Egzamin po 1 stopniu Szkoły Energoterapii w Alchemii Bioenergetycznej
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To event minęło.

Egzamin po 1 stopniu Szkoły Energoterapii w Alchemii Bioenergetycznej

28 kwietnia, 2023 / 11:00 - 29 kwietnia, 2023 / 19:00 CEST

Aby uzyskać certyfikat ukończenia pierwszego stopnia Szkoły Energoterapii w metodzie Alchemia Bioenergetyczna, który posiada międzynarodową akredytację terapeutyczną, konieczne jest skompletowanie 3 modułów kursów 1 stopnia oraz zdanie dwustopniowego egzaminu.

 

Osoby, które ukończyły następujące moduły szkoleń:

  • Alchemia Bioenergetyczna 1: Bezpieczeństwo i ochrona w pracy energetycznej
  • Alchemia Bioenergetyczna 2: Symbolika i uzdrawianie w śnieniu 
  • Alchemia Bioenergetyczna 3: Dekodowanie psychobiologiczne

mogą przystąpić do egzaminu.

Pierwsza część egzaminu polega na przygotowaniu interpretacji snu (przesłanego wcześniej przez Egzaminatorkę) w zgodzie z zasadami i sposobem interpretacji stosowanym w Alchemii Bioenergetycznej.

Druga część egzaminu to 1,5h spotkanie praktyczne: w egzaminie online biorą udział 3 osoby: Egzaminowana/y, Klient/ka, Egzaminatorka (która tylko czuwa nad procesem). Przed przystąpieniem do sesji osoba egzaminowana otrzymuje temat, z jakim chce pracować klient/ka. Zadaniem osoby egzaminowanej jest przeprowadzenie sesji indywidualnej w polu klienta i udzielenie mu pomocy/wskazówek lub dokonanie procesu transformacji konfliktu, jeśli pole klienta/ki na to pozwoli.

Egzamin jest bezpłatny.

Egzaminuje:

dr Anna Grochowska-Biodrowicz – twórczyni projektu i szkoły HamSa Joga oraz nauczycielka rozwoju świadomości duchowej, tłumaczka z języka podświadomości; certyfikowana nauczycielka jogi w najpopularniejszym na świecie standardzie Yoga Alliance. Posiada certyfikację E-RYT 200 (Experienced Registered Yoga Teacher – Doświadczony Nauczyciel Jogi) oraz YACEP® (Yoga Alliance Continuing Education Provider® – nauczanie i dokształcanie nauczycieli jogi), terapeutka metody Recall Healing/Totalnej Biologii®, dyplomowana bioterapeutka pracująca z ciałem w bioenergii i dźwięku z pomocą autorskiej metody Alchemii Bioenergetycznej opartej na fuzji technik, w tym poprzez umysł w oparciu o psychosomatykę. Historyczka literatury i sztuki, badaczka cracovianów, pisarka, autorka i redaktorka książek i artykułów.

Szczegóły

Początek:
28 kwietnia, 2023 / 11:00 CEST
Koniec:
29 kwietnia, 2023 / 19:00 CEST

Organizator

HamSa Joga

Szkoła Praktyk Pogłębionych HamSa Joga

Kontakt telefoniczny:

+48 579 054 518

 

Napisz do HamSa Joga na:

kontakt@hamsajoga.pl