Grafik

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Zatoki: przywracanie zdrowia. Warsztat jogi – online

7 marca 2021 @ 16:00 - 20:00

zł130

Zatoki – przywracanie zdrowia – online

Joga. Bioenergia. Świadomość

Zapraszam Cię do udziału w terapeutyczno-energetycznym warsztacie, który ma na celu wsparcie zatok w powrocie do zdrowia.

Podczas spotkania przechodzimy od zrozumienia choroby, jej przyczyn psychosomatycznych i energetycznych, uświadomienia sobie istoty konfliktu, poprzez weryfikację tego, czy chcemy nadal zasilać swoją energią ten konflikt, aż do technik jogi, terapii w energii oraz dźwięku i prowadzonego oczyszczania i autoregeneracji energetycznej obszaru zatok oraz miejsc w ciele, które odczuły ten konflikt biologiczny.

Jest to terapia komplementarna dla leczenia klasycznego. Jeśli chcesz powrócić do zdrowia lub oczyścić zatoki, jeżeli uda Ci się świadomie prześledzić podłoże konfliktu oraz jeśli zastosujesz techniki przywracania zatok do zdrowia, możesz doświadczyć całkowitego wyzdrowienia i gruntownego oczyszczenia.

Dla kogo jest ten warsztat?

Warsztat ten skierowany jest do osób, które chciałyby przywrócić do zdrowia swoje zatoki, oczyścić je skutecznie i trwale oraz poznać techniki wspomagania zdrowia zatok.

Warunki uczestnictwa:

Warunkiem uczestnictwa jest rzeczywista chęć powrotu do zdrowia w tym obszarze.

Czas: 16:00-20:00

Miejsce: Online – potrzebujesz mieć konto na Skype.

Inwestycja: 130 zł (120 zł dla stałych Uczestników/Uczestniczek*).

*Stały/a Uczestnik/Uczestniczka to osoba, która wzięła udział w 5 warsztatach. Jeśli jesteś stałym/ą Uczestnikiem/Uczestniczką i nie masz kodu zniżkowego, napisz: kontakt@hamsajoga.pl

Obowiązują zapisy i wpłata na konto celem rezerwacji miejsca. Liczba miejsc ograniczona.

Zgłoszenie – możesz zakupić wejściówkę tu na stronie przez opcję „Kup bilety” i dokonać płatności automatycznie.

Jeśli nie masz możliwości skorzystania z tych płatności, prześlij zgłoszenie na adres: hamsa.joga.school@gmail.com  i napisz, na który warsztat i w którym mieście się zgłaszasz.

Jak się przygotować?

Przygotuj matę lub coś, co będzie Cię izolowało przed zimnem oraz kocyk. Jeśli masz poduszkę do medytacji, przygotuj ją, jeśli nie – użyj złożonego kocyka.

Ubierz się wygodnie, w sposób, który nie krępuje ciała. Weź z sobą długopis i wodę.

Na 1 h przed praktyką wstrzymaj się od posiłków.

Możesz przygotować swoją intencję, z którą chcesz pracować na tych zajęciach.

Przeciwwskazaniami do udziału w warsztacie są stany psychotyczne, aktywne choroby psychiczne (afektywna dwubiegunowa, schizofrenia itp.), epilepsja, posiadanie rozrusznika serca, ciąża. Obowiązuje zakaz przychodzenia na warsztat pod wpływem jakichkolwiek środków odurzających. O wszelkich dolegliwościach i niedyspozycjach zdrowotnych należy poinformować nauczyciela przed praktyką. Zapisując się na warsztat, akceptujesz ten warunek.

Szczegóły

Data:
7 marca 2021
Czas:
16:00 - 20:00
Koszt:
zł130
Wydarzenie Tagi:
, , , ,

Miejsce

Internet
Polska

Organizator

HamSa Joga

Bilety

The numbers below include tickets for this event already in your cart. Clicking "Get Tickets" will allow you to edit any existing attendee information as well as change ticket quantities.
Bilety nie są już dostępne