Grafik

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

 • To wydarzenie minęło.

Relacje z przestrzenią. O oczyszczaniu pomieszczeń i przedmiotów

18 grudnia 2022 @ 15:30 - 19:30

zł199

Zapraszam Cię na webinar, w którym połączysz się głęboko z przestrzenią (czy przestrzeniami), które tworzysz lub współtworzysz. To, co Cię otacza, szczególnie Twój dom czy samochód, są jak symboliczne mapy Twojej podświadomości.

W każdym przedmiocie, który Cię otacza, w każdym murze i każdej ścianie zapisana jest pewna historia. Niekiedy jest Ci w całości znana, a niekiedy tylko częściowo. Każdy z tych przedmiotów, każde z wnętrz ma swoją pamięć, która na Ciebie oddziałuje. Gdy tylko stykasz się z zewnętrznym, Twoja podświadomość ma na podorędziu wszelkie historie, opowieści, wydarzenia i przeżycia, które przywołują wspomnienia, a co za tym idzie – często emocje, niektóre silne. Niestety nie zawsze stoi za nimi radość. Bywa, że to, czym się otaczasz, to źródła i alterty dla wyrzutów sumienia, poczucia winy, wstydu, lęku, strachu, odrzucenia i wielu podobnie niewygodnych stanów. Na co dzień jednak nie zdajemy sobie z tego sprawy.

Istnieje wielkie prawdopodobieństwo, że pod wpływem naszego spotkania dostaniesz weny, by porządnie posprzątać i fizycznie i energetycznie! Ten webinar znakomicie sprawdzi się przed wszelkimi świętami i ważnymi wydarzeniami czy zmianami w życiu, w momentach, w których czujesz blokady energetyczne i nie możesz ruszyć do przodu lub czegoś skończyć, gdy brakuje Ci energii, w sytuacjach, w których potrzebujesz coś pożegnać, zmienić, puścić, jak również podsumować i rozpocząć nowy etap. Będzie to też nie lada gratka dla osób, które nawiązują świadome połączenie – relację z przedmiotami.

W webinarze pojawią się treści z różnych tradycji i metod pracy nad rozumieniem i oczyszczaniem przestrzeni oraz wchodzeniem z nią w świadomy kontakt, począwszy od praktyk wschodnich, takich jak vastu vidya, feng shui, przez techniki psychotroniczne i psychoenergetyczne, po współczesną psychobiologię.

O czym będzie mowa? Treści te podzieliłam na trzy segmenty:

BLOK PSYCHOENERGETYCZNY

 1. Symbolika otaczających Cię rzeczy – co mówią o Tobie, w czym mogą wspierać, a w czym blokować?
 2. Gdzie umyka Twoja energia w związku z domem, samochodem i przedmiotami?
 3. Czym z perspektywy psychoenergetycznej jest bałagan i jaki ma wpływ na Twoje emocje, dobrostan, obfitość finansową, zdrowie i relacje?
 4. Dlaczego gromadzimy i składujemy niepotrzebne rzeczy? – przyczyny karmiczne, transgeneracyjne, mentalne, emocjonalne i duchowe.
 5. Pola energoinformacyjne przedmiotów – czym jest, jak powstaje i czy przedmiot może Ci przynieść szczęście lub pecha?
 6. Rzeczy niedokończone jako rodzaj bałaganu – jak odnaleźć przyczynę blokady i ją uwolnić?

 

BLOK PSYCHOBIOLOGICZNY

 1. Symbolika psychobiologiczna domu, przedmiotów i samochodu – czyli w jaki sposób podświadome wybory mogą dać nam wskazówki co do aktywnych konfliktów biologicznych na poziomie ciała?
 2. Korelacja między wagą ciała a bałaganem – symbole, kody podświadomości, konflikty psychobiologiczne.
 3. Przekaz transgeneracyjny a organizacja przestrzeni mieszkalnej i otaczanie się przedmiotami – co o nasz stosunek do domu, samochodu i przedmiotach mówi o historii naszych przodków?

 

PRAKTYKI OCZYSZCZANIA PRZESTRZENI

 1. Jak sprzątać, by usunąć zastoje psychoenergetyczne? – usuwanie blokad energetycznych w przestrzeni (brud, energia poprzednich lokatorów, bałagan).
 2. Czym są negatywne połączenia karmiczne z miejscami i przedmiotami i jak je rozpoznać?
 3. Oczyszczanie negatywnych połączeń karmicznych i negatywnych pamięci z miejscami i przedmiotami.
 4. BHP oczyszczania przestrzeni.
 5. Rodzaje energetycznego oczyszczania pomieszczeń (z użyciem 5 żywiołów).

Miejsce: Online. Otrzymasz link do kursu w dniu rozpoczęcia kursu. Nie musisz być z nami podczas webinaru, możesz odsłuchać nagranie.

Warsztat będzie nagrywany i przez 3 miesiące będziesz mieć nielimitowany dostęp do nagrania. Udostępniając swój wizerunek (podpis, napisane komentarze, głos, video) podczas szkolenia, wyrażasz zgodę na jego utrwalenie i wykorzystanie na potrzeby szkolenia. Masz pełne prawo do niepokazywania swojej twarzy i zachowania anonimowości w
trakcie webinaru.

Inwestycja: 199 zł

Co przygotować: urządzenie z dostępem do sieci Internet i coś do notowania. Proszę, zadbaj, by w czasie webinaru nie prowadzić maszyn (samochodu i innych sprzętów).

Zgłoszenie: możesz zakupić wejściówkę tu na stronie przez opcję „Kup bilety” i dokonać płatności automatycznie. Bilety są wysyłane regularnie, więc jeśli go nie dostaniesz do dwóch dni, sprawdź zakładki: „oferty”, „społeczności”, „spam”. Tylko zakup biletu jest gwarancją miejsca na webinarze.

Jeśli nie masz możliwości skorzystania z tych płatności, prześlij zgłoszenie na adres: hamsa.joga.school@gmail.com  i napisz, na który warsztat i w którym mieście się zgłaszasz. Jest możliwość otrzymania faktury VAT. Pamiętaj, proszę, że bilet na warsztat jest ustawowo bezzwrotny, ale zawsze możesz – po uprzednim poinformowaniu nas o zmianie – odsprzedać lub sprezentować go komuś, kto spełnia wymogi tego kursu.

Zabronione jest przekazywanie danych dostępowych do udziału w webinarze osobom trzecim. Kategorycznie nie wyrażamy zgody na nagrywanie webinaru w żadnej formie: analogowej, cyfrowej itp.

Przeciwwskazaniami do udziału w kursie są stany psychotyczne, ciąża, epilepsja, rozrusznik serca, choroby psychiczne: schizofrenia, choroba afektywna dwubiegunowa i podobne, przyjęcie jakichkolwiek środków odurzających (alkohol, narkotyki, wszelkie używki). O wszelkich dolegliwościach i niedyspozycjach zdrowotnych należy poinformować nauczyciela przed praktyką. Udział w spotkaniu ma charakter edukacyjny i dobrowolny. Biorąc udział w webinarze zaświadczasz, że Twój stan zdrowia pozwala na bezpieczny udział. Webinar jest skierowany do osób pełnoletnich. Zapisując się, akceptujesz te warunki oraz regulamin na stronie.

Prowadzi:

dr Anna Grochowska-Biodrowicz – twórczyni projektu i szkoły HamSa Joga oraz nauczycielka rozwoju świadomości duchowej, tłumaczka z języka podświadomości; certyfikowana nauczycielka jogi w najpopularniejszym na świecie standardzie Yoga Alliance. Posiada certyfikację E-RYT 200 (Experienced Registered Yoga Teacher – Doświadczony Nauczyciel Jogi) oraz YACEP® (Yoga Alliance Continuing Education Provider® – nauczanie i dokształcanie nauczycieli jogi), facylitatorka Recall Healing®  i terapeutka Totalnej Biologii®, dyplomowana bioterapeutka pracująca z ciałem w bioenergii i dźwięku z pomocą autorskiej metody Alchemii Bioenergetycznej opartej na fuzji technik, w tym poprzez umysł w oparciu o psychosomatykę. Historyczka literatury i sztuki, badaczka cracovianów, pisarka, autorka i redaktorka książek i artykułów.

Bilety

The numbers below include tickets for this event already in your cart. Clicking "Get Tickets" will allow you to edit any existing attendee information as well as change ticket quantities.
Bilety nie są już dostępne