Alchemia Bioenergetyczna 3.2: Oczyszczanie i uzdrawianie przestrzeni
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

 • To event minęło.

Alchemia Bioenergetyczna 3.2: Oczyszczanie i uzdrawianie przestrzeni

9 marca / 10:00 - 10 marca / 16:00 CET

1,440.00zł

MODUŁ 3.2: OSZCZYCZANIE I UZDRAWIANIE PRZESTRZENI

Wsłuchaj i wczuj się w przestrzeń, by ją uzdrowić i przetransformować!

To moduł, podczas którego uczymy się  oczyszczania i uzdrawiania przestrzeni: mieszkalnych, miejsc pracy, energii budynków, w tym oczyszczania energii po przestrzeniach starej pamięci poprzednich lokatorów, osób zmarłych, minionych wydarzeń oraz połączeń karmicznych budynków i pomieszczeń. Podczas modułu korzystamy z umiejętności czytań pól energoinformacyjnych, uczymy się pozyskiwać i dekodować informacje oraz transformować je w idealnie zdrowe wzorce energetyczne pomieszczeń i budynków naszych klientek/ów. Podczas modułu uczymy się pracy na odległość i na żywo. Nauki procesów uzdrowienia odbywają się według przekazu Alchemii Bioenergetycznej, którą otrzymuję od swoich przewodników i która może nieco różnić się z warsztatu na warsztat ze względu na zmiany pół energoinformacyjnych składu osobowego danej grupy.

Dla kogo jest ten kurs?

Kurs dedykowany jest osobom, które mają doświadczenie w praktykach energetycznych i duchowych, chciałyby nabyć nową wiedzę, rozwinąć swoje talenty lub uporządkować wiedzę w tym zakresie, także terapeutkom/om różnych metod, joginiom i joginom, nauczycielom różnych technik pracy z energią, duszą, emocjami i ciałem, osobom wynajmującym sale i lokale.

Moduł ten polecam także osobom mającym doświadczenie w pracy duchowej nad sobą, które są bardzo wrażliwe na energię przestrzeni.

Do kursu mogą dołączyć zarówno Absolwenci/tki 1 i 2 modułu Szkoły Energoterapii w Alchemii Bioenergetycznej, jak również osoby zainteresowane tym konkretnym zagadnieniem.

Jakie dary niesie z sobą ten kurs?

Czy wiesz, że według wschodnich nauk przestrzeń, w której żyjemy i pracujemy ma aż 30% wpływ na nas, nasze życie i wszelkie jego aspekty?

Ten kurs daje głębokie narzędzia do pracy pozyskiwaniem informacji z przestrzeni, do czytania pól energoinformacyjnych miejsc i transformacji tych energi, dzięki czemu pozwala na uzdrowienie panujących tam energii i wprowadzenie prosperity i spokoju oraz wsparcia do życia przebywających w nich osob. Nauki z kursu możesz stosować na sobie lub w pracy energoterapeutycznej.

Po kursie otrzymujesz półroczny dostęp do nagrań części online (7h), dokument z zasadami etyki oraz skrypt do nauki.

2 części kursu:

Kurs składa się z 2 części: dzień pierwszy to spotkanie online, podczas którego wyłożona zostanie teoria oraz wykonane zostaną praktyki wprowadzające dla uzdrowicielek i uzdrowicieli przestrzeni.

Podczas 2-go dnia spotykamy się w Joga Centrum Nova Huta na 1 piętrze w poczekalni.

UWAGA! Nie ma konieczności brania udziału w części praktycznej. Osoby, które nie chcą przystępować do egzaminu z 3 stopnia Alchemii Bioenergetycznej, mogą skorzystać tylko z części online. Nie ma możliwości natomiast skorzystania jedynie z części na żywo bez udziału w części online.

Program:

 1. Czym jest i jak działa oczyszczanie i uzdrawianie przestrzeni w Alchemii Bioenergetycznej? Co to znaczy „uzdrowić” przestrzeń?
 2. Kiedy i w jakim celu (w jakich przypadkach) stosujemy oczyszczanie i uzdrawianie przestrzeni?
 3. Przeprowadzanie wywiadu z klientką/em na temat przestrzeni.
 4. Podstawowe zasady Feng Shui, astrologii i numerologii a zanieczyszczenia energetyczne.
 5. Zapoznawanie się z duchem/ami przestrzeni. Dary i komunikacja.
 6. Nauka rozpoznawania zaburzeń w polu przestrzeni i diagnozowania ich źródła.
 7. Nauka oczyszczania i uwalniania zablokowanych energii z przestrzeni (ściąganie pamięci wydarzeń, emocji, energii byłych lokatorów, pożegnanie energii osób zmarłych, uwalnianie klątw, rozpoznawanie i zamykanie portali, obcych wpływów i ingerencji, rozpoznawanie przynależności energii itd.).
 8. Nauka transformacji energii przestrzennych, kodowanie i zabezpieczanie przestrzeni.
 9. Oczyszczanie bez pomocy i z pomocą artefaktów (misy, gongi i inne instrumenty, dym, kadzidła, sól, woda, zioła, oleje itd.).
 10. Nauka pracy z klientami, jeśli to ich zapisy wystąpiły w przestrzeni i ich blokują.
 11. Bezpieczeństwo i ochrona oraz zasady etyki energoterapeutki/y i klientów podczas oczyszczania i uzdrawiania przestrzeni.
 12. Nauka łamania i ściągania oporu przed uzdrawianiem w polu, która pochodzi z przestrzeni, z energii własnej lub klientek/ów.
 13. Tworzenie raportu dla klientki/a po oczyszczeniu przestrzeni na odległość / na żywo.
 14. Jeśli wybierzesz również część na żywo: praktyczne zastosowanie narzędzi podczas oczyszczania studia jogi w Krakowie, przygotowanie raportu dla klientów.

 

HARMONOGRAM MODUŁU ONLINE (7 h kurs): 

9 marca 2023, sobota: 10:00-13:00, 14:00-18:00

Miejsce: Online – Po zakupie otrzymasz wraz z automatycznym mailem link do spotkania na Skype, więc go przeczytaj! 🙂

HARMONOGRAM MODUŁU NA ŻYWO (5 h kurs): 

10 marca 2024, niedziela: 10:00-12:00, 13:00-16:00

Miejsce: Joga Centrum Nova Huta, os. Zgody 7, 1 piętro, poczekalnia przed czarną salą.

 

Jak się przygotować?

Proszę, nie prowadź maszyn podczas części online. Stwórz bezpieczną przestrzeń, zadbaj, by dzieci nie słuchały treści warsztatu.

Przygotuj coś do pisania, wahadło lub różdżkę, świecę, coś do rozpalania ognia, kadziła, palo santo / szałwię, inne zioła, sól.

Jeśli masz: misy lub dzwonki do oczyszczania przestrzeni.

 

Prowadzi:

dr Anna Grochowska-Biodrowicz – twórczyni projektu i szkoły HamSa Joga oraz nauczycielka rozwoju świadomości duchowej, tłumaczka z języka podświadomości; certyfikowana nauczycielka jogi w najpopularniejszym na świecie standardzie Yoga Alliance. Posiada certyfikację E-RYT 200 (Experienced Registered Yoga Teacher – Doświadczony Nauczyciel Jogi) oraz YACEP® (Yoga Alliance Continuing Education Provider® – nauczanie i dokształcanie nauczycieli jogi), facylitatorka Recall Healing®  i terapeutka Totalnej Biologii®, bioterapeutka z pomocą autorskiej metody Alchemii Bioenergetycznej, psychotraumatolożka. Historyczka literatury i sztuki, badaczka cracovianów, pisarka, autorka i redaktorka książek i artykułów.

Chcesz dołączyć?

Inwestycja: 1 440 zł z VAT (2 części: online i na żywo), 999 zł z VAT (część online)

Zgłoszenie – możesz zakupić bilet w naszym sklepie wybierając wariant kursu i dokonać płatności automatycznie. Bilety wraz z linkami na Skype są wysyłane automatycznie, więc jeśli ich nie dostaniesz, sprawdź zakładki: „oferty”, „społeczności”, „spam”. Zapisz się tu:

Alchemia Bioenergetyczna 3.2: Oczyszczanie i uzdrawianie przestrzeni

Jeśli nie masz możliwości skorzystania z tych płatności, prześlij zgłoszenie na adres: hamsa.joga.school@gmail.com  i napisz, jaki kurs chcesz zakupić. Jest możliwość otrzymania faktury VAT. Pamiętaj, proszę, że zakup biletu jest ustawowo bezzwrotny, ale możesz we własnym zakresie odsprzedać go komuś, kto spełnia wymogi kursu.

Przeciwwskazaniami do udziału w kursie są stany psychotyczne, ciąża, epilepsja, rozrusznik serca, schizofrenia, choroba afektywna dwubiegunowa i podobne.  Obowiązuje zakaz przychodzenia na kurs pod wpływem jakichkolwiek środków odurzających. O wszelkich dolegliwościach i niedyspozycjach zdrowotnych należy poinformować nauczyciela przed praktyką. Przychodząc na warsztat zaświadczasz, że Twój stan zdrowia pozwala na bezpieczny udział. Zapisując się na kurs, akceptujesz te warunki oraz regulamin na stronie.

Certyfikacja:

Po kursie otrzymasz certyfikat poświadczający ukończenie kursu „Oczyszczanie i uzdrawianie przestrzeni”. Co ważne, każda osoba otrzymuje osobny dokument z zasadami etycznymi związanymi ze stosowaniem metod poznanych podczas kursu i jeśli chce otrzymać certyfikat, trzeba będzie się podpisać pod tymi zasadami.

Jeśli nie będziesz kontynuować dalszych nauk 3 stopnia w Szkole (o przystąpieniu do dalszych zaawansowanych nauk 3 stopnia decydujesz wraz z nauczycielką), po ukończeniu tego modułu możesz przystąpić do egzaminu i otrzymać Międzynarodową Certyfikację IAOTH. jeśli masz ukończone inne stopnie/moduły Alchemii Bioenergetycznej lub jesteś osobą czynnie pracującą z energią i możesz to udokumentować. Egzamin po tym kursie jest płatny 150 zł (z VAT). W cenie jest także organizacja i przebieg ew, powtórki egzaminu. W przypadku dwukrotnego niepowodzenia, trzeba opłatę egzaminacyjną trzeba będzie uiścić ponownie. Podczas egzaminu przeprowadzisz sesję z wyselekcjonowaną/ym przez prowadzącą przestrzenią. Trzeba będzie zaprezentować nabyte podczas kursu umiejętności praktyczne i stworzyć raport po oczyszczeniu.

Aby otrzymać certyfikat IAOTH ukończenia 3 stopnia Szkoły Energoterapii metodą Alchemii Bioenergetycznej, potrzebujesz skompletować 2 stopnie i zdać 2 egzaminy, które do nich dopuszczają, a następnie ukończyć 5-modułowy 3 stopień i zdać egzamin (o udziale w ostatnich 3 modułach 3 stopnia Szkoły decydujesz wspólnie z Prowadzącą). Egzaminy po wszystkich modułach danego stopnia są bezpłatne (przy drugim podejściu – płatne 200 zł + VAT). Certyfikat udziału w Szkole Energoterapii nie daje uprawnień zawodowych w rozumieniu przepisów prawa dotyczących tzw. zawodów regulowanych i działalności regulowanych. Wiedzę z zakresu kursu absolwent/ka może stosować na własną odpowiedzialność w ramach działalności, do której posiada stosowne uprawnienia.

O Szkole Alchemii

To drugie spotkanie 3 stopnia Szkoły Energoterapii w mojej autorskiej metodzie – Alchemii Bioenergetycznej. Łączy ona rozmaite techniki energetyczne ze Wschodu (nauki wedyjskie, jogiczne, tantryczne, tybetańskie, chińskie) oraz praktyki z innych regionów świata. W Alchemii Bioenergetycznej stosuje się dekodowanie symboliczne wizji, wiedzę z zakresu psychobiologii i astrologii, czytania biopola, czytania rodowe oraz karmiczne, czytania z przewodnikami, widzenie i czytanie aury, które skoncentrowane są na znalezieniu źródła trudności, z którymi przychodzi klient oraz pozyskanie przekazu – uzdrawiającego przesłania. Używane i tworzone są narzędzia energetyczne, wykonywane elementy bezkrwawych operacji na ciałach subtelnych kośas, niekiedy przy użyciu dźwiękoterapii z pomocą mis i gongów oraz innych „świętych instrumentów”. Cechą charakterystyczną metody jest punktowe zorientowanie na proces – jedno spotkanie służy rozwiązaniu jednego problemu psycho-energetyczno-fizycznego (pamiętamy przy tym, że choroba może mieć kilka takich punktów). Podczas spotkania w Alchemii Bioenergetycznej stosujemy psychoenergetyczne rozpoznanie źródła trudności, z którym mierzy się Klient, dotarcie do niego i odprogramowanie go w podświadomości z użyciem technik, które będą odpowiednio dobrane do możliwości i potrzeb oraz stanu zdrowia Klienta, co daje najwyższą skuteczność we wspomaganiu powrotu do zdrowia lub wprowadzenia harmonii do danego obszaru życia. Oczyszcza się i puszcza głębokie pokłady bólu i blokad, w zmian zastępując je nową, pełną miłości historią. O samej metodzie więcej przeczytasz tu: https://hamsajoga.pl/alchemia-bioenergetyczna/

Każdy moduł kursu jest teoretyczno-praktyczny. Podczas spotkań budzisz w sobie Wewnętrzną/ego Uzdrowicielkę/a, podnosisz wibracje i bierzesz za nie odpowiedzialność. Stare odchodzi, by mogło przyjść nowe. Każdy z modułów ma wymiar transformująco-oczyszczający. Technik energetycznych uczymy się prowadząc siebie na ścieżce zdrowienia.

Więcej o Szkole Energoterapii przeczytasz tu:

Szkoła Energoterapii

Szczegóły

Początek:
9 marca / 10:00 CET
Koniec:
10 marca / 16:00 CET
Koszt:
1,440.00zł
Event Tags:
, ,

Organizator

HamSa Joga

Miejsce wydarzenia

Joga Centrum Nova Huta
os. Zgody 7
Kraków, Małopolskie

Bilety

The numbers below include tickets for this event already in your cart. Clicking "Get Tickets" will allow you to edit any existing attendee information as well as change ticket quantities.
Bilety are no longer available

Szkoła Praktyk Pogłębionych HamSa Joga

Kontakt telefoniczny:

+48 579 054 518

 

Napisz do HamSa Joga na:

kontakt@hamsajoga.pl