Grafik

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Praktyki obfitości. W stronę ojca – Kraków

22 stycznia 2022 @ 16:00 - 20:00

zł200

Zapraszam Cię na warsztat Praktyk obfitości. Podczas tego spotkania będziemy eksplorować ścieżkę obfitości związaną z ojcem, uzdrowieniem ran z nim związanych oraz otwartością na przyjęcie go i zintegrowanie w sobie. Wewnętrzna relacja z archetypowym ojcem jest bowiem jedną z najważniejszych składowych naszej obfitości i szeroko pojętego otwarcia na bogactwo. To ten rodzaj energii pozwala Ci wcielić w życie to, co jest Twoim marzeniem, zamysłem. Daje Ci zgodę na to, o czym śnisz.

Dla kogo jest ten warsztat?

Dla każdego, kto chciałby uzdrowić swoją relację z pieniędzmi (oraz innymi formami obfitości) i wejść lub rozwinąć swoją ścieżkę obfitości poprzez uwolnienie wewnętrznych blokad i nauczenie się zarządzania energią obfitości z poszanowaniem praw energetycznych i własnych możliwości. Niezależnie od tego, na jakim poziomie świadomości obfitości jesteś, warsztat ten może pomóc Ci w zdrowy, harmonijny sposób przejść na wyższy szczebel. Warsztat jest skierowany do osób, które chcą doświadczyć głębokiego oczyszczenia starych wzorców i blokad, poszerzyć swoją świadomość. Nie ma znaczenia, czy praktykowałaś/eś kiedyś jogę, czy też masz regularną, zaawansowaną praktykę – możesz dołączyć.

W programie:

  • co otrzymałam/em od ojca (nawet jeśli go nie było w moim życiu, jeśli zmarł lub odszedł, nawet jeśli był trudny, chory lub niebezpieczny, zaniechany czy niedostępny)?
  • co przyjmuję od ojca, a co odrzucam? Jak to kształtuje moje życie?
  • alchemia energii braku, odrzucenia, porzucenia, strachu, lęku, złości, smutku, żalu w relacji z ojcem,
  • uwalnianie emocji, energii i zapisów „braku”, „niewystarczającości”, poczucia niskiej wartości z ciała fizycznego i ciał subtelnych,
  • techniki pracy z ciałem i energią, które likwidują przeszkody w wejściu i rozgoszczeniu się stabilizują nas w nowych wzorcach związanych z energiami wszelkiego bogactwa,
  • praktyka transformującej wzorce jogi nidry lub podobna praktyka energetycznej transformacji,
  • energetyczna kąpiel i oczyszczenie w dźwiękach mis tybetańskich, gongów, tingsh i innych instrumentów relaksacyjnych,
  • zastosowanie kolejnych narzędzi ze „skrzynki z narzędziami” – metod pracy z uzdrawianiem relacji z pieniędzmi w związku z ojcem, reprezentacją męskiej energii.

Każdy warsztat różni się doborem technik i treści. Zrealizowane zostaną aspekty niezbędne dla przeprowadzenia procesu danej grupy. To warsztat żywy, który się wydarza.

Czas: 16:00-20:00

Miejsce: Sattva – Szkoła Jogi Klasycznej, ul. Smoleńsk 22/22 w Krakowie. Przed kamienicą można parkować, jest to strefa płatnego parkowania.

Inwestycja: 200 zł

Stali uczestnicy warsztatów HamSa Joga – 190 zł. Stały/a Uczestnik/Uczestniczka to osoba, która wzięła udział w 5 warsztatach. Jeśli jesteś stałym/ą Uczestnikiem/Uczestniczką i nie masz kodu zniżkowego, napisz: kontakt@hamsajoga.pl

Obowiązują zapisy poprzez zakupienie biletu celem rezerwacji miejsca. Wszystkie bilety są ustawowo bezzwrotne, ale możesz je sprzedać/oddać komuś innemu i poinformować nas o zamianie. Liczba miejsc ograniczona.

Zgłoszenie – możesz zakupić wejściówkę tu na stronie przez opcję „Kup bilety” i dokonać płatności automatycznie.

Jeśli nie masz możliwości skorzystania z tych płatności, prześlij zgłoszenie na adres: hamsa.joga.school@gmail.com  i napisz, na który warsztat i w którym mieście się zgłaszasz.

Jak się przygotować?

Zachęcam do przyniesienia własnej maty. Weź z sobą kocyk i – jeśli używasz – płaska poduszeczkę do jogi snu.

Ubierz się wygodnie, w sposób, który nie krępuje ciała. Zadbaj o coś ciepłego na czas jogi snu. Weź z sobą długopis i wodę.

Na 1 h przed praktyką wstrzymaj się od posiłków.

Możesz przygotować swoją intencję, z którą chcesz pracować na tych zajęciach.

Na warsztat nie należy się spóźniać.

Przeciwwskazaniami do udziału w warsztacie są stany psychotyczne, ciąża, epilepsja, choroby psychiczne: schizofrenia, choroba afektywna dwubiegunowa. Warsztaty są przeznaczone dla osób pełnoletnich. Obowiązuje zakaz przychodzenia na warsztat pod wpływem jakichkolwiek środków odurzających. O wszelkich dolegliwościach i niedyspozycjach zdrowotnych należy poinformować nauczyciela przed praktyką. Zapisując się na warsztat, akceptujesz ten warunek.

Szczegóły

Data:
22 stycznia 2022
Czas:
16:00 - 20:00
Koszt:
zł200
Wydarzenie Tagi:
, , ,

Organizator

HamSa Joga

Miejsce

Sattva – szkoła jogi klasycznej
ul. Smoleńsk 22/22
Kraków, Polska
+ Google Map

Bilety

The numbers below include tickets for this event already in your cart. Clicking "Get Tickets" will allow you to edit any existing attendee information as well as change ticket quantities.
Bilety nie są już dostępne