Grafik

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Anahata: głos serca. Wyjazd z jogą ćakr

4 marca @ 18:00 - 6 marca @ 14:00

zł420

Zapraszam Cię do malowniczej Nieprześni nieopodal Krakowa na warsztat wyjazdowy Anahata: głos serca. Będzie to Seminarium Energetyczne w Jodze Ćakr. Podczas tego spotkania zajmiemy się oczyszczaniem ciała fizycznego, ciał subtelnych i umysłu w obszarach dotyczących ćakry serca.

Warsztat jest praktyczny i ma na celu oczyszczenie, pobudzenie Twojej ćakry Anahaty, zaprasza więc do poszerzenia świadomości, uzdrawiania aspektów siebie oraz do autodiagnozy i pobierania informacji z wewnątrz. Z czymkolwiek przyjedziesz, możesz z pomocą silnie transformującej energii porzucić pośród natury. Pozostawisz to, co Ci już nie służy, co Cię blokuje. Spotkasz się z sobą na bardzo głębokim poziomie. Wzmocnisz swój układ krwionośny, oddechowy, skórę, wsłuchasz się w głos swojego serca i swojej duszy.

Ćakra Anahata odpowiada za nasze uzdrowienie, współczucie, wybaczanie sobie i innym istotom czującym, a także za budowanie relacji z sobą i innymi ludźmi. Tu spełniają się Twoje życzenia, myśli i… samospełniające się przepowiednie 🙂

Anahata to nieprzerwany dźwięk Twojego serca. Bicie serca to mantra, która towarzyszy Ci przez całe życie.

W ćakrze serca stajesz się joginką/joginem. Wcześniej po prostu praktykujesz jogę.

Anahata to centrum zaufania, miłości, empatii, zazdrości, żalu i smutku. Praca w tym obszarze daje szansę na uwolnienie blokad zawiści, zazdrości, żalu, smutku, rozpaczy. Praktyki mogą też wpłynąć na przebudzenie wewnętrznego światła, ukochanie aspektów siebie, przyjęcie niedualności, akceptację i tolerancję, tworzenie sztuki z głębi siebie.

W ciele Anahata to Twoje serce, Twoja krew, żyły, tętnice, zatem cały układ krwionośny, to też oddech i układ oddechowy – płuca, oskrzela, to Twoja grasica, klatka piersiowa, piersiowy odcinek kręgosłupa, żebra, łopatki, mostek, ręce i dłonie oraz skóra.  Jeśli więc masz jakiekolwiek dolegliwości w tych obszarach, będziesz mieć okazję, by rozpoznać przyczyny, pożegnać tę energię i wprowadzić nową.

Podczas warsztatu może dojść do spontanicznych uzdrowień.

W programie:

– Praktyczna nauka diagnostyki stanu ćakry u każdego uczestnika z pomocą metod psychosomatycznych i dźwiękoterapii w jodze i bioterapii;

– Wykłady teoretyczne dotyczące: specyfiki energetyki ćakry serca, przekonań i programów blokujących ćakram i nasze zdrowie/życie, sposobów oczyszczania podświadomości w obszarze Anahaty, roli unii ojca i matki oraz ich wpływu na Anahatę, ciemnych i jasnych stron energii ćakry serca, historii rodu i obciążeń tej ćakry,

– Głębokie oczyszczanie w dźwiękach gongów, mis tybetańskich, tingsh, dzwonków wietrznych i in. instrumentów relaksacyjnych,

– Praktyka jogi ćakralnej (kundalini tantra) wzmacniającej układ krwionośny, oddechowy, skórę oraz uwalniającej emocje i oczyszczającej Anahatę,

– Elementy wizualizacji, medytacji i mantry, kirtan,

– Vasana Daha Tantra, elementy radykalnego wybaczania,

– Praktyka jogi nidry,

– Czas na kontakt z naturą.

Jogiczna praca nad oczyszczaniem oraz harmonizacją ćakr może znacząco poprawić jakość życia: wzmocnić odporność, pomóc czuć się bezpiecznie i pewnie, pozbyć się dolegliwości, przyspieszyć procesy zdrowienia, uwolnić emocje, wpłynąć na sposób postrzegania świata, poznać siebie na głębszym poziomie itd.

Dla kogo jest ten warsztat?

Dla każdego, kto chciałby doświadczyć głębokiego oczyszczenia, poszerzyć swoją świadomość, uzdrowić pewne aspekty siebie, uwolnić się od powtarzających się cykli i historii w swoim życiu, a także dla chcących spotkać się z naturą. To spotkanie dla osób, które mają odwagę spojrzeć zarówno na swoje światło, jak i na swój cień, przyjąć je i zintegrować. Doświadczenie w jodze i w pracy z energią nie jest wymagane, ale z pewnością jest mile widziane.

Czas: od 18:00 4 marca – 6 marca do 14:00

Miejsce: Nieprześnia 1, 32-700.

 

Zakwaterowanie: w pokojach 2 i 3-osobowych w urokliwym kompleksie Nieprześnia 1, który otacza pięciohektarowy park. Mieści się w nim m.in. zabytkowy dworek z 1934 roku, jabłoniowy sad, warzywnik i staw. Nieprześnia leży  45 minut od Krakowa, na Pogórzu Karpackim, niedaleko Zamku w Wiśniczu i kopali soli w Bochni. 

Detoks ciała i umysłu: Podczas warsztatu będziemy wspierać ciało fizyczne w detoksykacji. Towarzyszyć nam będzie kuchnia wegetariańska przygotowywana na miejscu z lokalnych upraw.

W tym czasie nie spożywamy alkoholu, nie palimy papierosów, nie przyjmujemy środków odurzających, nie jemy mięsa!

Inwestycja: 880 zł – Early Bird do 31 stycznia 2022

980 zł – cena od 1 lutego 2022

W tej kwocie zawarte są:

– 2 noclegi,

– wyżywienie (3 doskonałe posiłki wegetariańskie dziennie),

– dostęp do stałego bufetu z napojami,

– praktyki jogi czakralnej (kundalini tantry, laja jogi, bioterapii w Alchemii Energetycznej) dla oczyszczania i uzdrawiania Anahaty,

– głęboko oczyszczająca dźwiękoterapia z pomocą gongów, mis tybetańskich i innych instrumentów relaksacyjnych,

– wykłady teoretyczne z zakresu poszerzania świadomości w obszarze ćakry serca, oczyszczania z pomocą technik jogi, bioterapii i pracy z żywiołami.

Obowiązują zapisy i zakup 1 bezzwrotnego biletu w kwocie 420 zł / po 31.01 –  520 zł / przez system płatności lub na podane mailem przy rejestracji konto. Bilet na warsztat jest ustawowo bezzwrotny, ale zawsze możesz – po uprzednim poinformowaniu nas o zmianie – odsprzedać lub sprezentować go komuś.

Pozostała kwota – 460 zł – płatna gotówką na miejscu.

Zgłoszenie – możesz zakupić wejściówkę tu na stronie przez opcję „Kup bilety” i dokonać płatności automatycznie. Tylko zakup biletu jest gwarancją miejsca na warsztacie.

Jeśli nie masz możliwości skorzystania z tych płatności, prześlij zgłoszenie na adres: hamsa.joga.school@gmail.com  i napisz, na który warsztat i w którym miejscu się zgłaszasz. Jest możliwość otrzymania faktury (bez VAT).

Uczestnicy otrzymają zaświadczenie potwierdzające ukończenie warsztatu. Kurs nie daje uprawnień do nauczania jogi.

Przeciwwskazania: stany psychotyczne, choroby psychiczne (schizofrenia, afektywna dwubiegunowa itp.), ciąża, posiadanie rozrusznika serca, epilepsja. O wszelkich dolegliwościach i niedyspozycjach zdrowotnych należy poinformować nauczyciela przed praktyką. Zapisując się na warsztat, akceptujesz ten warunek.

Jak się przygotować?

Jeśli masz matę, weź ją ze sobą, by za Tobą nie tęskniła 🙂 Weź też 2 kocyk i – jeśli masz – poduszkę do medytacji oraz – jeśli potrzebujesz, małą poduszeczkę pod głowę.

Zabierz z sobą ubrania do praktyki, które nie krępują ciała oraz wygodne ubrania na spacery, notatnik i długopis.

Możesz przygotować swoją intencję, z którą chcesz pracować.

Hari OM!

Szczegóły

Start:
4 marca @ 18:00
Koniec:
6 marca @ 14:00
Koszt:
zł420
Wydarzenie Tagi:
, , ,

Organizator

HamSa Joga

Miejsce

Nieprześnia 1
Nieprześnia 1
Nieprześnia, Małopolskie 32-700 Poland
+ Google Map

Bilety

The numbers below include tickets for this event already in your cart. Clicking "Get Tickets" will allow you to edit any existing attendee information as well as change ticket quantities.
Anahata: głos serca. Wyjazd z jogą ćakr
Nieprześnia 1, 32-700 Nieprześnia
420,00
0 dostępnych
Sold Out