AstrologiaGdzie znaleźć swoją godzinę urodzenia?

Gdzie znaleźć swoją godzinę urodzenia?

Aby móc skorzystać z profesjonalnej analizy astrologicznej potrzebujemy posiadać następujące dane: datę, miejsce i godzinę urodzenia. Wiele osób pyta więc: jak odnaleźć godzinę urodzenia? W tym artykule znajdziesz niezbędne wskazówki.

W marcu 2023 roku w HamSa Joga rozpoczęliśmy pionierski cykl spotkań pod nazwą Astrojoga. W Krakowie wychodzimy z oceanu nieświadomości, z rybiego „wierzę”, to „wiem” Wodnika. We Wrocławiu zaczynamy od narodzin – od „jestem”, od Wojownika, by zakończyć na rybiej wierze i rozpłynąć się w całości, jedności, dotrzeć do Mistyka.

Jak wiecie, podczas spotkań Astrojogi proponuję Wam, by mieć z sobą swój kosmogram lub poprosić nas o wydrukowanie go na warsztat. Oczywiście nie ma konieczności przynoszenia go czy posiadania podczas spotkania, bo może masz pracować bardziej netpunicznie niż uranicznie? Na drodze do przyniesienia kosmogramu staje jednak bardzo często brak godziny urodzenia. A jest to, poza miejscem i datą, absolutna podstawa stworzenia takiego nawigatora i instrukcji obsługi nas, jakim jest właśnie kosmogram (czyli horoskop, a z greki znaczy to słowo tyle co „podglądanie godziny”).

Godzina urodzenia ważna jest nie tylko w astrologii (też wschodniej!), lecz także w innych systemach, takich jak Human Design (choć tu nie ma aż takich różnic, gdy godzina nie jest bardzo precyzyjna), przydaje się również w numerologii.

Wiele osób staje więc przed dylematem, jak może odnaleźć godzinę urodzenia. Poniżej podaję kilka sposobów, jak się do tego zabrać.

 – jeśli masz taką możliwość, zapytaj rodzinę (najczęściej takie dane pamiętają głównie mamy, ale nie tylko). Zawsze jednak w takiej sytuacji pamiętamy o zasadzie, że pamięć ludzka jest dobra, ale bywa krótka 

– często po upływie wielu lat z godzin szczegółowych w pamięci powstają godziny zaokrąglone, więc warto mieć ten fakt na uwadze,

– czasem usłyszymy, że urodziliśmy się o piątej. Ale rano czy popołudniu? Koniecznie dopytaj! Warto zadawać odpowiednie pytania tak, by osoby opowiedziały okoliczności tego dnia, np. „ojciec właśnie wrócił z pracy”, „ledwo wypiłam poranną herbatę” etc.

Zdarza się jednak tak, że rodzica ani osób pamiętających już nie ma, nie mamy z nimi kontaktu, nie pamiętają lub „strzelają” Pi razy oko. I co wtedy?

Dokumenty, urzędy, archiwa i parafie

Oto kilka rozwiązań:

– spróbuj znaleźć swoją Książeczkę Zdrowia Dziecka lub opaskę z okresu narodzin ze szpitala.

– zadzwoń lub napisz podanie do Urzędu Stanu Cywilnego w miejscu urodzenia i poproś o podanie godziny urodzenia. To bardzo ważne, żeby nie brać po prostu odpisów aktów, ponieważ w latach 1955-1990 w odpisach zupełnych nie umieszczano takich informacji. Wnioskujemy wtedy o zaświadczenia o godzinie urodzenia na podstawie aktów zbiorowych,

– udaj się do parafii – jeśli akta są w niej jeszcze przechowywane, w akcie chrztu w księdze często podana jest godzina urodzenia. Warto mieć jednak na uwadze fakt, że czasem księgi parafialne mogą być już w archiwum diecezjalnym. Wtedy trzeba zasięgnąć informacji, dokąd trafiają. To ostatnie źródło daje nam możliwość sprawdzenia godzin urodzeń naszych przodków w metrykach, które częściowo są już dostępne online. To niesamowite doświadczenie zobaczyć horoskopy tych, których nie znaliśmy osobiście i móc naocznie przekonać się, że składamy się z naszych przodków!

Jeśli to nie pomoże, pamiętaj, że profesjonalny astrolog może dokonać rektyfikacji, czyli ustalenia godziny, można ten proces wspomóc też wydostaniem tej informacji z Twojej podświadomości w stanie pogłębionego kontaktu z sobą, jak również pomocna bywa praca wglądowa osoby, która ma takie możliwości przy zgodzie pola energoinformacyjnego. Jeśli takie informacje potwierdzi astrolog na Twojej mandali, wtedy… mamy to!

Powodzenia w poszukiwaniach!

Napisała: dr Anna Grochowska-Biodrowicz

Szkoła Praktyk Pogłębionych HamSa Joga

Kontakt telefoniczny:

+48 579 054 518

 

Napisz do HamSa Joga na:

kontakt@hamsajoga.pl