Ajna: Święty instrument. Wyjazd z jogą ćakr (16-18 czerwiec)

Ajna: Święty instrument. Wyjazd z jogą ćakr (16-18 czerwiec)

Zapraszam Cię w malownicze Karkonosze na warsztat wyjazdowy Ajna: Święty Instrument. To kolejne Seminarium Energetyczne w Jodze Ćakr. Podczas tego spotkania zajmiemy się oczyszczaniem ciała fizycznego, ciał subtelnych i umysłu w obszarach dotyczących ćakry trzeciego oka. Będzie to czas szczególnej kontemplacji i osadzenia w sobie.

Warsztat jest praktyczny i ma na celu oczyszczenie, ukojenie Twojej ćakry Ajny (Adźny, Agny), zaprasza więc do poszerzenia świadomości, uzdrawiania aspektów siebie oraz do autodiagnozy i pobierania informacji z wewnątrz, uspokojenia umysłu i osadzenia się w sobie i w świecie. Z czymkolwiek przyjedziesz, możesz z pomocą silnie transformującej energii porzucić pośród natury. Pozostawisz to, co Ci już nie służy, co Cię blokuje. Spotkasz się z sobą na bardzo głębokim poziomie. Wzmocnisz swój układ nerwowy, wyciszysz się i zbalansujesz.

Ćakra Ajna odpowiada za nasze głębsze rozumienie, intuicję (jasnowiedzenie, jasnowidzenie, jasnosłyszenie, jasnoczucie), której jest jej centrum dowodzenia, bierze udział w procesach uzdrowienia, wejścia na poziom połączenia się z Wyższym Ja, przekazem Wewnętrznego Nauczyciela oraz odczuwaniem Jedności. Tu również kreują się Twoje życzenia, myśli i… samospełniające się przepowiednie 

Adźna to centrum zintegrowania świadomego z podświadomym, miejsce podążania za sobą, za własnym. To miejsce śnienia, Twój święty instrument, który uzdrawia poczucie dezintegracji, ból wywodzący się z ignorancji i niewiedzy, zablokowane emocje powstałe w wyniku wycinkowego widzenia rzeczywistości. Praca w tym obszarze daje szansę na uwolnienie blokad lęku przed samą/samym sobą, przed własną intuicją i pójściem swoją ścieżką. Praktyki mogą też wpłynąć na przebudzenie wewnętrznego światła, jasnowiedzy, ukochanie aspektów siebie, przyjęcie niedualności, akceptację i tolerancję, tworzenie sztuki z głębi siebie.

W ciele Ajna to Twój mózg, głowa, zatoki, czoło, układ nerwowy, szpik kostny, szyszynka.  Jeśli więc masz jakiekolwiek dolegliwości w tych obszarach, będziesz mieć okazję, by rozpoznać przyczyny, pożegnać tę energię i wprowadzić nową.

Podczas warsztatu może dojść do spontanicznych uzdrowień.

W programie:

– Praktyczna nauka diagnostyki stanu ćakry u każdego uczestnika z pomocą metod czytania pól energoinformacyjnych, śnienia, psychobiologii w jodze i bioterapii;

– Wykłady teoretyczne dotyczące: specyfiki energetyki ćakry trzeciego oka, przekonań i programów blokujących ćakram i nasze zdrowie/życie, sposobów oczyszczania podświadomości w obszarze Ajny, roli unii męskiego i żeńskiego oraz ich wpływu na Ajnę, ciemnych i jasnych stron energii ćakry trzeciego oka, historii rodu i obciążeń tej ćakry,

– Głębokie oczyszczanie w dźwiękach gongów, mis tybetańskich, tingsh, dzwonków wietrznych i in. instrumentów relaksacyjnych,

– Techniki pratyahary, w tym praktyka jogi ćakralnej (kundalini tantra) wzmacniającej układ nerwowy,

– Medytacja, trataka, mantra joga,

– Vasana Daha Tantra,

– Joga nidra, świadome śnienie, Antar Mouna.

– Czas na kontakt z naturą.

Jogiczna praca nad oczyszczaniem oraz harmonizacją ćakr może znacząco poprawić jakość życia: wzmocnić odporność, pomóc czuć się bezpiecznie i pewnie, pozbyć się dolegliwości, przyspieszyć procesy zdrowienia, uwolnić emocje, wpłynąć na sposób postrzegania świata, poznać siebie na głębszym poziomie itd.

Dla kogo jest ten warsztat?

Dla każdego, kto chciałby doświadczyć głębokiego oczyszczenia, poszerzyć swoją świadomość, uzdrowić pewne aspekty siebie, uwolnić się od powtarzających się cykli i historii w swoim życiu, a także dla chcących spotkać się z naturą. To spotkanie dla osób, które mają odwagę spojrzeć zarówno na swoje światło, jak i na swój cień, przyjąć je i zintegrować. Doświadczenie w jodze i w pracy z energią nie jest wymagane, ale z pewnością jest mile widziane.

Czas: od 18:00 16 czerwca – 18 czerwca do 14:00

Miejsce: przepiękna VILLA SATTVA w Jagniątkowie k. Szklarskiej Poręby na Dolnym Śląsku

Adres: ul. Michałowicka 13, Jagniątków k/Szklarskiej Poręby

http://www.villasattva.com/ 

Oto jak prezentuje się to malownicze miejsce, położone u podnóża Śnieżnych Kotłów na skrzyżowaniu szlaków prowadzących w Karkonosze. Przy willi płynie potok Wrzosówka:

(zdjęcie ze strony naszych Gospodarzy – Villa Sattva: http://www.villasattva.com/)

Dojazd: Dla osób, które nie są zmotoryzowane oferujemy pomoc w skontaktowaniu z osobami, które pojadą samochodem. Jagniątków jest włączony do aglomeracji Jeleniej Góry, dzięki czemu można tu dojechać komunikacją miejską z centrum miasta w cenie biletu miejskiego liniami nr 9 i 15. Jeśli jednak będziesz potrzebować pomocy, możemy odebrać Cię z dworca.

Zakwaterowanie: w ładnie urządzonych pokojach 2- lub 3-osobowych. Każdy z nich posiada własną łazienkę.

Detoks ciała i umysłu: Podczas warsztatu będziemy wspierać ciało fizyczne w detoksykacji. Towarzyszyć nam będzie kuchnia wegetariańska przygotowywana na miejscu z lokalnych upraw.

W tym czasie nie spożywamy alkoholu, nie palimy papierosów, nie przyjmujemy środków odurzających, nie jemy mięsa!

Inwestycja: 1650 zł – Early Bird do 15 kwietnia 2023

1850 zł – cena od 16 kwietnia 2023

W tej kwocie zawarte są:

– 2 noclegi,

– wyżywienie (3 doskonałe posiłki wegetariańskie dziennie),

– dostęp do stałego bufetu z napojami,

– praktyki jogi czakralnej (kundalini tantry, laja jogi, psychobioenergoterapii w Alchemii Energetycznej) dla oczyszczania i uzdrawiania Anahaty,

– głęboko oczyszczająca dźwiękoterapia z pomocą gongów, mis tybetańskich i innych instrumentów relaksacyjnych,

– wykłady teoretyczne z zakresu poszerzania świadomości w obszarze ćakry serca, oczyszczania z pomocą technik jogi, bioterapii i pracy z żywiołami.

Zgłoszenie – możesz zakupić wejściówkę tu na stronie przez opcję „Kup bilety” i dokonać płatności automatycznie. Tylko zakup biletu jest gwarancją miejsca na warsztacie.

Obowiązują zapisy i zakup 1 bezzwrotnego biletu w kwocie 1090 zł / po 15.04 –  1290 zł / przez system płatności lub na podane mailem przy rejestracji konto. Bilet na warsztat jest ustawowo bezzwrotny, ale zawsze możesz – po uprzednim poinformowaniu nas o zmianie – odsprzedać lub sprezentować go komuś.

Pozostała kwota – 560 zł – płatna gotówką na miejscu dla Villi.

Jeśli nie masz możliwości skorzystania z tych płatności, prześlij zgłoszenie na adres: hamsa.joga.school@gmail.com  i napisz, na który warsztat i w którym miejscu się zgłaszasz. Jest możliwość otrzymania faktury VAT.

Uczestnicy otrzymają zaświadczenie potwierdzające ukończenie warsztatu. Kurs nie daje uprawnień do nauczania jogi.

Przeciwwskazania: stany psychotyczne, choroby psychiczne (schizofrenia, afektywna dwubiegunowa itp.), ciąża, posiadanie rozrusznika serca, epilepsja. O wszelkich dolegliwościach i niedyspozycjach zdrowotnych należy poinformować nauczyciela przed praktyką. Zapisując się na warsztat, akceptujesz ten warunek.

Jak się przygotować?

Jeśli masz matę, weź ją ze sobą, by za Tobą nie tęskniła  Weź też kocyk i – jeśli masz – poduszkę do medytacji oraz – jeśli potrzebujesz, małą poduszeczkę pod głowę.

Zabierz z sobą ubrania do praktyki, które nie krępują ciała, są zrobione z naturalnych materiałów oraz wygodne ubrania na spacery, notatnik i długopis.

Możesz przygotować swoją intencję, z którą chcesz pracować.

Hari OM!

MIEJSCE 

Villa Sattva ul. Michałowicka 13 
Jagniątków k. Szklarskiej Poręby,Dolnośląskie Polska + Google Map

Szkoła Praktyk Pogłębionych HamSa Joga

Kontakt telefoniczny:

+48 579 054 518

 

Napisz do HamSa Joga na:

kontakt@hamsajoga.pl