ĆAKRY W JODZE KUNDALINI – 40h KURS NAUCZYCIELSKI – Międzynarodowa Akredytacja Yoga Alliance
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

 • To event minęło.

ĆAKRY W JODZE KUNDALINI – 40h KURS NAUCZYCIELSKI – Międzynarodowa Akredytacja Yoga Alliance

14 maja, 2023 / 10:30 - 28 maja, 2023 / 17:00 CEST

Zapraszam Cię w transformującą podróż – 40-godzinny kurs nauczycielski skupiony wokół praktyk energetycznych, akredytowany przez Yoga Alliance i honorowany na całym świecie!

Tematem będą ćakramy w jodze kundalini. Podczas kursu zachodzą procesy wewnętrznej alchemii energetycznej, oczyszczenia, przemiany, umacniania się w roli nauczyciela lub stawania się nim.

Dodatkowym atutem kursu jest uzyskanie podwójnej międzynarodowej akredytacji. Osoby, które będą chciały uzyskać także akredytację terapeutyczną w jodze IAOTH, będą proszone o wykonanie dodatkowego zadania, które będzie formą potwierdzającą zrozumienie i znajomość tematu. To jednak nie jest obowiązkowe.

Dla kogo jest ten kurs?

Ten kurs skierowany jest do nauczycieli jogi, do osób, które chciałyby zostać nauczycielami jogi oraz do osób zainteresowanych tematem dla praktyki własnej (mających doświadczenie w praktyce jogi lub też mających doświadczenie w innych praktykach energetycznych).

PROGRAM KURSU DLA NAUCZYCIELI:

 1. Czym jest joga kundalini (kundalini tantra)?
 2. Czym są ćakry wg jogi kundalini?
 3. Anatomia jogi kundalini – system energetyczny człowieka wg jogi kundalini (śakti, guny, nadis, kośas, ćakry) – różne podejścia, jedno źródło
 4. Omówienie różnych systemów klasyfikacji ćakramów w jodze
 5. Charakteryzacja symboliki, energetyki, stylu manifestacji i pól informacyjnych następujących ćakr: Muladhara, Swadhisthana, Manipura, Anahata, Vishuddha, Ajna, Bindu, Sahasrara i aury człowieka wg nauk jogi kundalini
 6. Poziomy ciał subtelnych kośas a zapisy energetyczne
 7. Ćakry i poziomy świadomości
 8. BHP pracy z jogą kundalini
 9. Etyka pracy energetycznej w jodze
 10. Zasady prowadzenia energii w jodze kundalini i ich cele
 11. Komponenty jogi kundalini w praktyce: krija, asana, pranajama, mudra, bandha, mantra, yantra, nidra, wizualizacja, medytacja – doświadczenie i oddziaływanie
 12. Nauka otrzymywania i czytania informacji energetycznych i symbolicznych oraz dobierania odpowiedniej do tych obserwacji praktyki
 13. Praca ze stanami emocjonalnymi i energetycznymi podczas procesu oczyszczania i napełniania
 14. Sekwencjonowanie i metody przekazu

Kurs ten nie jest prowadzony wg przekazu Yogiego Bhajana, ale sięga do wiedzy płynącej z tego nurtu oraz zestawia ją ze źródłowymi przekazami.

Podczas kursu Studenci i Studentki otrzymają skrypt z niezbędnymi informacjami i wskazówkami.

28 h praktyki na żywo w Krakowie | 12 h teorii online – czas i miejsce:

Z dniem 14 maja 2023 o 10:30 Kursantki i Kursanci otrzymują dostęp do nagrań teoretycznych, są proszeni o uważne przestudiowanie ich przed spotkaniem kursu na żywo oraz o odpowiadanie na pytania po przestudiowaniu nagrań w formie wypowiedzi mailowych. Znajomość treści nagrań i udzielenie odpowiedzi na zadane pytania jest warunkiem koniecznym do uczestnictwa w dalszej części kursu.

Podczas trwania kursu online nagrania i zadania są podzielone na części, w związku z tym, by otrzymać kolejną partię nagrań, potrzebujesz przesłać odpowiedzi na pytania do wcześniejszej partii. Proszę, zaplanuj swój czas, tak, by wykonać je w równowadze.

Po zapoznaniu się z częścią teoretyczną spotykamy się na żywo w Krakowie w dniach 25-28 maja 2023 w Sattvie – Szkole Jogi Klasycznej przy ulicy Smoleńsk 22/22. W sali zapewniamy poczęstunek i napoje. Wyżywienie oraz noclegi są we własnym zakresie.

HARMONOGRAM MODUŁU NA ŻYWO:

Czwartek: 10:00-13:00, 14:00-17:00

Piątek: 10:00-13:00, 14:00-18:00, 18:30-20:00

Sobota: 11:00-13:00, 14:00-18:00, 18:30-20:00

Niedziela: 10:00-13:00, 14:00-17:00

17:00 wręczenie certyfikatów, pamiątkowe zdjęcie i celebracja!

Prowadzi:

dr Anna Grochowska-Biodrowicz – twórczyni projektu i szkoły HamSa Joga oraz nauczycielka rozwoju świadomości duchowej, tłumaczka z języka podświadomości; certyfikowana nauczycielka jogi w najpopularniejszym na świecie standardzie Yoga Alliance. Posiada certyfikację E-RYT 200 (Experienced Registered Yoga Teacher – Doświadczony Nauczyciel Jogi) oraz YACEP® (Yoga Alliance Continuing Education Provider® – nauczanie i dokształcanie nauczycieli jogi), facylitatorka Recall Healing®  i terapeutka Totalnej Biologii®, dyplomowana bioterapeutka pracująca z ciałem w bioenergii i dźwięku z pomocą autorskiej metody Alchemii Bioenergetycznej opartej na fuzji technik, w tym poprzez umysł w oparciu o psychosomatykę. Historyczka literatury i sztuki, badaczka cracovianów, pisarka, autorka i redaktorka książek i artykułów.

Co Absolwentki mówią o tym kursie?

 

 

 

 

Inwestycja: 3200 zł

Dla osób, które ukończyły cykl Jogi Ćakr, cykl Jogi 5 Żywiołów, dowolny Kurs Nauczycielski albo 1 stopień Szkoły Energoterapii w HamSa Joga, obowiązuje zniżka 200 zł. Jeśli jesteś taką osobą, napisz do nas w celu uzyskania kodu zniżkowego na: kontakt@hamsajoga.pl

Istnieje możliwość rozbicia płatności na 2 raty, jednak pełna płatność musi zostać uregulowana przed rozpoczęciem kursu. Każda wpłata jest bezzwrotna.

Zgłoszenie – możesz zakupić wejściówkę tu na stronie przez opcję „Kup bilety” i dokonać płatności automatycznie. Bilety są wysyłane regularnie, więc jeśli go nie dostaniesz do dwóch dni, sprawdź zakładki: „oferty”, „społeczności”, „spam”. Tylko zakup biletu jest gwarancją miejsca na warsztacie.

Jeśli nie masz możliwości skorzystania z tych płatności, prześlij zgłoszenie na adres: hamsa.joga.school@gmail.com  i napisz, na który warsztat i w którym mieście się zgłaszasz. Jest możliwość otrzymania faktury VAT. Pamiętaj, proszę, że bilet na warsztat jest ustawowo bezzwrotny, ale zawsze możesz – po uprzednim poinformowaniu nas o zmianie – odsprzedać lub sprezentować go komuś, kto spełnia wymogi tego kursu.

Przeciwwskazaniami do udziału w kursie są stany psychotyczne, ciąża, epilepsja, rozrusznik serca, choroby psychiczne: schizofrenia, choroba afektywna dwubiegunowa i podobne. Obowiązuje zakaz przychodzenia na kurs pod wpływem jakichkolwiek środków odurzających. O wszelkich dolegliwościach i niedyspozycjach zdrowotnych należy poinformować nauczyciela przed praktyką. Przychodząc na warsztat zaświadczasz, że Twój stan zdrowia pozwala na bezpieczny udział. Zapisując się na kurs, akceptujesz te warunki oraz regulamin na stronie.

Międzynarodowa Certyfikacja:

Osoby, które ukończą kurs otrzymają międzynarodowy certyfikat ukończenia 40h kursu dla nauczycieli jogi z pieczęcią YACEP® Yoga Alliance. Aby otrzymać certyfikat konieczna jest znajomość treści nagrań online oraz obecność podczas wszystkich dni modułu na żywo.

Aby otrzymać także pieczęć IAOTH – międzynarodową akredytację terapeutyczną, poza spełnieniem powyższych kryteriów, chętne osoby otrzymają dodatkowe zadanie egzaminacyjne.

Do zobaczenia na macie!

Miejsce wydarzenia

Sattva – szkoła jogi klasycznej
ul. Smoleńsk 22/22
Kraków, Poland
+ Google Map

Szkoła Praktyk Pogłębionych HamSa Joga

Kontakt telefoniczny:

+48 579 054 518

 

Napisz do HamSa Joga na:

kontakt@hamsajoga.pl