Zwierzęta Mocy. Warsztat jogi czakr – Wrocław
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To event minęło.

Zwierzęta Mocy. Warsztat jogi czakr – Wrocław

18 września, 2021 / 15:00 - 19:00 CEST

Zapraszam na warsztat Zwierzęta Mocy. Warsztat jogi cćakr we WrocławiuPodczas spotkania będziemy pracować energetycznie w obszarach fizycznych, psychicznych, mentalnych i duchowych z pomocą technik jogi. Będziemy komunikować się z sobą na każdym poziomie.

Cele warsztatu:

  • podczas spotkania będziesz mieć okazję sprawdzić,  jakie symboliczne energie zwierząt prowadzą Cię w różnych obszarach i etapach życia,
  • dowiesz się, w jaki sposób symbole zwierzęce i zwierzęcy przewodnicy wyrażają energetykę poszczególnych ćakramów,
  • rozpoznasz różnice między świadomie przywołanymi zwierzętami mocy (totemicznymi) i ich cechami a zwierzętami mocy wydobytymi z nieświadomego obszaru umysłu,
  • sprawdzisz, czy przyjmujesz energie zwierząt, których najbardziej potrzebujesz,
  • zintegrujesz obrazy podświadomości ze świadomością, dzięki czemu znajdziesz kluczowe drogowskazy na swojej ścieżce,
  • zgodnie ze swoją intencją możesz otrzymać wskazówki dotyczące dowolnego obszaru życia (zdrowie, związki, relacje, obfitość, praca, dharma, miłość, duchowa ścieżka itd.).

Dla kogo jest ten warsztat?

Dla każdego, kto chciałby doświadczyć głębokiego oczyszczenia, poszerzyć swoją świadomość, uzdrowić pewne aspekty siebie. Nie ma znaczenia, czy praktykowałaś/eś kiedyś jogę, czy też masz regularną, zaawansowaną praktykę. Do warsztatów można dołączyć w każdym momencie.erzław

W programie:

  • energetyczna kąpiel i oczyszczenie w dźwiękach mis tybetańskich, gongów, tingsh i innych instrumentów relaksacyjnych podczas stanu joganidra. Praktyka umożliwia wielopoziomowy kontakt z tym, co drzemie głęboko wewnątrz,
  • rozmowa, wskazówki oraz analiza symboli przejawiających się podczas praktyki u każdej  Uczestniczek/każdego z Uczestników,
  • głęboka praktyka energetyczna jogi  (możliwe wykorzystanie takich elementów jak: pranajama, asana, mudra, bandha, krija, mantra, dźwięk, medytacja, wizualizacja).

Każdy warsztat różni się doborem technik i treści. Zrealizowane zostaną aspekty niezbędne dla przeprowadzenia procesu danej grupy. To warsztat żywy, który się wydarza.

Czas: 15:00-19:00

Miejsce: WROCŁAW – Duża Sala, Studio Drzewo Życia, ul. Tęczowa 57, bud.G, 1 piętro, wejście przez główną bramę i w lewo (naprzeciwko Chleboteki).
Pod kompleksem budynków przy ulicy Tęczowej znajdują się liczne miejsca parkingowe.

Inwestycja: 180 zł

Stali uczestnicy warsztatów HamSa Joga – 170 zł. Stały/a Uczestnik/Uczestniczka to osoba, która wzięła udział w 5 warsztatach. Jeśli jesteś stałym/ą Uczestnikiem/Uczestniczką i nie masz kodu zniżkowego, napisz: kontakt@hamsajoga.pl

Obowiązują zapisy i wpłata na konto celem rezerwacji miejsca. Liczba miejsc ograniczona.

Zgłoszenie – możesz zakupić wejściówkę tu na stronie przez opcję „Kup bilety” i dokonać płatności automatycznie.

Jeśli nie masz możliwości skorzystania z tych płatności, prześlij zgłoszenie na adres: hamsa.joga.school@gmail.com  i napisz, na który warsztat i w którym mieście się zgłaszasz. Jest możliwość otrzymania faktury (bez VAT).

Jak się przygotować?

Zachęcam do przyniesienia własnej maty. Weź z sobą kocyk i – jeśli używasz – zabierz też małą poduszkę do jogi snu (ew. 2 kocyki :)).

Ubierz się wygodnie, w sposób, który nie krępuje ciała. Zadbaj o coś ciepłego na czas jogi snu. Weź z sobą coś do pisania i wodę.

Na 1 h przed praktyką wstrzymaj się od posiłków.

Możesz przygotować swoją intencję, z którą chcesz pracować na tych zajęciach.

Na warsztat nie należy się spóźniać!

Przeciwwskazaniami do udziału w warsztacie są stany psychotyczne, ciąża, epilepsja, rozrusznik serca, choroby psychiczne: schizofrenia, choroba afektywna dwubiegunowa i podobne. Obowiązuje zakaz przychodzenia na warsztat pod wpływem jakichkolwiek środków odurzających. O wszelkich dolegliwościach i niedyspozycjach zdrowotnych należy poinformować nauczyciela przed praktyką. Zapisując się na warsztat, akceptujesz ten warunek oraz regulamin na stronie.

Miejsce wydarzenia

Drzewo Życia – Studio Jogi, ul. Tęczowa 57, Wrocław
ul. Tęczowa 57, bud.G, 1 piętro
Wrocław, Dolnośląskie 53-601 Poland
+ Google Map

Szkoła Praktyk Pogłębionych HamSa Joga

Kontakt telefoniczny:

+48 579 054 518

 

Napisz do HamSa Joga na:

kontakt@hamsajoga.pl