Związki. Archetypy w świetle – Wrocław
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To event minęło.

Związki. Archetypy w świetle – Wrocław

15 maja, 2022 / 15:00 - 19:00 CEST

Tym razem przygotowałam dla Was wyczekiwany cykl warsztatów pt. Związki. Podczas warsztatu „Archetypy w świetle” uświadomisz sobie, w jakich archetypach przebywasz i jakie archetypy wybierasz w ludziach. Będziesz mieć okazję do uzdrowienia i wprowadzenia do światła archetypów wrodzonych i zintegrowania tych, które odrzucasz, a które stanowią część Ciebie – wszystko to, by tworzyć harmonijne i piękne relacje.

Dla kogo jest ten warsztat?

Dla każdego, kto chciałby doświadczyć głębokiego oczyszczenia, poszerzyć swoją świadomość, uzdrowić pewne aspekty siebie, uwolnić się od powtarzających się cykli i historii w swoim życiu. To spotkanie dla osób, które mają odwagę spojrzeć zarówno na swoje światło, jak i na swój cień, przyjąć je i zintegrować. Doświadczenie w jodze i w pracy z energią nie jest wymagane, choć jest mile widziane.

Warsztat skierowany do osób, które chcą:

  • lepiej poznać i zrozumieć siebie i swoją rolę w obszarze nawiązywania relacji i budowania związków,
  • zrozumieć przyczyny trudności w budowaniu związków i relacji w swoim życiu,
  • wyjść z kół karmicznych związanych z przyciąganiem konkretnych typów partnerów/partnerek,
  • uzdrowić obszar związany z podejmowaniem decyzji o: wejściu w związek, zawarciu małżeństwa, posiadaniu dzieci, rozwodzie etc.
  • pracować w temacie posiadania potomstwa (niemożności powołania dziecka na świat),
  • spotkać się ze sobą na głębokim poziomie.

W programie:

  • Omówienie archetypów spolaryzowanych jako żeńskie i męskie – ich energetycznych wzorców oraz ich wpływu na Twoją realizację tematu związków i relacji (co prowadzi do wewnętrznej autodiagnozy przyczyn napotykanych trudności); podczas konwersatorium zlokalizujesz siebie w archetypach oraz ich światłach i cieniach; zrozumiesz, z kim łatwiej jest Ci nawiązać relację i zbudować związek, a z kim trudniej; będziesz mieć okazję sprawdzić, dlaczego tak wybierasz lub jesteś wybierana/y przez konkretne typy osób; uświadomisz sobie, w jakich archetypach przebywali/przebywa Twoja partnera/partner lub potencjalna partnerka/partner; uzyskasz wgląd wewnętrzny w światło i cień, w to, co przyjmowane i odrzucane z pomocą metafory lustra,
  • Praktyki wybranych technik uzdrawiania energetycznego pozwalające przyjąć cień, przetransformować energię, wprowadzić archetypy w światło,
  • Techniki uzdrawiania i transformacji wzorców w jodze nidrze w dźwiękach gongów, mis tybetańskich, tingsh, dzwonków wietrznych i in. instrumentów relaksacyjnych.

Czas: 15:00-19:00

Miejsce: WROCŁAW – Duża Sala, Studio Drzewo Życia, ul. Tęczowa 57, bud.G, 1 piętro, wejście przez główną bramę i w lewo (naprzeciwko Chleboteki).
Pod kompleksem budynków przy ulicy Tęczowej znajdują się liczne miejsca parkingowe.

Inwestycja: 300 zł

Stali uczestnicy warsztatów HamSa Joga – 290 zł. Stały/a Uczestnik/Uczestniczka to osoba, która wzięła udział w 5 warsztatach. Jeśli jesteś stałym/ą Uczestnikiem/Uczestniczką i nie masz kodu zniżkowego, napisz: kontakt@hamsajoga.pl

Obowiązują zapisy i wpłata na konto celem rezerwacji miejsca. Liczba miejsc ograniczona.

Zgłoszenie – możesz zakupić wejściówkę tu na stronie przez opcję „Kup bilety” i dokonać płatności automatycznie. Bilety są wysyłane regularnie, więc jeśli go nie dostaniesz do dwóch dni, sprawdź zakładki: „oferty”, „społeczności”, „spam”.

Jeśli nie masz możliwości skorzystania z tych płatności, prześlij zgłoszenie na adres: hamsa.joga.school@gmail.com  i napisz, na który warsztat i w którym mieście się zgłaszasz. Jest możliwość otrzymania faktury (bez VAT).

Jak się przygotować?

Zachęcam do przyniesienia własnej maty. Weź z sobą kocyk i – jeśli używasz – zabierz też małą poduszkę do jogi snu (ew. 2 kocyki :)).

Ubierz się wygodnie, w sposób, który nie krępuje ciała. Zadbaj o coś ciepłego na czas jogi snu. Weź z sobą coś do pisania; luźne kartki i długopis i wodę.

Na 1 h przed praktyką wstrzymaj się od posiłków.

Możesz przygotować swoją intencję, z którą chcesz pracować na tych zajęciach.

Na warsztat nie należy się spóźniać!

Przeciwwskazaniami do udziału w warsztacie są stany psychotyczne, ciąża, epilepsja, rozrusznik serca, choroby psychiczne: schizofrenia, choroba afektywna dwubiegunowa i podobne. Obowiązuje zakaz przychodzenia na warsztat pod wpływem jakichkolwiek środków odurzających. O wszelkich dolegliwościach i niedyspozycjach zdrowotnych należy poinformować nauczyciela przed praktyką. Przychodząc na warsztat zaświadczasz, że Twój stan zdrowia pozwala na bezpieczny udział. Zapisując się na warsztat, akceptujesz ten warunek oraz regulamin na stronie.

Szczegóły

Data:
15 maja, 2022
Godzina:
15:00 - 19:00 CEST
Event Tags:
,

Organizator

HamSa Joga

Szkoła Praktyk Pogłębionych HamSa Joga

Kontakt telefoniczny:

+48 579 054 518

 

Napisz do HamSa Joga na:

kontakt@hamsajoga.pl