Alchemia Bioenergetyczna 2: Symbolika i uzdrawianie w śnieniu
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To event minęło.

Alchemia Bioenergetyczna 2: Symbolika i uzdrawianie w śnieniu

22 października, 2022 / 11:00 - 23 października, 2022 / 17:00 CEST

Zapraszam Cię na spotkanie Szkoły Energoterapii w mojej autorskiej metodzie – Alchemii Bioenergetycznej. Łączy ona rozmaite techniki energetyczne ze Wschodu (nauki wedyjskie, jogiczne, tantryczne, tybetańskie, chińskie) oraz praktyki z innych regionów świata. W Alchemii Bioenergetycznej stosuje się dekodowanie symboliczne wizji, wiedzę z zakresu psychobiologii, czytania biopola, pracę z emocjami, czytania rodowe oraz karmiczne, widzenie i czytanie aury, które skoncentrowane są na znalezieniu źródła trudności, z którymi przychodzi klient oraz pozyskanie przekazu – uzdrawiającego przesłania. Używane i tworzone są narzędzia energetyczne, wykonywane elementy bezkrwawych operacji na ciałach subtelnych kośas, niekiedy przy użyciu dźwiękoterapii z pomocą mis i gongów oraz innych „świętych instrumentów”. Cechą charakterystyczną metody jest punktowe zorientowanie na proces – jedno spotkanie służy rozwiązaniu jednego problemu psycho-energetyczno-fizycznego (pamiętamy przy tym, że choroba może mieć kilka takich punktów). Podczas spotkania w Alchemii Bioenergetycznej stosujemy psychoenergetyczne rozpoznanie źródła trudności, z którym mierzy się Klient, dotarcie do niego i odprogramowanie go w podświadomości z użyciem technik, które będą odpowiednio dobrane do możliwości i potrzeb oraz stanu zdrowia Klienta, co daje najwyższą skuteczność we wspomaganiu powrotu do zdrowia lub wprowadzenia harmonii do danego obszaru życia. Oczyszcza się i puszcza głębokie pokłady bólu i blokad, w zmian zastępując je nową, pełną miłości historią.
Każdy moduł kursu jest teoretyczno-praktyczny. Podczas spotkań budzisz w sobie Wewnętrznego Uzdrowiciela, podnosisz wibracje i bierzesz za nie odpowiedzialność. Stare odchodzi, by mogło przyjść nowe. Każdy z modułów ma wymiar transformująco-oczyszczający.
Dla kogo jest ten kurs?
Spotkanie drugie będzie dotyczyć przywracania zdrowia i rozwiązywania konfliktów emocjonalnych, fizycznych, psychicznych i duchowych z pomocą śnienia oraz czytania i rozumienia symboliki snów. Jest to moduł dla osób mających doświadczenie w pracy z energią (z klientami czy w byciu klientem takich usług, a zatem – w pracy nad sobą również), niezależnie od tego, czy będą chciały kontynuować pobieranie nauk w tym obszarze. Wymagane jest ukończenie modułu 1: Bezpieczeństwo i ochrona w pracy energetycznej. Jeśli nie ukończyłaś/eś tego kursu, a chcesz wziąć udział w module drugim, skontaktuj się z nami mailowo, w celu poinformowania nas o Twoim doświadczeniu i wiedzy w zakresie energetycznego BHP. Możliwe jest zakupienie nagrania kursu, jeśli termin nie jest dla Ciebie odpowiedni. Wówczas jednak zostaniesz poproszona/y o wykonanie i przesłanie na maila zadania, by uzyskać certyfikat.
Moduł ten służy nie tylko pogłębieniu świadomości w pracy energetycznej z Klientami, ale – nade wszystko – jest uniwersalny, pomaga podnosić poziomy świadomości, dzięki stworzeniu przestrzeni na pogłębiony kontakt z sobą, swoim wewnętrznym obrazowaniem, uwolnieniem lęku przed sobą samą/samym. Kurs przyczyni się do lepszego zrozumienia siebie na co dzień, w swoim życiu, w praktykach duchowych, medytacyjnych i wizualizacyjnych, usamodzielnia w czytaniu kodów rzeczywistości, przesłań i tego, co odczuwasz jako „znaki”, wskazówki itp.
Program:
1. Wiedza o naturze snu i jego uzdrowicielskich właściwościach
2. Śnienie w praktykach duchowych – źródła, tradycje, cele
3. Bezpieczeństwo i ochrona w praktykach śnienia
4. Świadome śnienie – jak prowadzić się we śnie/jodze nidrze?
5. Zasady prowadzenia uzdrawiających wizji w śnieniu/jodze nidrze
6. Transformacja wizji sennych i wizyjnych a ciało-umysł-duch
7. Podstawowe symbole w snach/jodze nidrze/medytacji
8. Interpretacja snów i wizji – zasady, sposoby, nurty, korzyści i właściwości
9. Uświadomienie konfliktu i uwolnienie go we śnie, wyprowadzanie i wprowadzanie energii w śnieniu
10. Praktyczne interpretacje snów i wizji Uczestniczek i Uczestników kursu na żywo
11. Uczestniczki i Uczestnicy są proszone/i o przygotowanie jednego snu/wizji, który będzie podlegał interpretacji podczas warsztatu (lub też przedstawienie snu, który przyśni się w trakcie kursu)
12. Ćwiczenia praktyczne w odczytywaniu symboli sennych.
HARMONOGRAM MODUŁU (12 h kurs):
22 października 2022, sobota: 11:00-13:00, 14:00-19:00
23 października 2022, niedziela: 11:00-13:00, 14:00-17:00
Miejsce: Online – via Skype. Otrzymasz link do wdzwonienia się do kursu w dniu rozpoczęcia kursu, na godzinę przed.
Warsztat będzie nagrywany i przez miesiąc będziesz mieć dostęp do nagrania. Udostępniając swój wizerunek (głos, video) podczas szkolenia, wyrażasz zgodę na jego utrwalenie i wykorzystanie na potrzeby szkolenia.
Prowadzi:
dr Anna Grochowska-Biodrowicz – twórczyni projektu i szkoły HamSa Joga oraz nauczycielka rozwoju świadomości duchowej, tłumaczka z języka podświadomości; certyfikowana nauczycielka jogi w najpopularniejszym na świecie standardzie Yoga Alliance. Posiada certyfikację E-RYT 200 (Experienced Registered Yoga Teacher – Doświadczony Nauczyciel Jogi) oraz YACEP® (Yoga Alliance Continuing Education Provider® – nauczanie i dokształcanie nauczycieli jogi), terapeutka metody Recall Healing/Totalnej Biologii®, dyplomowana bioterapeutka pracująca z ciałem w bioenergii i dźwięku z pomocą autorskiej metody Alchemii Bioenergetycznej opartej na fuzji technik, w tym poprzez umysł w oparciu o psychosomatykę. Historyczka literatury i sztuki, badaczka cracovianów, pisarka, autorka i redaktorka książek i artykułów.
Inwestycja: 1 222 zł
Dla osób, które korzystały z Alchemii Bioenergetycznej i warsztatów w HamSa Joga minimum 6 razy, obowiązuje zniżka 111 zł. Jeśli jesteś taką osobą, napisz do nas w celu uzyskania kodu zniżkowego na: kontakt@hamsajoga.pl
Istnieje możliwość rozbicia płatności na raty, jednak, by otrzymać certyfikat, pełna płatność musi zostać uregulowana.
Zgłoszenie – możesz zakupić wejściówkę tu na stronie przez opcję „Kup bilety” i dokonać płatności automatycznie.
Bilety są wysyłane regularnie, więc jeśli go nie dostaniesz do dwóch dni, sprawdź zakładki: „oferty”, „społeczności”, „spam”. Tylko zakup biletu jest gwarancją miejsca na warsztacie.
Jeśli nie masz możliwości skorzystania z tych płatności, prześlij zgłoszenie na adres: hamsa.joga.school@gmail.com i napisz, na który warsztat i w którym mieście się zgłaszasz. Jest możliwość otrzymania faktury (VAT). Pamiętaj, proszę, że bilet na warsztat jest ustawowo bezzwrotny, ale zawsze możesz – po uprzednim poinformowaniu nas o zmianie – odsprzedać lub sprezentować go komuś, kto spełnia wymogi tego kursu.
Przeciwwskazaniami do udziału w kursie są stany psychotyczne, ciąża, epilepsja, rozrusznik serca, choroby psychiczne: schizofrenia, choroba afektywna dwubiegunowa i podobne. Obowiązuje zakaz przychodzenia na kurs pod wpływem jakichkolwiek środków odurzających. O wszelkich dolegliwościach i niedyspozycjach zdrowotnych należy poinformować nauczyciela przed praktyką. Przychodząc na warsztat zaświadczasz, że Twój stan zdrowia pozwala na bezpieczny udział. Zapisując się na kurs, akceptujesz te warunki oraz regulamin na stronie.
Certyfikacja:
Po kursie otrzymasz certyfikat poświadczający ukończenie kursu „Symbolika i uzdrawianie w śnieniu”.
Aby otrzymać dyplom ukończenia Szkoły Energoterapii metodą Alchemii Bioenergetycznej z Międzynarodową Akredytacją IAOTH, potrzebujesz skompletować wszystkie moduły. Certyfikat udziału w Szkole Energoterapii nie daje uprawnień zawodowych w rozumieniu przepisów prawa dotyczących tzw. zawodów regulowanych i działalności regulowanych. Wiedzę z zakresu kursu absolwent/ka może stosować na własną odpowiedzialność w ramach działalności, do której posiada stosowne uprawnienia.

Szczegóły

Początek:
22 października, 2022 / 11:00 CEST
Koniec:
23 października, 2022 / 17:00 CEST
Event Tags:
, , , ,

Organizator

HamSa Joga

Szkoła Praktyk Pogłębionych HamSa Joga

Kontakt telefoniczny:

+48 579 054 518

 

Napisz do HamSa Joga na:

kontakt@hamsajoga.pl