Zapraszam na spotkanie z cyklu Joga 5 żywiołów w Krakowie. Warsztat poświęcony jest żywiołowi Ognia (Agni Tattva). Podczas warsztatu pracujemy nad jakością danego żywiołu w ciele i umyśle z pomocą technik jogi, medytacji oraz dźwięków.
Cele Jogi 5 żywiołów:
Podczas warsztatów:
Praca z żywiołami w jodze może znacząco poprawić jakość życia: pozbyć się dolegliwości, przyspieszyć procesy zdrowienia, uwolnić emocje, wpłynąć na nasz sposób postrzegania świata, pomóc przetransformować stare wzorce i przekonania itd. Każdy warsztat poświęcony jest innemu żywiołowi, a więc odrębnemu obszarowi naszego życia, umysłu i ciała w ujęciu holistycznym.
Dla kogo jest ten warsztat?
Dla każdego, kto chciałby doświadczyć głębokiego oczyszczenia, poszerzyć swoją świadomość, uzdrowić pewne aspekty siebie. Nie ma znaczenia, czy praktykowałaś/eś kiedyś jogę, czy też masz regularną, zaawansowaną praktykę. Do warsztatów można dołączyć w każdym momencie.
Warsztat skierowany nie tylko do osób, które chcą pracować z żywiołami w jodze, ale też do tych, które chciałyby:
Jeżeli dotyczy nas którykolwiek z powyższych aspektów, praktyka dotykająca żywiołu ognia będzie pomocna.
Będziemy rozluźniać, regenerować i wzmacniać ciało fizyczne, wspomagać słabsze, chore czy nadwątlone narządy i układy w powrocie do zdrowia.
W programie:
Każdy warsztat różni się doborem technik i treści. Zrealizowane zostaną aspekty niezbędne dla przeprowadzenia procesu danej grupy. To warsztat żywy, który się wydarza.
Czas: 16:00-20:00
Miejsce: Sattva – Szkoła Jogi Klasycznej, ul. Smoleńsk 22/22 w Krakowie. Na ulicy pod kamienicą są miejsca parkingowe (strefa płatnego parkowania).
Inwestycja: 300 zł
Stali uczestnicy warsztatów HamSa Joga – 290 zł. Stały/a Uczestnik/Uczestniczka to osoba, która wzięła udział w 5 warsztatach. Jeśli jesteś stałym/ą Uczestnikiem/Uczestniczką i nie masz kodu zniżkowego, napisz: kontakt@hamsajoga.pl
Obowiązują zapisy i wpłata na konto celem rezerwacji miejsca. Liczba miejsc ograniczona.
Zgłoszenie – możesz zakupić wejściówkę tu na stronie przez opcję „Kup bilety” i dokonać płatności automatycznie. Bilety są wysyłane regularnie, więc jeśli go nie dostaniesz do dwóch dni, sprawdź zakładki: „oferty”, „społeczności”, „spam”.
Jeśli nie masz możliwości skorzystania z tych płatności, prześlij zgłoszenie na adres: hamsa.joga.school@gmail.com i napisz, na który warsztat i w którym mieście się zgłaszasz. Jest możliwość otrzymania faktury VAT.
Jak się przygotować?
Zachęcam do przyniesienia własnej maty. Weź z sobą kocyk i – jeśli używasz – zabierz też małą poduszkę do jogi snu.
Ubierz się wygodnie, w sposób, który nie krępuje ciała. Zadbaj o coś ciepłego na czas jogi snu. Weź z sobą coś do pisania i wodę.
Na 1 h przed praktyką wstrzymaj się od posiłków.
Możesz przygotować swoją intencję, z którą chcesz pracować na tych zajęciach.
Na warsztat nie należy się spóźniać!
Przeciwwskazaniami do udziału w warsztacie są stany psychotyczne, ciąża, epilepsja, rozrusznik serca, choroby psychiczne: schizofrenia, choroba afektywna dwubiegunowa i podobne. Obowiązuje zakaz przychodzenia na warsztat pod wpływem jakichkolwiek środków odurzających. O wszelkich dolegliwościach i niedyspozycjach zdrowotnych należy poinformować nauczyciela przed praktyką. Przychodząc na warsztat zaświadczasz, że Twój stan zdrowia pozwala na bezpieczny udział. Zapisując się na warsztat, akceptujesz ten warunek oraz regulamin na stronie.
Prowadzi:
dr Anna Grochowska-Biodrowicz – twórczyni projektu i szkoły HamSa Joga oraz nauczycielka rozwoju świadomości duchowej, tłumaczka z języka podświadomości; certyfikowana nauczycielka jogi w najpopularniejszym na świecie standardzie Yoga Alliance. Posiada certyfikację E-RYT 200 (Experienced Registered Yoga Teacher – Doświadczony Nauczyciel Jogi) oraz YACEP® (Yoga Alliance Continuing Education Provider® – nauczanie i dokształcanie nauczycieli jogi), facylitatorka Recall Healing® i terapeutka Totalnej Biologii®, dyplomowana bioterapeutka pracująca z ciałem w bioenergii i dźwięku z pomocą autorskiej metody Alchemii Bioenergetycznej opartej na fuzji technik, w tym poprzez umysł w oparciu o psychosomatykę. Historyczka literatury i sztuki, badaczka cracovianów, pisarka, autorka i redaktorka książek i artykułów.