Alchemia Bioenergetyczna 3: Aura & Chakra Healing
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

 • To event minęło.

Alchemia Bioenergetyczna 3: Aura & Chakra Healing

9 grudnia, 2023 / 10:00 - 19:00 CET

Zapraszam Cię na drugie spotkanie 2 stopnia Szkoły Energoterapii w mojej autorskiej metodzie – Alchemii Bioenergetycznej. Łączy ona rozmaite techniki energetyczne ze Wschodu (nauki wedyjskie, jogiczne, tantryczne, tybetańskie, chińskie) oraz praktyki z innych regionów świata. W Alchemii Bioenergetycznej stosuje się dekodowanie symboliczne wizji, wiedzę z zakresu psychobiologii i astrologii, czytania biopola, czytania rodowe oraz karmiczne, czytania z przewodnikami, widzenie i czytanie aury, które skoncentrowane są na znalezieniu źródła trudności, z którymi przychodzi klient oraz pozyskanie przekazu – uzdrawiającego przesłania. Używane i tworzone są narzędzia energetyczne, wykonywane elementy bezkrwawych operacji na ciałach subtelnych kośas, niekiedy przy użyciu dźwiękoterapii z pomocą mis i gongów oraz innych „świętych instrumentów”. Cechą charakterystyczną metody jest punktowe zorientowanie na proces – jedno spotkanie służy rozwiązaniu jednego problemu psycho-energetyczno-fizycznego (pamiętamy przy tym, że choroba może mieć kilka takich punktów). Podczas spotkania w Alchemii Bioenergetycznej stosujemy psychoenergetyczne rozpoznanie źródła trudności, z którym mierzy się Klient, dotarcie do niego i odprogramowanie go w podświadomości z użyciem technik, które będą odpowiednio dobrane do możliwości i potrzeb oraz stanu zdrowia Klienta, co daje najwyższą skuteczność we wspomaganiu powrotu do zdrowia lub wprowadzenia harmonii do danego obszaru życia. Oczyszcza się i puszcza głębokie pokłady bólu i blokad, w zmian zastępując je nową, pełną miłości historią. O samej metodzie więcej przeczytasz tu: https://hamsajoga.pl/alchemia-bioenergetyczna/

Każdy moduł kursu jest teoretyczno-praktyczny. Podczas spotkań budzisz w sobie Wewnętrznego Uzdrowiciela, podnosisz wibracje i bierzesz za nie odpowiedzialność. Stare odchodzi, by mogło przyjść nowe. Każdy z modułów ma wymiar transformująco-oczyszczający. Technik energetycznych uczymy się prowadząc siebie na ścieżce zdrowienia.

To moduł, podczas którego uczymy się  uzdrawiania przez energię ćakramów i rozpoznawanie nierównowagi w polu aury. Jest to metoda, która pozwala pracować na 2 sposoby: od pola aury do ćakramów i od ćakramów do pola aury. Podczas modułu korzystamy z umiejętności czytań pól energoinformacyjnych, uczymy się pozyskiwać i dekodować informacje oraz transformować je w idealnie zdrowe wzorce energetyczne nasze i naszych klientów. Podczas modułu uczymy się pracy na odległość i 1:1. Nauki procesów uzdrowienia odbywają się według przekazu Alchemii Bioenergetycznej, którą otrzymuję od swoich przewodników i która może nieco różnić się z warsztatu na warsztat ze względu na zmiany pół energoinformacyjnych składu osobowego danej grupy.

Dla kogo jest ten kurs?

Kurs dedykowany jest osobom, które mają doświadczenie w praktykach energetycznych i duchowych, chciałyby rozwinąć swoje talenty lub uporządkować wiedzę w tym zakresie, także terapeutkom/om różnych metod, joginiom i joginom, nauczycielom różnych technik pracy z energią, duszą, emocjami i ciałem.

Do kursu mogą dołączyć zarówno Absolwenci/tki 1 i 2 modułu Szkoły Energoterapii w Alchemii Bioenergetycznej, jak również osoby zainteresowane tym konkretnym zagadnieniem.

Jakie dary niesie z sobą ten kurs?

Ten kurs daje głębokie narzędzia do pracy nad ćakramami i aurą w przestrzeniach energoinformacyjnych, dzięki czemu transformująco wpływa na stan ciała fizycznego i zdrowie różnych obszarów życia klientów, a także naszych własnych. Nauki z kursu możesz stosować na sobie lub w pracy energoyterapeutycznej.

Po kursie otrzymujesz dostęp do nagrań (90 dni), dokument z zasadami etyki oraz skrypt do nauki.

Program:

 1. Czym jest i jak działa uzdrawianie czakr i aury w Alchemii Bioenergetycznej?
 2. Kiedy i w jakim celu (w jakich przypadkach) stosujemy uzdrawianie czakr i aury?
 3. Model ćakramów i aury w Alchemii Bioenergetycznej (wg systemu kundalini).
 4. Bezpieczeństwo i ochrona terapeutki/y i klientów podczas uzdrawiania energetycznego ćakramów i aury.
 5. Zasady etyki podczas uzdrawiania, oczyszczania i napełniania centrów energetycznych czakr i aury.
 6. Nauka łamania i ściągania oporu przed uzdrawianiem w polu własnym/klientów.
 7. Przeprowadzanie wywiadu czakralnego z klientem.
 8. Nauka widzenia i czytania energii ćakralnych i aury.
 9. Nauka pozyskiwania informacji blokujących (w korelacji z psychobiologią).
 10. Energoinformacyjna architektura czakr i aury: diagnostyka energii i pola aurycznego.
 11. Uwalnianie emocji i zapisów traum, w tym karmicznych, obcych ingerencji i wprowadzanie idealnie zdrowego wzorca dla danego systemu energetycznego.

HARMONOGRAM MODUŁU (8 h kurs):

9 września 2023, sobota: 10:00-13:00, 14:00-19:00

Zgłoszenie – możesz zakupić nagrania w naszym sklepie i dokonać płatności automatycznie. Bilety wraz z linkami do nagrań i materiałów są wysyłane automatycznie, więc jeśli ich nie dostaniesz, sprawdź zakładki: „oferty”, „społeczności”, „spam”: https://hamsajoga.pl/produkt/alchemia-bioenergetyczna-3-aura-chakra-healing-9-12-2023/

Jeśli nie masz możliwości skorzystania z tych płatności, prześlij zgłoszenie na adres: hamsa.joga.school@gmail.com  i napisz, jaki kurs chcesz zakupić. Jest możliwość otrzymania faktury VAT. Pamiętaj, proszę, że zakup nagrań i bilet jest ustawowo bezzwrotny.

Jak się przygotować?

Proszę, nie prowadź maszyn podczas spotkania. Stwórz bezpieczną przestrzeń, zadbaj, by dzieci nie słuchały treści warsztatu.

Miej coś do pisania, świecę, kadziło, wygodne miejsce do praktyki, kocyk i – oczywiście – urządzenie ze stałym dostępem do Internetu.

Prowadzi:

dr Anna Grochowska-Biodrowicz – twórczyni projektu i szkoły HamSa Joga oraz nauczycielka rozwoju świadomości duchowej, tłumaczka z języka podświadomości; certyfikowana nauczycielka jogi w najpopularniejszym na świecie standardzie Yoga Alliance. Posiada certyfikację E-RYT 200 (Experienced Registered Yoga Teacher – Doświadczony Nauczyciel Jogi) oraz YACEP® (Yoga Alliance Continuing Education Provider® – nauczanie i dokształcanie nauczycieli jogi), facylitatorka Recall Healing®  i terapeutka Totalnej Biologii®, dyplomowana bioterapeutka pracująca z ciałem w bioenergii i dźwięku z pomocą autorskiej metody Alchemii Bioenergetycznej opartej na fuzji technik, w tym poprzez umysł w oparciu o psychosomatykę. Historyczka literatury i sztuki, badaczka cracovianów, pisarka, autorka i redaktorka książek i artykułów.

Inwestycja: 1 000 zł

Istnieje możliwość rozbicia płatności na raty, jednak, by wziąć udział w kursie i otrzymać certyfikat, pełna płatność musi zostać uregulowana.

Zgłoszenie – możesz zakupić wejściówkę w naszym sklepie: https://hamsajoga.pl/produkt/alchemia-bioenergetyczna-3-aura-chakra-healing-9-12-2023/  przez opcję „Kup bilety” i dokonać płatności automatycznie. Bilety są wysyłane regularnie, więc jeśli go nie dostaniesz do dwóch dni, sprawdź zakładki: „oferty”, „społeczności”, „spam”. Tylko zakup biletu jest gwarancją miejsca na warsztacie.

Jeśli nie masz możliwości skorzystania z tych płatności, prześlij zgłoszenie na adres: hamsa.joga.school@gmail.com  i napisz, na który warsztat i w którym mieście się zgłaszasz. Jest możliwość otrzymania faktury VAT. Pamiętaj, proszę, że bilet na warsztat jest ustawowo bezzwrotny, ale zawsze możesz – po uprzednim poinformowaniu nas o zmianie – odsprzedać lub sprezentować go komuś, kto spełnia wymogi tego kursu.

Przeciwwskazaniami do udziału w kursie są stany psychotyczne, ciąża, epilepsja, rozrusznik serca, choroby psychiczne: schizofrenia, choroba afektywna dwubiegunowa i podobne. Obowiązuje zakaz przychodzenia na kurs pod wpływem jakichkolwiek środków odurzających. O wszelkich dolegliwościach i niedyspozycjach zdrowotnych należy poinformować nauczyciela przed praktyką. Przychodząc na warsztat zaświadczasz, że Twój stan zdrowia pozwala na bezpieczny udział. Zapisując się na kurs, akceptujesz te warunki oraz regulamin na stronie.

Certyfikacja:

Certyfikacja:

Po kursie otrzymasz certyfikat poświadczający ukończenie kursu „Aura & Chakra Healing”. Co ważne, każda osoba otrzymuje osobny dokument z zasadami etycznymi związanymi ze stosowaniem metod poznanych podczas kursu i jeśli chce otrzymać certyfikat, trzeba będzie się podpisać pod tymi zasadami.

Jeśli nie będziesz kontynuować dalszych nauk 3 stopnia w Szkole (o przystąpieniu do dalszych, bardzo zaawansowanych nauk 3 stopnia decydujesz wraz z nauczycielką), po ukończeniu tego modułu możesz przystąpić do egzaminu i otrzymać Międzynarodową Certyfikację IAOTH. jeśli masz ukończone inne stopnie/moduły Alchemii Bioenergetycznej lub jesteś osobą czynnie pracującą z energią i możesz to udokumentować. Egzamin po tym kursie jest płatny 200 zł (z VAT). W cenie jest także organizacja i przebieg ew, powtórki egzaminu. W przypadku dwukrotnego niepowodzenia, trzeba opłatę egzaminacyjną trzeba będzie uiścić ponownie. Podczas egzaminu przeprowadzisz sesję z wyselekcjonowaną przeze mnie klientką/klientem. Trzeba będzie zaprezentować nabyte podczas kursu umiejętności praktyczne i ją przeprowadzić przy mojej asyście.

Aby otrzymać certyfikat IAOTH ukończenia 3 stopnia Szkoły Energoterapii metodą Alchemii Bioenergetycznej, potrzebujesz skompletować 2 stopnie i zdać 2 egzaminy, które do nich dopuszczają, a następnie ukończyć 4-modułowy 3 stopień i zdać egzamin. Egzaminy po wszystkich modułach danego stopnia są bezpłatne (przy drugim podejściu – płatne 200 zł + VAT). Certyfikat udziału w Szkole Energoterapii nie daje uprawnień zawodowych w rozumieniu przepisów prawa dotyczących tzw. zawodów regulowanych i działalności regulowanych. Wiedzę z zakresu kursu absolwent/ka może stosować na własną odpowiedzialność w ramach działalności, do której posiada stosowne uprawnienia.

 

Więcej o Szkole Energoterapii przeczytasz tu: https://hamsajoga.pl/szkola-energoterapii/

W grafice wykorzystaliśmy przygotowany dla HamSa Joga kolaż Aleksandry Błaś.

Szczegóły

Data:
9 grudnia, 2023
Godzina:
10:00 - 19:00 CET
Event Tags:
, , , , ,

Organizator

HamSa Joga

Szkoła Praktyk Pogłębionych HamSa Joga

Kontakt telefoniczny:

+48 579 054 518

 

Napisz do HamSa Joga na:

kontakt@hamsajoga.pl