Relacje z przestrzenią. O oczyszczaniu pomieszczeń i przedmiotów
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

 • To event minęło.

Relacje z przestrzenią. O oczyszczaniu pomieszczeń i przedmiotów

18 grudnia, 2022 / 15:30 - 20:00 CET

Zapraszam Cię na webinar, w którym połączysz się głęboko z przestrzenią (czy przestrzeniami), które tworzysz lub współtworzysz. To, co Cię otacza, szczególnie Twój dom czy samochód, są jak symboliczne mapy Twojej podświadomości.

W każdym przedmiocie, który Cię otacza, w każdym murze i każdej ścianie zapisana jest pewna historia. Niekiedy jest Ci w całości znana, a niekiedy tylko częściowo. Każdy z tych przedmiotów, każde z wnętrz ma swoją pamięć, która na Ciebie oddziałuje. Gdy tylko stykasz się z zewnętrznym, Twoja podświadomość ma na podorędziu wszelkie historie, opowieści, wydarzenia i przeżycia, które przywołują wspomnienia, a co za tym idzie – często emocje, niektóre silne. Niestety nie zawsze stoi za nimi radość. Bywa, że to, czym się otaczasz, to źródła i alterty dla wyrzutów sumienia, poczucia winy, wstydu, lęku, strachu, odrzucenia i wielu podobnie niewygodnych stanów. Na co dzień jednak nie zdajemy sobie z tego sprawy.

Istnieje wielkie prawdopodobieństwo, że pod wpływem naszego spotkania dostaniesz weny, by porządnie posprzątać i fizycznie i energetycznie! Ten webinar znakomicie sprawdzi się przed wszelkimi świętami i ważnymi wydarzeniami czy zmianami w życiu, w momentach, w których czujesz blokady energetyczne i nie możesz ruszyć do przodu lub czegoś skończyć, gdy brakuje Ci energii, w sytuacjach, w których potrzebujesz coś pożegnać, zmienić, puścić, jak również podsumować i rozpocząć nowy etap. Będzie to też nie lada gratka dla osób, które nawiązują świadome połączenie – relację z przedmiotami.

W webinarze pojawią się treści z różnych tradycji i metod pracy nad rozumieniem i oczyszczaniem przestrzeni oraz wchodzeniem z nią w świadomy kontakt, począwszy od praktyk wschodnich, takich jak vastu vidya, feng shui, przez techniki psychotroniczne i psychoenergetyczne, po współczesną psychobiologię.

O czym będzie mowa? Treści te podzieliłam na trzy segmenty:

BLOK PSYCHOENERGETYCZNY

 1. Symbolika otaczających Cię rzeczy – co mówią o Tobie, w czym mogą wspierać, a w czym blokować?
 2. Gdzie umyka Twoja energia w związku z domem, samochodem i przedmiotami?
 3. Czym z perspektywy psychoenergetycznej jest bałagan i jaki ma wpływ na Twoje emocje, dobrostan, obfitość finansową, zdrowie i relacje?
 4. Dlaczego gromadzimy i składujemy niepotrzebne rzeczy? – przyczyny karmiczne, transgeneracyjne, mentalne, emocjonalne i duchowe.
 5. Pola energoinformacyjne przedmiotów – czym jest, jak powstaje i czy przedmiot może Ci przynieść szczęście lub pecha?
 6. Rzeczy niedokończone jako rodzaj bałaganu – jak odnaleźć przyczynę blokady i ją uwolnić?

 

BLOK PSYCHOBIOLOGICZNY

 1. Symbolika psychobiologiczna domu, przedmiotów i samochodu – czyli w jaki sposób podświadome wybory mogą dać nam wskazówki co do aktywnych konfliktów biologicznych na poziomie ciała?
 2. Korelacja między wagą ciała a bałaganem – symbole, kody podświadomości, konflikty psychobiologiczne.
 3. Przekaz transgeneracyjny a organizacja przestrzeni mieszkalnej i otaczanie się przedmiotami – co o nasz stosunek do domu, samochodu i przedmiotach mówi o historii naszych przodków?

 

PRAKTYKI OCZYSZCZANIA PRZESTRZENI

 1. Jak sprzątać, by usunąć zastoje psychoenergetyczne? – usuwanie blokad energetycznych w przestrzeni (brud, energia poprzednich lokatorów, bałagan).
 2. Czym są negatywne połączenia karmiczne z miejscami i przedmiotami i jak je rozpoznać?
 3. Oczyszczanie negatywnych połączeń karmicznych i negatywnych pamięci z miejscami i przedmiotami.
 4. BHP oczyszczania przestrzeni.
 5. Rodzaje energetycznego oczyszczania pomieszczeń (z użyciem 5 żywiołów).

Miejsce: Online. Otrzymasz link do kursu w dniu rozpoczęcia kursu. Nie musisz być z nami podczas webinaru, możesz odsłuchać nagranie.

Warsztat będzie nagrywany i przez 3 miesiące będziesz mieć nielimitowany dostęp do nagrania. Udostępniając swój wizerunek (podpis, napisane komentarze, głos, video) podczas szkolenia, wyrażasz zgodę na jego utrwalenie i wykorzystanie na potrzeby szkolenia. Masz pełne prawo do niepokazywania swojej twarzy i zachowania anonimowości w
trakcie webinaru.

Inwestycja: 199 zł

Co przygotować: urządzenie z dostępem do sieci Internet i coś do notowania. Proszę, zadbaj, by w czasie webinaru nie prowadzić maszyn (samochodu i innych sprzętów).

Zgłoszenie: możesz zakupić wejściówkę tu na stronie przez opcję „Kup bilety” i dokonać płatności automatycznie. Bilety są wysyłane regularnie, więc jeśli go nie dostaniesz do dwóch dni, sprawdź zakładki: „oferty”, „społeczności”, „spam”. Tylko zakup biletu jest gwarancją miejsca na webinarze.

Jeśli nie masz możliwości skorzystania z tych płatności, prześlij zgłoszenie na adres: hamsa.joga.school@gmail.com  i napisz, na który warsztat i w którym mieście się zgłaszasz. Jest możliwość otrzymania faktury VAT. Pamiętaj, proszę, że bilet na warsztat jest ustawowo bezzwrotny, ale zawsze możesz – po uprzednim poinformowaniu nas o zmianie – odsprzedać lub sprezentować go komuś, kto spełnia wymogi tego kursu.

Zabronione jest przekazywanie danych dostępowych do udziału w webinarze osobom trzecim. Kategorycznie nie wyrażamy zgody na nagrywanie webinaru w żadnej formie: analogowej, cyfrowej itp.

Przeciwwskazaniami do udziału w kursie są stany psychotyczne, ciąża, epilepsja, rozrusznik serca, choroby psychiczne: schizofrenia, choroba afektywna dwubiegunowa i podobne, przyjęcie jakichkolwiek środków odurzających (alkohol, narkotyki, wszelkie używki). O wszelkich dolegliwościach i niedyspozycjach zdrowotnych należy poinformować nauczyciela przed praktyką. Udział w spotkaniu ma charakter edukacyjny i dobrowolny. Biorąc udział w webinarze zaświadczasz, że Twój stan zdrowia pozwala na bezpieczny udział. Webinar jest skierowany do osób pełnoletnich. Zapisując się, akceptujesz te warunki oraz regulamin na stronie.

Prowadzi:

dr Anna Grochowska-Biodrowicz – twórczyni projektu i szkoły HamSa Joga oraz nauczycielka rozwoju świadomości duchowej, tłumaczka z języka podświadomości; certyfikowana nauczycielka jogi w najpopularniejszym na świecie standardzie Yoga Alliance. Posiada certyfikację E-RYT 200 (Experienced Registered Yoga Teacher – Doświadczony Nauczyciel Jogi) oraz YACEP® (Yoga Alliance Continuing Education Provider® – nauczanie i dokształcanie nauczycieli jogi), facylitatorka Recall Healing®  i terapeutka Totalnej Biologii®, dyplomowana bioterapeutka pracująca z ciałem w bioenergii i dźwięku z pomocą autorskiej metody Alchemii Bioenergetycznej opartej na fuzji technik, w tym poprzez umysł w oparciu o psychosomatykę. Historyczka literatury i sztuki, badaczka cracovianów, pisarka, autorka i redaktorka książek i artykułów.

Szkoła Praktyk Pogłębionych HamSa Joga

Kontakt telefoniczny:

+48 579 054 518

 

Napisz do HamSa Joga na:

kontakt@hamsajoga.pl