu – online

27 stycznia / 10:30 - 28 stycznia / 17:00 CET

1,222.00zł

Zapraszam Cię na drugie spotkanie 2 stopnia Szkoły Energoterapii w mojej autorskiej metodzie – Alchemii Bioenergetycznej. Łączy ona rozmaite techniki energetyczne ze Wschodu (nauki wedyjskie, jogiczne, tantryczne, tybetańskie, chińskie) oraz praktyki z innych regionów świata. W Alchemii Bioenergetycznej stosuje się dekodowanie symboliczne wizji, wiedzę z zakresu psychobiologii i astrologii, czytania biopola, czytania rodowe oraz karmiczne, czytania z przewodnikami, widzenie i czytanie aury, które skoncentrowane są na znalezieniu źródła trudności, z którymi przychodzi klient oraz pozyskanie przekazu – uzdrawiającego przesłania. Używane i tworzone są narzędzia energetyczne, wykonywane elementy bezkrwawych operacji na ciałach subtelnych kośas, niekiedy przy użyciu dźwiękoterapii z pomocą mis i gongów oraz innych „świętych instrumentów”. Cechą charakterystyczną metody jest punktowe zorientowanie na proces – jedno spotkanie służy rozwiązaniu jednego problemu psycho-energetyczno-fizycznego (pamiętamy przy tym, że choroba może mieć kilka takich punktów). Podczas spotkania w Alchemii Bioenergetycznej stosujemy psychoenergetyczne rozpoznanie źródła trudności, z którym mierzy się Klient, dotarcie do niego i odprogramowanie go w podświadomości z użyciem technik, które będą odpowiednio dobrane do możliwości i potrzeb oraz stanu zdrowia Klienta, co daje najwyższą skuteczność we wspomaganiu powrotu do zdrowia lub wprowadzenia harmonii do danego obszaru życia. Oczyszcza się i puszcza głębokie pokłady bólu i blokad, w zmian zastępując je nową, pełną miłości historią. O samej metodzie więcej przeczytasz tu: https://hamsajoga.pl/alchemia-bioenergetyczna/

Każdy moduł kursu jest teoretyczno-praktyczny. Podczas spotkań budzisz w sobie Wewnętrznego Uzdrowiciela, podnosisz wibracje i bierzesz za nie odpowiedzialność. Stare odchodzi, by mogło przyjść nowe. Każdy z modułów ma wymiar transformująco-oczyszczający.

Dla kogo jest ten kurs?

Spotkanie to dotyczy przywracania zdrowia i rozwiązywania konfliktów emocjonalnych, fizycznych, psychicznych i duchowych z pomocą śnienia oraz czytania i rozumienia symboliki snów. Jest to moduł dla osób mających doświadczenie w pracy z energią (z klientami czy w byciu klientem takich usług, a zatem – w pracy nad sobą również), niezależnie od tego, czy będą chciały kontynuować pobieranie nauk w tym obszarze.

Jakie dary niesie z sobą ten kurs?

Podczas tego modułu nauczysz się trafnie, biologicznie i zgodnie z językiem podświadomości interpretować i rozpoznawać przekaz płynący z wizji sennych. Może on służyć do pracy psychoenergetycznej, terapeutycznej, pracy własnej, rozumienia otrzymywanych przekazów, rozumienia wizji przychodzących także w medytacjach czy w jodze nidrze. Moduł ten służy nie tylko pogłębieniu świadomości w pracy energetycznej z Klientami, ale – nade wszystko – jest uniwersalny, pomaga podnosić poziomy świadomości, dzięki stworzeniu przestrzeni na pogłębiony kontakt z sobą, swoim wewnętrznym obrazowaniem, uwolnieniem lęku przed sobą samą/samym. Kurs przyczyni się do lepszego zrozumienia siebie na co dzień, w swoim życiu, w praktykach duchowych, medytacyjnych i wizualizacyjnych, usamodzielnia w czytaniu kodów rzeczywistości, przesłań i tego, co odczuwasz jako „znaki”, wskazówki itp.

Program:

 1. Wiedza o naturze snu i jego uzdrowicielskich właściwościach
 2. Śnienie w praktykach duchowych – źródła, tradycje, cele
 3. Rodzaje snów uzdrawiających i poddawanych uzdrowieniu
 4. Bezpieczeństwo i ochrona w praktykach śnienia
 5. Świadome śnienie – jak zamówić sobie sen?
 6. Podstawowe psychobiologiczne symbole w snach
 7. Interpretacja snów i wizji – zasady, sposoby, nurty, korzyści i właściwości uzdrawiające
 8. Dekodowanie psychobiologiczne snów i wizji.
 9. Praktyczne interpretacje snów i wizji Uczestniczek i Uczestników kursu na żywo
 10. Uczestniczki i Uczestnicy są proszone/i o przygotowanie jednego snu/wizji, który będzie podlegał interpretacji podczas warsztatu (lub też przedstawienie snu, który przyśni się w trakcie kursu)
 11. Ćwiczenia praktyczne w świadomym śnieniu i odczytywaniu symboli sennych

HARMONOGRAM MODUŁU (12 h kurs):

27 stycznia 2024, sobota: 10:30-13:00, 14:00-18:30

28 stycznia 2024, niedziela: 11:00-13:00, 14:00-17:00

Miejsce: Online – otrzymasz link do zalogowania się do Skype. Link do wdzwonienia się będzie w treści zamówienia i pojawi się automatycznie.

Warsztat będzie nagrywany i przez min. miesiąc będziesz mieć dostęp do nagrania. Udostępniając swój wizerunek (głos, video) podczas szkolenia, wyrażasz zgodę na jego utrwalenie i wykorzystanie na potrzeby szkolenia. Nie wyrażamy zgody na jakiekolwiek kopiowanie, nagrywanie czy dystrybuowanie części lub całości nagrań poza kursem, powielanie ich w rozmaitych polach eksploatacyjnych.

Inwestycja: 1 222 zł

Dla osób, które korzystały z Alchemii Bioenergetycznej i warsztatów w HamSa Joga minimum 6 razy, obowiązuje zniżka 111 zł. Jeśli jesteś taką osobą, napisz do nas w celu uzyskania kodu zniżkowego na: kontakt@hamsajoga.pl

Istnieje możliwość rozbicia płatności na raty, jednak, by otrzymać certyfikat, pełna płatność musi zostać uregulowana.

Zgłoszenie – możesz zakupić wejściówkę tu w naszym sklepie przez opcję „Kup bilety” i dokonać płatności automatycznie. Bilety są wysyłane regularnie, więc jeśli go nie dostaniesz, sprawdź zakładki: „oferty”, „społeczności”, „spam”.

DOSTĘP DO NAGRANIA I SESJI KUPISZ TU: https://hamsajoga.pl/produkt/alchemia-bioenergetyczna-1-2-symbolika-i-uzdrawianie-w-snieniu-27-28-01-24-online/

Jeśli nie masz możliwości skorzystania z tych płatności, prześlij zgłoszenie na adres: hamsa.joga.school@gmail.com  i napisz, na który warsztat i w którym mieście się zgłaszasz. Jest możliwość otrzymania faktury VAT. Pamiętaj, proszę, że bilet na warsztat jest ustawowo bezzwrotny, ale zawsze możesz – po uprzednim poinformowaniu nas o zmianie – odsprzedać lub sprezentować go komuś, kto spełnia wymogi tego kursu.

Jak się przygotować?

Przygotuj swój sen/wizję, które chcesz poddać interpretacji. Tekst wyślij przed warsztatem w pliku pdf lub prezentacji Power Point na adres: hamsa.joga.school@gmail.com

Proszę, nie prowadź maszyn podczas spotkania. Stwórz bezpieczną przestrzeń, zadbaj, by dzieci nie słuchały treści warsztatu.

Miej coś do pisania, świecę, kadziło, wygodne miejsce do praktyki, kocyk i – oczywiście – urządzenie ze stałym dostępem do Internetu.

Prowadzi:

dr Anna Grochowska-Biodrowicz – twórczyni projektu i szkoły HamSa Joga oraz nauczycielka rozwoju świadomości duchowej, tłumaczka z języka podświadomości; facylitatorka Recall Healing®  i terapeutka Totalnej Biologii®, certyfikowana nauczycielka jogi w najpopularniejszym na świecie standardzie Yoga Alliance. Posiada certyfikację E-RYT 200 (Experienced Registered Yoga Teacher – Doświadczony Nauczyciel Jogi) oraz YACEP® (Yoga Alliance Continuing Education Provider® – nauczanie i dokształcanie nauczycieli jogi), dyplomowana bioterapeutka pracująca z ciałem w bioenergii i dźwięku z pomocą autorskiej metody Alchemii Bioenergetycznej opartej na fuzji technik, w tym poprzez umysł w oparciu o psychosomatykę. Historyczka literatury i sztuki, badaczka cracovianów, pisarka, autorka i redaktorka książek i artykułów.

Przeciwwskazaniami do udziału w kursie są stany psychotyczne, ciąża, epilepsja, rozrusznik serca, choroby psychiczne: schizofrenia, aktywna choroba afektywna dwubiegunowa i podobne. Obowiązuje zakaz przychodzenia na kurs pod wpływem jakichkolwiek środków odurzających. O wszelkich dolegliwościach i niedyspozycjach zdrowotnych należy poinformować nauczyciela przed praktyką. Przychodząc na warsztat zaświadczasz, że Twój stan zdrowia pozwala na bezpieczny udział. Zapisując się na kurs, akceptujesz te warunki oraz regulamin na stronie.

Międzynarodowa Certyfikacja IAOTH:

Po kursie otrzymasz certyfikat poświadczający ukończenie kursu. Co ważne, każda osoba otrzymuje osobny dokument z zasadami etycznymi związanymi ze stosowaniem metod poznanych podczas kursu i jeśli chce otrzymać certyfikat, trzeba będzie się podpisać pod tymi zasadami. Ten moduł Szkoły Energoterapii ma dodatkową międzynarodową certyfikację IAOTH – możesz ją otrzymać po wykonaniu zadania egzaminacyjnego, czyli po prawidłowym przygotowaniu interpretacji snu w zgodzie z naukami metody. O poprawności wykonania zadania i przyznaniu pieczęci IAOTH decyduje Prowadząca.

Aby otrzymać certyfikat ukończenia Szkoły Energoterapii metodą Alchemii Bioenergetycznej z międzynarodową akredytacją IAOTH, potrzebujesz skompletować wszystkie moduły danego stopnia i zdać egzamin. Certyfikat udziału w Szkole Energoterapii nie daje uprawnień zawodowych w rozumieniu przepisów prawa dotyczących tzw. zawodów regulowanych i działalności regulowanych. Wiedzę z zakresu kursu absolwent/ka może stosować na własną odpowiedzialność.

Więcej o Szkole Energoterapii przeczytasz tu: https://hamsajoga.pl/szkola-energoterapii/

 

Szczegóły

Początek:
27 stycznia / 10:30 CET
Koniec:
28 stycznia / 17:00 CET
Koszt:
1,222.00zł
Event Tags:
, , , , ,

Organizator

HamSa Joga

Bilety

The numbers below include tickets for this event already in your cart. Clicking "Get Tickets" will allow you to edit any existing attendee information as well as change ticket quantities.
Bilety are no longer available

Szkoła Praktyk Pogłębionych HamSa Joga

Kontakt telefoniczny:

+48 579 054 518

 

Napisz do HamSa Joga na:

kontakt@hamsajoga.pl