Joga i psychobiologia – 40h KURS NAUCZYCIELSKI – Międzynarodowa Akredytacja – Yoga Alliance
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To event minęło.

Joga i psychobiologia – 40h KURS NAUCZYCIELSKI – Międzynarodowa Akredytacja – Yoga Alliance

16 stycznia, 2023 / 12:00 - 29 stycznia, 2023 / 17:00 CET

Zapraszam Cię w transformującą podróż – 40-godzinny kurs nauczycielski skupiony wokół praktyk energetycznych jogi i psychobiologii, akredytowany przez Yoga Alliance i honorowany na całym świecie!

Tematem będzie unia jogi i psychobiologii. Pokażę, w jaki sposób łączy się te dwie metody w celu uświadomienia i uwolnienia się z różnego rodzaju konfliktów natury emocjonalnej, fizycznej, mentalnej, umysłowej czy duchowej. Podczas kursu zachodzą procesy uświadomienia sobie przyczyn różnych zdarzeń i cykli w życiu, wewnętrznej alchemii energetycznej, oczyszczenia, przemiany, umacniania się w roli nauczyciela lub stawania się nim. Kurs ma wymiar terapeutyczny i podczas niego może dochodzić do spontanicznych uzdrowień – najpełniej uczymy się przez uzdrawianie własne. Kursantki i Kursanci są zaproszeni do przechodzenia tego procesu poprzez pracę nad uzdrawianiem własnych konfliktów (z użyciem narzędzi jogi oraz psychobiologii) celem pełnego zrozumienia fuzji tych metod.

Dla kogo jest ten kurs?

Ten kurs skierowany jest do nauczycieli jogi, praktyków energoterapii i różnych metod terapeutycznych, do osób, które chciałyby zostać nauczycielami jogi oraz do osób zainteresowanych tematem dla praktyki własnej (mających doświadczenie w praktyce jogi lub też mających doświadczenie w innych praktykach energetycznych) oraz zainteresowanych psychobiologią.

PROGRAM KURSU DLA NAUCZYCIELI:

1. Podstawowe informacje o powstawianiu chorób wg psychobiologii i w perspektywie energetycznej. Dlaczego mimo dbania o zdrowie, praktyki jogi i zdrowego odżywiania nadal choruję?

2. Jak lepiej zrozumieć, co dzieje się z Tobą i z Klientem na macie?

3. Psychobiologiczne wskazówki i interpretacje trudności, ograniczeń w ciele oraz stanów emocjonalnych podczas praktyki jogi.

4. Punkty styczne – jak połączyć psychobiologię z praktykami jogi w sposób bezpieczny.

5. Krije jogi kundalini jako pomoc w usuwaniu blokad, oporu i zapisów nieadekwatnych do zdarzeń emocjonalnych nawykowych reakcji na bodźce.

6. Joga nidra, medytacja, wizualizacja, krije, pranajamy, asany, mudry, bandy jako narzędzia pogłębiania świadomości oraz wyprowadzania emocjonalnych konfliktów z ciała fizycznego i ciał subtelnych koshas.

7. Komponowanie i sekwencjonowanie praktyki dla poszczególnych rodzajów konfliktów psychobiologicznych.

8. Dekodowanie faz naprawczych konfliktów psychobiologicznych z pomocą technik jogi.

9. Odkodowywanie własnych cykli pamięci komórkowej, informacji i emocji przekazanych przez przodków, Projektu/Celu i uwalnianie doświadczeń emocjonalnych z pomocą technik jogi.

Podczas spotkania Kursantki i Kursanci otrzymają skrypt z niezbędnymi informacjami i wskazówkami.

28 h praktyki na żywo w Krakowie | 12 h teorii online – czas i miejsce:

Z dniem 16 stycznia 2023 o godzinie 12:00 Kursantki i Kursanci otrzymują dostęp do nagrań teoretycznych, są proszeni o uważne przestudiowanie ich przed spotkaniem kursu na żywo oraz o odpowiadanie na pytania po przestudiowaniu nagrań w formie wypowiedzi mailowych. Znajomość treści nagrań i udzielenie odpowiedzi na zadane pytania jest warunkiem koniecznym do uczestnictwa w dalszej części kursu.

Podczas trwania kursu online nagrania i zadania są podzielone na części, w związku z tym, by otrzymać kolejną partię nagrań, potrzebujesz przesłać odpowiedzi na pytania do wcześniejszej partii. Proszę, zaplanuj swój czas, tak, by wykonać je w równowadze.

Po zapoznaniu się z częścią teoretyczną spotykamy się na żywo w Krakowie w dniach 26-29 stycznia 2023 w Sattvie – Szkole Jogi Klasycznej przy ulicy Smoleńsk 22/22. W sali zapewniamy poczęstunek i napoje. Wyżywienie oraz noclegi są we własnym zakresie.

HARMONOGRAM MODUŁU NA ŻYWO:

Czwartek: 10:00-13:00, 14:00-17:30

Piątek: 10:00-13:00, 14:00-18:00, 19:00-20:00

Sobota: 11:00-13:00, 14:00-18:00, 19:00-20:30

Niedziela: 10:00-13:00, 14:00-17:00

17:00 wręczenie certyfikatów, pamiątkowe zdjęcie i celebracja!

Prowadzi:

dr Anna Grochowska-Biodrowicz – twórczyni projektu i szkoły HamSa Joga oraz nauczycielka rozwoju świadomości duchowej, tłumaczka z języka podświadomości; certyfikowana nauczycielka jogi w najpopularniejszym na świecie standardzie Yoga Alliance. Posiada certyfikację E-RYT 200 (Experienced Registered Yoga Teacher – Doświadczony Nauczyciel Jogi) oraz YACEP® (Yoga Alliance Continuing Education Provider® – nauczanie i dokształcanie nauczycieli jogi), facylitatorka Recall Healing®  i terapeutka Totalnej Biologii®, dyplomowana bioterapeutka pracująca z ciałem w bioenergii i dźwięku z pomocą autorskiej metody Alchemii Bioenergetycznej opartej na fuzji technik, w tym poprzez umysł w oparciu o psychosomatykę. Historyczka literatury i sztuki, badaczka cracovianów, pisarka, autorka i redaktorka książek i artykułów.

Inwestycja: 3200 zł

Dla osób, które ukończyły cykl Jogi Ćakr, cykl Jogi 5 Żywiołów, dowolny Kurs Nauczycielski albo 1 stopień Szkoły Energoterapii w HamSa Joga, obowiązuje zniżka 200 zł. Jeśli jesteś taką osobą, napisz do nas w celu uzyskania kodu zniżkowego na: kontakt@hamsajoga.pl

Istnieje możliwość rozbicia płatności na 2 raty, jednak pełna płatność musi zostać uregulowana przed rozpoczęciem kursu. Każda wpłata jest bezzwrotna.

Zgłoszenie – możesz zakupić wejściówkę tu na stronie przez opcję „Kup bilety” i dokonać płatności automatycznie. Bilety są wysyłane regularnie, więc jeśli go nie dostaniesz do dwóch dni, sprawdź zakładki: „oferty”, „społeczności”, „spam”. Tylko zakup biletu jest gwarancją miejsca na warsztacie.

Jeśli nie masz możliwości skorzystania z tych płatności, prześlij zgłoszenie na adres: hamsa.joga.school@gmail.com  i napisz, na który warsztat i w którym mieście się zgłaszasz. Jest możliwość otrzymania faktury VAT. Pamiętaj, proszę, że bilet na warsztat jest ustawowo bezzwrotny, ale zawsze możesz – po uprzednim poinformowaniu nas o zmianie – odsprzedać lub sprezentować go komuś, kto spełnia wymogi tego kursu.

Przeciwwskazaniami do udziału w kursie są stany psychotyczne, ciąża, epilepsja, rozrusznik serca, choroby psychiczne: schizofrenia, choroba afektywna dwubiegunowa i podobne. Obowiązuje zakaz przychodzenia na kurs pod wpływem jakichkolwiek środków odurzających. O wszelkich dolegliwościach i niedyspozycjach zdrowotnych należy poinformować nauczyciela przed praktyką. Przychodząc na warsztat zaświadczasz, że Twój stan zdrowia pozwala na bezpieczny udział. Zapisując się na kurs, akceptujesz te warunki oraz regulamin na stronie.

Kurs służy poszerzeniu świadomości własnej oraz zrozumieniu doświadczeń Klientów, ma charakter edukacyjny, nie może służyć do diagnozy lub leczenia żadnych schorzeń i nie może zastąpić diagnozy/porady lekarza medycyny czy terapeuty. Jeśli nie posiadasz uprawnień lekarskich/terapeutycznych, wiedzę tę w praktyce możesz stosować przy udziale lekarza/terapeuty.

Międzynarodowa Certyfikacja:

Osoby, które ukończą kurs otrzymają międzynarodowy certyfikat ukończenia 40h kursu dla nauczycieli jogi z pieczęcią YACEP® Yoga Alliance. Aby otrzymać certyfikat konieczna jest znajomość treści nagrań, udzielenia odpowiedzi na pytania oraz obecność podczas wszystkich dni modułu na żywo.

Masz dodatkowe pytania? Zajrzyj tu: https://hamsajoga.pl/kursy-nauczycielskie-jogi/

Do zobaczenia na macie!

 

Szczegóły

Początek:
16 stycznia, 2023 / 12:00 CET
Koniec:
29 stycznia, 2023 / 17:00 CET
Event Tags:
, ,

Organizator

HamSa Joga

Miejsce wydarzenia

Sattva – szkoła jogi klasycznej
ul. Smoleńsk 22/22
Kraków, Poland
+ Google Map

Szkoła Praktyk Pogłębionych HamSa Joga

Kontakt telefoniczny:

+48 579 054 518

 

Napisz do HamSa Joga na:

kontakt@hamsajoga.pl