Karma: Praktyki Oczyszczania – wyjazd z jogą ćakr
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To event minęło.

Karma: Praktyki Oczyszczania – wyjazd z jogą ćakr

27 sierpnia, 2021 / 17:00 - 29 sierpnia, 2021 / 17:00 CEST

Zapraszam Cię do malowniczej Nieprześni nieopodal Krakowa na warsztat wyjazdowy Karma: Praktyki Oczyszczania. Będzie to Seminarium Energetyczne w Jodze Ćakr. Podczas tego spotkania zajmiemy się oczyszczaniem karmy na różnych poziomach. 

Warsztat jest praktyczny i ma na celu oczyszczenie różnych poziomów karmy, zaprasza więc do poszerzenia świadomości, uzdrawiania aspektów siebie oraz do autodiagnozy i pobierania informacji z wewnątrz. Z czymkolwiek przyjedziesz, możesz z pomocą silnie transformującej energii porzucić na łonie natury. Pozostawisz to, co Ci już nie służy, co Cię blokuje. Spotkasz się z sobą na bardzo głębokim poziomie.

Jeśli doświadczasz w życiu cyklicznych historii, których przyczyny nie rozumiesz, jeśli masz wrażenie, że nie możesz przejść jakiegoś etapu w życiu – związkowym, rodzinnym, zdrowotnym, finansowym, zawodowym czy jakimkolwiek innym, ten wyjazd może przynieść długo wyczekiwane rozwiązanie lub wskazówki do rozwiązania.

Praktyka w tym obszarze daje szansę na uwolnienie blokad płynących z niskowibrujących zapisów. Poprzez naukę pracy z pamięcią inkarnacyjną możesz wyjść z powtarzających się uwikłań w kole inkarnacji.

Podczas warsztatu może dojść do spontanicznych uzdrowień.

W programie:

– Praktyczna nauka diagnostyki i czytania karmy z pomocą metod psychoenergetycznych i jogicznych,

– Wykłady teoretyczne dotyczące: sanchita karmy i prarabhda karmy, energetyki ćakr w kontekście badania i oczyszczania karmy, sposobów oczyszczania podświadomości, karmy rodu i karmy inkarnacyjnej, oczyszczania i czytania karmy, sposobów usuwania oporu, który blokuje nas w dotarciu do celu duchowej podróży.

– Karmajoga,

– Głęboki relaks i oczyszczanie w dźwiękach gongów, mis tybetańskich, tingsh, dzwonków wietrznych i in. instrumentów relaksacyjnych,

– Praktyki jogi ćakralnej (kundalini tantra) oczyszczające karmę,

– Elementy wizualizacji, medytacji i mantry, kirtan,

– Vasana Daha Tantra,

– Praktyka jogi nidry,

– Czas na kontakt z naturą.

Jogiczna praca nad oczyszczaniem, rozumieniem i uzdrawianiem karmy oraz towarzyszących jej doświadczeń i cierpień może znacząco poprawić jakość życia: wzmocnić i uzdrowić ciało, przyspieszyć procesy zdrowienia, uwolnić emocje, wpłynąć na sposób postrzegania świata, poznać siebie na głębszym poziomie, uzdrowić relacje z ludźmi (rodzina, związki, partnerstwo, przyjaźnie, relacje w pracy), uzdrowić relacje z materią (obfitość, dom, pieniądze, przedmioty), uzdrowić drogę zawodową, zdjąć ograniczenia i opór, znacząco pogłębić rozwój świadomości duchowej itd.

Dla kogo jest ten warsztat?

Dla każdego, kto chciałby doświadczyć głębokiego oczyszczenia, poszerzyć swoją świadomość, uzdrowić pewne aspekty siebie, uwolnić się od powtarzających się cykli i historii w swoim życiu, a także dla chcących spotkać się z naturą. To spotkanie dla osób, które mają odwagę spojrzeć zarówno na swoje światło, jak i na swój cień, przyjąć je i zintegrować. Doświadczenie w jodze i w pracy z energią nie jest wymagane, ale z pewnością jest mile widziane.

Czas: od 17:00 27 sierpnia – 29 sierpnia do 14:00

Miejsce: Nieprześnia 1, 32-700.

 

Zakwaterowanie: w pokojach 2 i 3-osobowych w urokliwym kompleksie Nieprześnia 1, który otacza pięciohektarowy park. Mieści się w nim m.in. zabytkowy dworek z 1934 roku, jabłoniowy sad, warzywnik i staw. Nieprześnia leży  45 minut od Krakowa, na Pogórzu Karpackim, niedaleko Zamku w Wiśniczu i kopali soli w Bochni. 

Istnieje możliwość rezerwacji pokoju 1-osobowego za dodatkową opłatą 70 zł od doby.

Detoks ciała i umysłu: Podczas warsztatu będziemy wspierać ciało fizyczne w detoksykacji. Towarzyszyć nam będzie kuchnia wegetariańska przygotowywana na miejscu z lokalnych upraw.

W tym czasie nie spożywamy alkoholu, nie palimy papierosów, nie przyjmujemy środków odurzających, nie palimy tytoniu, nie jemy mięsa!

Inwestycja: 750 zł – Early Bird do 20 lipca 2021

820 zł – cena po 20 lipca 2021

W tej kwocie zawarte są:

– 2 noclegi

– wyżywienie (3 posiłki wegetariańskie dziennie),

– dostęp do stałego bufetu z napojami,

– czytania karmiczne i wstępne nauki czytań,

– praktyki jogi czakralnej (kundalini tantry, laja jogi, bioterapii w Alchemii Energetycznej) dla oczyszczania karmy,

– głęboko oczyszczająca dźwiękoterapia z pomocą gongów, mis tybetańskich i innych instrumentów relaksacyjnych,

– karmajoga,

– wykłady teoretyczne z zakresu poszerzania świadomości w obszarze karmy, jej czytania i oczyszczania z pomocą technik jogi, bioterapii i pracy z żywiołami.

Obowiązują zapisy i zakup 1 bezzwrotnego biletu w kwocie 390 zł / po 20.07. –  460 zł / przez system płatności lub  na podane mailem przy rejestracji konto. Liczba miejsc ograniczona.

Pozostała kwota – 360 zł – płatna gotówką na miejscu.

Zgłoszenie – możesz zakupić wejściówkę tu na stronie przez opcję „Kup bilety” i dokonać płatności automatycznie.

Jeśli nie masz możliwości skorzystania z tych płatności, prześlij zgłoszenie na adres: hamsa.joga.school@gmail.com  i napisz, na który warsztat i w którym miejscu się zgłaszasz. Jest możliwość otrzymania faktury.

Uczestnicy otrzymają zaświadczenie potwierdzające ukończenie warsztatu. Kurs nie daje uprawnień do nauczania jogi.

Przeciwwskazania: stany psychotyczne, choroby psychiczne (schizofrenia, afektywna dwubiegunowa itp.), ciąża, posiadanie rozrusznika serca, epilepsja.

O wszelkich dolegliwościach i niedyspozycjach zdrowotnych należy poinformować nauczyciela przed praktyką. Zapisując się na warsztat, akceptujesz ten warunek.

Jak się przygotować?

Jeśli masz matę, weź ją ze sobą, by za Tobą nie tęskniła 🙂 Weź 2 kocyk i – jeśli masz – poduszkę do medytacji.

Zabierz z sobą ubrania do praktyki, które nie krępują ciała oraz wygodne ubrania na spacery.

Weź z sobą notatnik i długopis.

Możesz przygotować swoją intencję, z którą chcesz pracować.

Hari OM!

Szczegóły

Początek:
27 sierpnia, 2021 / 17:00 CEST
Koniec:
29 sierpnia, 2021 / 17:00 CEST
Event Tags:
, , , , , ,

Organizator

HamSa Joga

Szkoła Praktyk Pogłębionych HamSa Joga

Kontakt telefoniczny:

+48 579 054 518

 

Napisz do HamSa Joga na:

kontakt@hamsajoga.pl