Anahata: głos serca. Wyjazd z jogą ćakr
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To event minęło.

Anahata: głos serca. Wyjazd z jogą ćakr

24 czerwca, 2022 / 18:00 - 26 czerwca, 2022 / 14:00 CEST

Zapraszam Cię w malownicze Karkonosze na warsztat wyjazdowy Anahata: głos serca. Będzie to Seminarium Energetyczne w Jodze Ćakr. Podczas tego spotkania zajmiemy się oczyszczaniem ciała fizycznego, ciał subtelnych i umysłu w obszarach dotyczących ćakry serca.

Warsztat jest praktyczny i ma na celu oczyszczenie, pobudzenie Twojej ćakry Anahaty, zaprasza więc do poszerzenia świadomości, uzdrawiania aspektów siebie oraz do autodiagnozy i pobierania informacji z wewnątrz. Z czymkolwiek przyjedziesz, możesz z pomocą silnie transformującej energii porzucić pośród natury. Pozostawisz to, co Ci już nie służy, co Cię blokuje. Spotkasz się z sobą na bardzo głębokim poziomie. Wzmocnisz swój układ krwionośny, oddechowy, skórę, wsłuchasz się w głos swojego serca i swojej duszy.

Ćakra Anahata odpowiada za nasze uzdrowienie, współczucie, wybaczanie sobie i innym istotom czującym, a także za budowanie relacji z sobą i innymi ludźmi. Tu spełniają się Twoje życzenia, myśli i… samospełniające się przepowiednie 🙂

Anahata to nieprzerwany dźwięk Twojego serca. Bicie serca to mantra, która towarzyszy Ci przez całe życie.

W ćakrze serca stajesz się joginką/joginem. Wcześniej po prostu praktykujesz jogę.

Anahata to centrum zaufania, miłości, empatii, zazdrości, żalu i smutku. Praca w tym obszarze daje szansę na uwolnienie blokad zawiści, zazdrości, żalu, smutku, rozpaczy. Praktyki mogą też wpłynąć na przebudzenie wewnętrznego światła, ukochanie aspektów siebie, przyjęcie niedualności, akceptację i tolerancję, tworzenie sztuki z głębi siebie.

W ciele Anahata to Twoje serce, Twoja krew, żyły, tętnice, zatem cały układ krwionośny, to też oddech i układ oddechowy – płuca, oskrzela, to Twoja grasica, klatka piersiowa, piersiowy odcinek kręgosłupa, żebra, łopatki, mostek, ręce i dłonie oraz skóra.  Jeśli więc masz jakiekolwiek dolegliwości w tych obszarach, będziesz mieć okazję, by rozpoznać przyczyny, pożegnać tę energię i wprowadzić nową.

Podczas warsztatu może dojść do spontanicznych uzdrowień.

W programie:

– Praktyczna nauka diagnostyki stanu ćakry u każdego uczestnika z pomocą metod psychosomatycznych i dźwiękoterapii w jodze i bioterapii;

– Wykłady teoretyczne dotyczące: specyfiki energetyki ćakry serca, przekonań i programów blokujących ćakram i nasze zdrowie/życie, sposobów oczyszczania podświadomości w obszarze Anahaty, roli unii ojca i matki oraz ich wpływu na Anahatę, ciemnych i jasnych stron energii ćakry serca, historii rodu i obciążeń tej ćakry,

– Głębokie oczyszczanie w dźwiękach gongów, mis tybetańskich, tingsh, dzwonków wietrznych i in. instrumentów relaksacyjnych,

– Praktyka jogi ćakralnej (kundalini tantra) wzmacniającej układ krwionośny, oddechowy, skórę oraz uwalniającej emocje i oczyszczającej Anahatę,

– Elementy wizualizacji, medytacji i mantry, kirtan,

– Vasana Daha Tantra, elementy radykalnego wybaczania,

– Praktyka jogi nidry,

– Czas na kontakt z naturą.

Jogiczna praca nad oczyszczaniem oraz harmonizacją ćakr może znacząco poprawić jakość życia: wzmocnić odporność, pomóc czuć się bezpiecznie i pewnie, pozbyć się dolegliwości, przyspieszyć procesy zdrowienia, uwolnić emocje, wpłynąć na sposób postrzegania świata, poznać siebie na głębszym poziomie itd.

Dla kogo jest ten warsztat?

Dla każdego, kto chciałby doświadczyć głębokiego oczyszczenia, poszerzyć swoją świadomość, uzdrowić pewne aspekty siebie, uwolnić się od powtarzających się cykli i historii w swoim życiu, a także dla chcących spotkać się z naturą. To spotkanie dla osób, które mają odwagę spojrzeć zarówno na swoje światło, jak i na swój cień, przyjąć je i zintegrować. Doświadczenie w jodze i w pracy z energią nie jest wymagane, ale z pewnością jest mile widziane.

Czas: od 18:00 24 czerwca – 26 czerwca do 14:00

Miejsce: przepiękna VILLA SATTVA w Jagniątkowie k. Szklarskiej Poręby na Dolnym Śląsku

Adres: ul. Michałowicka 13, Jagniątków k/Szklarskiej Poręby

http://www.villasattva.com/ 

Oto jak prezentuje się to malownicze miejsce, położone u podnóża Śnieżnych Kotłów na skrzyżowaniu szlaków prowadzących w Karkonosze. Przy willi płynie potok Wrzosówka.

Dojazd: Dla osób, które nie są zmotoryzowane oferujemy pomoc w skontaktowaniu z osobami, które pojadą samochodem. Jagniątków jest włączony do aglomeracji Jeleniej Góry, dzięki czemu można tu dojechać komunikacją miejską z centrum miasta w cenie biletu miejskiego liniami nr 9 i 15. Jeśli jednak będziesz potrzebować pomocy, możemy odebrać Cię z dworca.

Zakwaterowanie: w ładnie urządzonych pokojach 2- lub 3-osobowych. Każdy z nich posiada własną łazienkę.

Detoks ciała i umysłu: Podczas warsztatu będziemy wspierać ciało fizyczne w detoksykacji. Towarzyszyć nam będzie kuchnia wegetariańska przygotowywana na miejscu z lokalnych upraw.

W tym czasie nie spożywamy alkoholu, nie palimy papierosów, nie przyjmujemy środków odurzających, nie jemy mięsa!

Inwestycja: 880 zł – Early Bird do 31 stycznia 2022

980 zł – cena od 1 lutego 2022

W tej kwocie zawarte są:

– 2 noclegi,

– wyżywienie (3 doskonałe posiłki wegetariańskie dziennie),

– dostęp do stałego bufetu z napojami,

– praktyki jogi czakralnej (kundalini tantry, laja jogi, bioterapii w Alchemii Energetycznej) dla oczyszczania i uzdrawiania Anahaty,

– głęboko oczyszczająca dźwiękoterapia z pomocą gongów, mis tybetańskich i innych instrumentów relaksacyjnych,

– wykłady teoretyczne z zakresu poszerzania świadomości w obszarze ćakry serca, oczyszczania z pomocą technik jogi, bioterapii i pracy z żywiołami.

Obowiązują zapisy i zakup 1 bezzwrotnego biletu w kwocie 440 zł / po 31.01 –  540 zł / przez system płatności lub na podane mailem przy rejestracji konto. Bilet na warsztat jest ustawowo bezzwrotny, ale zawsze możesz – po uprzednim poinformowaniu nas o zmianie – odsprzedać lub sprezentować go komuś.

Pozostała kwota – 440 zł – płatna gotówką na miejscu.

Zgłoszenie – możesz zakupić wejściówkę tu na stronie przez opcję „Kup bilety” i dokonać płatności automatycznie. Tylko zakup biletu jest gwarancją miejsca na warsztacie.

Jeśli nie masz możliwości skorzystania z tych płatności, prześlij zgłoszenie na adres: hamsa.joga.school@gmail.com  i napisz, na który warsztat i w którym miejscu się zgłaszasz. Jest możliwość otrzymania faktury (bez VAT).

Uczestnicy otrzymają zaświadczenie potwierdzające ukończenie warsztatu. Kurs nie daje uprawnień do nauczania jogi.

Przeciwwskazania: stany psychotyczne, choroby psychiczne (schizofrenia, afektywna dwubiegunowa itp.), ciąża, posiadanie rozrusznika serca, epilepsja. O wszelkich dolegliwościach i niedyspozycjach zdrowotnych należy poinformować nauczyciela przed praktyką. Zapisując się na warsztat, akceptujesz ten warunek.

Jak się przygotować?

Jeśli masz matę, weź ją ze sobą, by za Tobą nie tęskniła 🙂 Weź też 2 kocyk i – jeśli masz – poduszkę do medytacji oraz – jeśli potrzebujesz, małą poduszeczkę pod głowę.

Zabierz z sobą ubrania do praktyki, które nie krępują ciała oraz wygodne ubrania na spacery, notatnik i długopis.

Możesz przygotować swoją intencję, z którą chcesz pracować.

Hari OM!

Szczegóły

Początek:
24 czerwca, 2022 / 18:00 CEST
Koniec:
26 czerwca, 2022 / 14:00 CEST
Event Tags:
, , ,

Organizator

HamSa Joga

Miejsce wydarzenia

Villa Sattva
ul. Michałowicka 13
Jagniątków k. Jeleniej Góry, Dolnośląskie 58-570 Poland
+ Google Map
View Miejsce wydarzenia Website

Szkoła Praktyk Pogłębionych HamSa Joga

Kontakt telefoniczny:

+48 579 054 518

 

Napisz do HamSa Joga na:

kontakt@hamsajoga.pl