Zatoki: przywracanie zdrowia. Warsztat jogi – online
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To event minęło.

Zatoki: przywracanie zdrowia. Warsztat jogi – online

7 marca, 2021 / 16:00 - 20:00 CET

Zatoki – przywracanie zdrowia – online

Joga. Bioenergia. Świadomość

Zapraszam Cię do udziału w terapeutyczno-energetycznym warsztacie, który ma na celu wsparcie zatok w powrocie do zdrowia.

Podczas spotkania przechodzimy od zrozumienia choroby, jej przyczyn psychosomatycznych i energetycznych, uświadomienia sobie istoty konfliktu, poprzez weryfikację tego, czy chcemy nadal zasilać swoją energią ten konflikt, aż do technik jogi, terapii w energii oraz dźwięku i prowadzonego oczyszczania i autoregeneracji energetycznej obszaru zatok oraz miejsc w ciele, które odczuły ten konflikt biologiczny.

Jest to terapia komplementarna dla leczenia klasycznego. Jeśli chcesz powrócić do zdrowia lub oczyścić zatoki, jeżeli uda Ci się świadomie prześledzić podłoże konfliktu oraz jeśli zastosujesz techniki przywracania zatok do zdrowia, możesz doświadczyć całkowitego wyzdrowienia i gruntownego oczyszczenia.

Dla kogo jest ten warsztat?

Warsztat ten skierowany jest do osób, które chciałyby przywrócić do zdrowia swoje zatoki, oczyścić je skutecznie i trwale oraz poznać techniki wspomagania zdrowia zatok.

Warunki uczestnictwa:

Warunkiem uczestnictwa jest rzeczywista chęć powrotu do zdrowia w tym obszarze.

Czas: 16:00-20:00

Miejsce: Online – potrzebujesz mieć konto na Skype.

Inwestycja: 130 zł (120 zł dla stałych Uczestników/Uczestniczek*).

*Stały/a Uczestnik/Uczestniczka to osoba, która wzięła udział w 5 warsztatach. Jeśli jesteś stałym/ą Uczestnikiem/Uczestniczką i nie masz kodu zniżkowego, napisz: kontakt@hamsajoga.pl

Obowiązują zapisy i wpłata na konto celem rezerwacji miejsca. Liczba miejsc ograniczona.

Zgłoszenie – możesz zakupić wejściówkę tu na stronie przez opcję „Kup bilety” i dokonać płatności automatycznie.

Jeśli nie masz możliwości skorzystania z tych płatności, prześlij zgłoszenie na adres: hamsa.joga.school@gmail.com  i napisz, na który warsztat i w którym mieście się zgłaszasz.

Jak się przygotować?

Przygotuj matę lub coś, co będzie Cię izolowało przed zimnem oraz kocyk. Jeśli masz poduszkę do medytacji, przygotuj ją, jeśli nie – użyj złożonego kocyka.

Ubierz się wygodnie, w sposób, który nie krępuje ciała. Weź z sobą długopis i wodę.

Na 1 h przed praktyką wstrzymaj się od posiłków.

Możesz przygotować swoją intencję, z którą chcesz pracować na tych zajęciach.

Przeciwwskazaniami do udziału w warsztacie są stany psychotyczne, aktywne choroby psychiczne (afektywna dwubiegunowa, schizofrenia itp.), epilepsja, posiadanie rozrusznika serca, ciąża. Obowiązuje zakaz przychodzenia na warsztat pod wpływem jakichkolwiek środków odurzających. O wszelkich dolegliwościach i niedyspozycjach zdrowotnych należy poinformować nauczyciela przed praktyką. Zapisując się na warsztat, akceptujesz ten warunek.

Szczegóły

Data:
7 marca, 2021
Godzina:
16:00 - 20:00 CET
Event Tags:
, , , ,

Organizator

HamSa Joga

Szkoła Praktyk Pogłębionych HamSa Joga

Kontakt telefoniczny:

+48 579 054 518

 

Napisz do HamSa Joga na:

kontakt@hamsajoga.pl