Warsztat przejścia. Uwalnianie starego roku – Kraków
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To event minęło.

Warsztat przejścia. Uwalnianie starego roku – Kraków

20 grudnia, 2020 / 16:00 - 20:00 CET

Zapraszam na szczególny warsztat, podczas którego będziesz mieć okazje pożegnać stary rok, odpuścić go i oczyścić się z tego, co się zatrzymało, utknęło, na co nie masz już zgody i miejsca.

Dla wielu osób rok 2020 przyniósł wiele trudnych chwil, stratę i chorobę bliskich, wymarzonej pracy, dochodów, choroby, strach, lęk. Niektórzy mają silne poczucie chaosu i dezorientacji, angażują się w globalną narrację, która osłabia ich i pożera znaczną część zasobów energetycznych, zdrowotnych i osobistych. Wielu ludzi ma nadzieję, że „wszystko wróci do normy”. Tymczasem „norma” jest w momencie transformacji. Dowiadujemy się o sobie nowych rzeczy, eksplorujemy nowe obszary. Teraz mamy okazję, wyraźne zaproszenie, by dokonać zmian, puścić, odważyć się, nauczyć żyć w spokoju podczas zawieruchy, być odpornym.

Według wielu nowopowstających mitologii dotyczących diagnoz energetycznych 21 grudnia 2020 roku zmieni się nasza rzeczywistość energetyczna. Czy to się wydarzy? Czy i jak odczujemy zmianę i jak ona na nas wpłynie? Jakiekolwiek pojawią się odpowiedzi na te pytania, znajdujemy się w doskonałym momencie, który pozwala nam zostawić za sobą to, co już nam nie służy, nie inwestować w to, czego nie chcemy, lecz właśnie w to, co chcemy. Przygotujemy się na nowe – w tym Nowy Rok – nie oczekując od niego, że wszystko będzie po staremu. Jesteśmy w momencie przejścia i do nas należy decyzja, czy przyjmiemy dary i możliwości, które się przed nami otwierają, czy też zostaniemy w starych schematach, iluzjach i niesłużących nam inwestycjach.

Dla wielu z Was był to, podobnie jak poprzednie lata, rok intensywnej pracy nad sobą i dzięki temu zawierucha na zewnątrz nie ma takiego dostępu do wewnątrz. Niezależnie od tego, jak doświadczyłaś/eś tego roku, pozostawił on w Tobie ślad, odkrył nowe, przyniósł kolejne zapisy. Zapraszam Cię więc do sprawdzenia nowonabytych przekonań, do weryfikacji tego, co Cię jeszcze trzyma w niewygodzie, w przymusie, w iluzji konieczności. Możemy wspólnie rozkodować te zapisy, uwolnić z ciała treści głęboko w nich zapisane, które bolą fizycznie, bo świadomość o nich już nie pamięta. Możemy to zostawić za sobą, zebrać energię na Święta i świeżo przywitać Nowy Rok.

W programie:

  • Autodiagnostyka tego, co pozostało do odpuszczenia z poziomu nieświadomego i świadomego wykonana przez każdego uczestnika z pomocą metod jogi nidry, też psychosomatycznych i dźwiękoterapii,
  • Techniki uwalniania i odpuszczania w dźwiękach gongów, mis tybetańskich, tingsh, dzwonków wietrznych i in. instrumentów relaksacyjnych,
  • Praktyka uwalniania w jodze,
  • Uzdrawiające wizualizacje, medytacje i mantry,
  • Vasana Daha Tantra i inne techniki oczyszczania.

Czas: 16:00-20:00

Miejsce: Sattva – szkoła jogi klasycznej, ul. Smoleńsk 22/22 w Krakowie

Inwestycja: 165 zł (dla stałych uczestników [pow. 3 warsztatów] – 150 zł)
Obowiązują zapisy i wpłata na konto celem rezerwacji miejsca. Liczba miejsc ograniczona. 

Zgłoszenie mailowe prześlij na adres: hamsa.joga.school@gmail.com i napisz, na który warsztat i w którym mieście się zgłaszasz.
Jak się przygotować?
Maty są na miejscu, jednak jeśli chcesz, przynieś swoją 🙂
Możesz wziąć swój kocyk.
Ubierz się wygodnie, w sposób, który nie krępuje ciała (miej też z sobą coś ciepłego do jogi snu). Weź z sobą długopis i wodę.
Możesz przygotować swoją intencję, z którą chcesz pracować na tych zajęciach.
Przeciwwskazaniami do udziału w warsztacie są stany psychotyczne, aktywne choroby psychiczne (afektywna dwubiegunowa, schizofrenia), epilepsja, posiadanie rozrusznika serca, ciąża. Obowiązuje zakaz przychodzenia na warsztat pod wpływem jakichkolwiek środków odurzających. O wszelkich dolegliwościach i niedyspozycjach zdrowotnych należy poinformować nauczyciela przed praktyką. Zapisując się na warsztat, akceptujesz ten warunek.

Miejsce wydarzenia

Sattva – szkoła jogi klasycznej
ul. Smoleńsk 22/22
Kraków, Poland
+ Google Map

Szkoła Praktyk Pogłębionych HamSa Joga

Kontakt telefoniczny:

+48 579 054 518

 

Napisz do HamSa Joga na:

kontakt@hamsajoga.pl