ĆAKRY W JODZE KUNDALINI – 40h KURS NAUCZYCIELSKI – Międzynarodowa Akredytacja Yoga Alliance
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

 • To event minęło.

ĆAKRY W JODZE KUNDALINI – 40h KURS NAUCZYCIELSKI – Międzynarodowa Akredytacja Yoga Alliance

1 lipca, 2022 / 11:00 - 17 lipca, 2022 / 17:00 CEST

Zapraszam Cię w transformującą podróż – 40-godzinny kurs nauczycielski skupiony wokół praktyk energetycznych, akredytowany przez Yoga Alliance i honorowany na całym świecie!

Tematem będą ćakramy w jodze kundalini. Podczas kursu zachodzą procesy wewnętrznej alchemii energetycznej, oczyszczenia, przemiany, umacniania się w roli nauczyciela lub stawania się nim.

Dla kogo jest ten kurs?

Ten kurs skierowany jest do nauczycieli jogi, do osób, które chciałyby zostać nauczycielami jogi oraz do osób zainteresowanych tematem dla praktyki własnej (mających doświadczenie w praktyce jogi lub też mających doświadczenie w innych praktykach energetycznych).

PROGRAM KURSU DLA NAUCZYCIELI:

 1. Czym jest joga kundalini (kundalini tantra)?
 2. Czym są ćakry wg jogi kundalini?
 3. Anatomia jogi kundalini – system energetyczny człowieka wg jogi kundalini (śakti, guny, nadis, kośas, ćakry) – różne podejścia, jedno źródło
 4. Omówienie różnych systemów klasyfikacji ćakramów w jodze
 5. Charakteryzacja symboliki, energetyki, stylu manifestacji i pól informacyjnych następujących ćakr: Muladhara, Swadhisthana, Manipura, Anahata, Vishuddha, Ajna, Bindu, Sahasrara i aury człowieka wg nauk jogi kundalini
 6. Poziomy ciał subtelnych kośas a zapisy energetyczne
 7. Ćakry i poziomy świadomości
 8. BHP pracy z jogą kundalini
 9. Etyka pracy energetycznej w jodze
 10. Zasady prowadzenia energii w jodze kundalini i ich cele
 11. Komponenty jogi kundalni w praktyce: krija, asana, pranajama, mudra, bandha, mantra, yantra, nidra, wizualizacja, medytacja – doświadczenie i oddziaływanie
 12. Nauka otrzymywania i czytania informacji energetycznych i symbolicznych oraz dobierania odpowiedniej do tych obserwacji praktyki
 13. Praca ze stanami emocjonalnymi i energetycznymi podczas procesu oczyszczania i napełniania
 14. Sekwencjonowanie i metody przekazu

Kurs ten nie jest prowadzony wg przekazu Yogiego Bhajana, ale sięga do wiedzy płynącej z tego nurtu oraz zestawia ją ze źródłowymi przekazami.

Podczas kursu Studenci i Studentki otrzymają skrypt z niezbędnymi informacjami i wskazówkami.

32 h praktyki na żywo w Krakowie | 8 h teorii online – czas i miejsce:

Z dniem 1 lipca 2022 Studentki i Studenci otrzymują dostęp do nagrań teoretycznych, są proszeni o uważne przestudiowanie ich przed spotkaniem kursu na żywo. Znajomość treści nagrań jest warunkiem koniecznym do uczestnictwa w dalszej części kursu.

Po zapoznaniu się z częścią teoretyczną spotykamy się na żywo w Krakowie w dniach 14-17 lipca 2022 w Sattvie – Szkole Jogi Klasycznej przy ulicy Smoleńsk 22/22.

HARMONOGRAM MODUŁU NA ŻYWO:

Czwartek: 9:00-13:00, 14:00-17:30

Piątek: 9:00-13:00, 14:00-18:00, 19:00-20:00

Sobota: 9:00-13:00, 14:00-18:00, 19:00-20:30

Niedziela: 10:00-13:00, 14:00-17:00

17:00 wręczenie certyfikatów, pamiątkowe zdjęcie i celebracja!

Prowadzi:

dr Anna Grochowska – twórczyni projektu i szkoły HamSa Joga oraz nauczycielka rozwoju świadomości duchowej, tłumaczka z języka podświadomości; certyfikowana nauczycielka jogi w najpopularniejszym na świecie standardzie Yoga Alliance. Posiada certyfikację E-RYT 200 (Experienced Registered Yoga Teacher – Doświadczony Nauczyciel Jogi) oraz YACEP® (Yoga Alliance Continuing Education Provider® – nauczanie i dokształcanie nauczycieli jogi), dyplomowana bioterapeutka pracująca z ciałem w bioenergii i dźwięku z pomocą autorskiej metody Alchemii Bioenergetycznej opartej na fuzji technik, w tym poprzez umysł w oparciu o psychosomatykę. Historyczka literatury i sztuki, badaczka cracovianów, pisarka, autorka i redaktorka książek i artykułów.

Inwestycja: 2750 zł

Dla osób, które ukończyły cykl Jogi Ćakr lub cykl Jogi 5 Żywiołów w  HamSa Joga, obowiązuje zniżka 200 zł. Jeśli jesteś taką osobą, napisz do nas w celu uzyskania kodu zniżkowego na: kontakt@hamsajoga.pl

Istnieje możliwość rozbicia płatności na raty, jednak pełna płatność musi zostać uregulowana przed rozpoczęciem kursu.

Zgłoszenie – możesz zakupić wejściówkę tu na stronie przez opcję „Kup bilety” i dokonać płatności automatycznie. Bilety są wysyłane regularnie, więc jeśli go nie dostaniesz do dwóch dni, sprawdź zakładki: „oferty”, „społeczności”, „spam”. Tylko zakup biletu jest gwarancją miejsca na warsztacie.

Jeśli nie masz możliwości skorzystania z tych płatności, prześlij zgłoszenie na adres: hamsa.joga.school@gmail.com  i napisz, na który warsztat i w którym mieście się zgłaszasz. Jest możliwość otrzymania faktury (bez VAT). Pamiętaj, proszę, że bilet na warsztat jest ustawowo bezzwrotny, ale zawsze możesz – po uprzednim poinformowaniu nas o zmianie – odsprzedać lub sprezentować go komuś, kto spełnia wymogi tego kursu.

Przeciwwskazaniami do udziału w kursie są stany psychotyczne, ciąża, epilepsja, rozrusznik serca, choroby psychiczne: schizofrenia, choroba afektywna dwubiegunowa i podobne. Obowiązuje zakaz przychodzenia na kurs pod wpływem jakichkolwiek środków odurzających. O wszelkich dolegliwościach i niedyspozycjach zdrowotnych należy poinformować nauczyciela przed praktyką. Przychodząc na warsztat zaświadczasz, że Twój stan zdrowia pozwala na bezpieczny udział. Zapisując się na kurs, akceptujesz te warunki oraz regulamin na stronie.

Międzynarodowa Certyfikacja:

Osoby, które ukończą kurs otrzymają międzynarodowy certyfikat ukończenia 40h kursu dla nauczycieli jogi z pieczęcią YACEP® Yoga Alliance. Aby otrzymać certyfikat konieczna jest znajomość treści nagrań online oraz obecność podczas wszystkich dni modułu na żywo.

Do zobaczenia na macie!

Szczegóły

Początek:
1 lipca, 2022 / 11:00 CEST
Koniec:
17 lipca, 2022 / 17:00 CEST
Event Tags:
, , , , ,

Organizator

HamSa Joga

Szkoła Praktyk Pogłębionych HamSa Joga

Kontakt telefoniczny:

+48 579 054 518

 

Napisz do HamSa Joga na:

kontakt@hamsajoga.pl