Alchemia Bioenergetyczna 2: Duchowi Przewodnicy i Zwierzęta Mocy – czytania online
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

 • To event minęło.

Alchemia Bioenergetyczna 2: Duchowi Przewodnicy i Zwierzęta Mocy – czytania online

15 lipca, 2023 / 08:00 - 16 lipca, 2023 / 17:00 CEST

1,222.00zł

Zapraszam Cię na pierwsze spotkanie 2 stopnia Szkoły Energoterapii w mojej autorskiej metodzie – Alchemii Bioenergetycznej. Łączy ona rozmaite techniki energetyczne ze Wschodu (nauki wedyjskie, jogiczne, tantryczne, tybetańskie, chińskie) oraz praktyki z innych regionów świata. W Alchemii Bioenergetycznej stosuje się dekodowanie symboliczne wizji, wiedzę z zakresu psychobiologii i astrologii, czytania biopola, czytania rodowe oraz karmiczne, czytania z przewodnikami, widzenie i czytanie aury, które skoncentrowane są na znalezieniu źródła trudności, z którymi przychodzi klient oraz pozyskanie przekazu – uzdrawiającego przesłania. Używane i tworzone są narzędzia energetyczne, wykonywane elementy bezkrwawych operacji na ciałach subtelnych kośas, niekiedy przy użyciu dźwiękoterapii z pomocą mis i gongów oraz innych „świętych instrumentów”. Cechą charakterystyczną metody jest punktowe zorientowanie na proces – jedno spotkanie służy rozwiązaniu jednego problemu psycho-energetyczno-fizycznego (pamiętamy przy tym, że choroba może mieć kilka takich punktów). Podczas spotkania w Alchemii Bioenergetycznej stosujemy psychoenergetyczne rozpoznanie źródła trudności, z którym mierzy się Klient, dotarcie do niego i odprogramowanie go w podświadomości z użyciem technik, które będą odpowiednio dobrane do możliwości i potrzeb oraz stanu zdrowia Klienta, co daje najwyższą skuteczność we wspomaganiu powrotu do zdrowia lub wprowadzenia harmonii do danego obszaru życia. Oczyszcza się i puszcza głębokie pokłady bólu i blokad, w zmian zastępując je nową, pełną miłości historią.

Każdy moduł kursu jest teoretyczno-praktyczny. Podczas spotkań budzisz w sobie Wewnętrznego Uzdrowiciela, podnosisz wibracje i bierzesz za nie odpowiedzialność. Stare odchodzi, by mogło przyjść nowe. Każdy z modułów ma wymiar transformująco-oczyszczający. Technik energetycznych uczymy się prowadząc siebie na ścieżce zdrowienia.

Ten moduł Alchemii Bioenergetycznej dotyczy spotkań i czytań z duchowymi przewodnikami. Jest to koncept obecny w wielu kulturach duchowych i religijnych całego świata. Nauka kontaktu z własnymi przewodnikami, jak i z przewodnikami duchowymi klienta oraz zwierzętami mocy to kolejne narzędzie do psychoenergoinfomacyjnej samodzielności oraz stanowi osobną metodę duchowego doradztwa czy też komponent dla innych metod (psychobiologia itp.), w których konieczne jest pozyskanie informacji z pola w sposób łagodny i bezpieczny.

Dla kogo jest ten kurs?

Kurs dedykowany jest osobom, które mają doświadczenie w praktykach energetycznych i duchowych, chciałyby rozwinąć swoje talenty lub uporządkować wiedzę w tym zakresie.

Do kursu mogą dołączyć zarówno Absolwenci/tki 1 modułu Szkoły Energoterapii w Alchemii Bioenergetycznej, jak również osoby zainteresowane tym konkretnym zagadnieniem.

Jakie dary niesie z sobą ten kurs?

Podczas spotkania możesz pozyskać wiele informacji z własnego pola i skontaktować się z Wyższą Jaźnią, jak również nauczyć się bezpiecznie kontaktować z przewodnikami innych osób i pomagać im odkrywać to, co dla nich zakryte, a często niezbędne na ścieżce uzdrowienia dowolnego obszaru życia. To ważny krok w stronę samodzielności psychoenergetycznej oraz komunikacji z sobą i zrozumienia siebie, swoich emocji oraz wewnętrznych przesłań, krajobrazów i pejzaży.

Program:

 1. Kim jest duchowy przewodnik i czy każdy takiego posiada?
 2. Czym różnią się przewodnicy od ochroniarzy i innych zastępów?
 3. Systemy wierzeń, przekonań i identyfikacja z obszarem kulturowym a obraz duchowych przewodników,
 4. Kim są i czym różnią się od siebie zwierzęta mocy od zwierząt totemicznych i zwierząt duchowych,
 5. Symboliczne energie zwierząt a wzorce podświadomości,
 6. Bezpieczeństwo i ochrona w pracy z przewodnikami oraz zwierzętami mocy/totemicznymi/duchowymi,
 7. Przeszkody w stworzeniu kontaktu z duchowymi przewodnikami i zwierzętami mocy – ściąganie blokad w podświadomości (własnej/klientów),
 8. Nieuświadomiony kontakt z duchowymi przewodnikami – na jakiej zasadzie się odbywa,
 9. Sposoby komunikacji z duchowymi przewodnikami i zwierzętami mocy,
 10. Czytania z przewodnikami i czytania ze zwierzętami mocy: nauka pozyskiwania informacji we własnym polu energoinformacyjnym oraz czytania dla klientów; budowanie narracji,
 11. Nauka wprowadzania klientów w stan komunikacji z jego przewodnikami duchowymi/zwierzętami mocy.

HARMONOGRAM MODUŁU (12h kurs):

15 lipca, sobota: 10:00-13:00, 14:00-17:00

16 lipca, niedziela: 10:00-13:00, 14:00-17:00

Miejsce:

Online – otrzymasz dzień przed warsztatem link do zalogowania się do Skype.

Warsztat będzie nagrywany i przez miesiąc będziesz mieć dostęp do nagrania. Udostępniając swój wizerunek (głos, video) podczas szkolenia, wyrażasz zgodę na jego utrwalenie i wykorzystanie na potrzeby szkolenia. Nie wyrażamy zgody na jakiekolwiek kopiowanie czy dystrybuowanie części lub całości nagrań poza kursem, powielanie ich w rozmaitych polach eksploatacyjnych.

Prowadzi:

dr Anna Grochowska-Biodrowicz – twórczyni projektu i szkoły HamSa Joga oraz nauczycielka rozwoju świadomości duchowej, tłumaczka z języka podświadomości; certyfikowana nauczycielka jogi w najpopularniejszym na świecie standardzie Yoga Alliance. Posiada certyfikację E-RYT 200 (Experienced Registered Yoga Teacher – Doświadczony Nauczyciel Jogi) oraz YACEP® (Yoga Alliance Continuing Education Provider® – nauczanie i dokształcanie nauczycieli jogi), facylitatorka Recall Healing®  i terapeutka Totalnej Biologii®, dyplomowana bioterapeutka pracująca z ciałem w bioenergii i dźwięku z pomocą autorskiej metody Alchemii Bioenergetycznej opartej na fuzji technik, w tym poprzez umysł w oparciu o psychosomatykę. Historyczka literatury i sztuki, badaczka cracovianów, pisarka, autorka i redaktorka książek i artykułów.

Inwestycja: 1 222 zł // 1000 zł dla Absolwentek/ów 1 stopnia (BHP, Śnienie, Dekodowanie)

Dla osób, które korzystały z Alchemii Bioenergetycznej i warsztatów w HamSa Joga minimum 6 razy, obowiązuje zniżka 111 zł. Jeśli jesteś taką osobą, napisz do nas w celu uzyskania kodu zniżkowego na: kontakt@hamsajoga.pl

Osoby, które ukończyły 1 stopień Szkoły składający się z 3 modułów otrzymują zniżkę 222 zł. Aby otrzymać kod, napisz na powyższy email.

Istnieje możliwość rozbicia płatności na raty, jednak, by wziąć udział w kursie i otrzymać certyfikat, pełna płatność musi zostać uregulowana.

Zgłoszenie – możesz zakupić wejściówkę tu na stronie przez opcję „Kup bilety” i dokonać płatności automatycznie. Bilety są wysyłane regularnie, więc jeśli go nie dostaniesz do dwóch dni, sprawdź zakładki: „oferty”, „społeczności”, „spam”. Tylko zakup biletu jest gwarancją miejsca na warsztacie.

Jeśli nie masz możliwości skorzystania z tych płatności, prześlij zgłoszenie na adres: hamsa.joga.school@gmail.com  i napisz, na który warsztat i w którym mieście się zgłaszasz. Jest możliwość otrzymania faktury VAT. Pamiętaj, proszę, że bilet na warsztat jest ustawowo bezzwrotny, ale zawsze możesz – po uprzednim poinformowaniu nas o zmianie – odsprzedać lub sprezentować go komuś, kto spełnia wymogi tego kursu.

Przeciwwskazaniami do udziału w kursie są stany psychotyczne, ciąża, epilepsja, rozrusznik serca, choroby psychiczne: schizofrenia, choroba afektywna dwubiegunowa i podobne. Obowiązuje zakaz przychodzenia na kurs pod wpływem jakichkolwiek środków odurzających. O wszelkich dolegliwościach i niedyspozycjach zdrowotnych należy poinformować nauczyciela przed praktyką. Przychodząc na warsztat zaświadczasz, że Twój stan zdrowia pozwala na bezpieczny udział. Zapisując się na kurs, akceptujesz te warunki oraz regulamin na stronie.

Certyfikacja:

Po kursie otrzymasz certyfikat poświadczający ukończenie kursu „Duchowi Przewodnicy i Zwierzęta Mocy – Czytania Energoinformacyjne”.

Aby otrzymać certyfikat ukończenia 2 stopnia Szkoły Energoterapii metodą Alchemii Bioenergetycznej, potrzebujesz skompletować wszystkie moduły. Certyfikat udziału w Szkole Energoterapii nie daje uprawnień zawodowych w rozumieniu przepisów prawa dotyczących tzw. zawodów regulowanych i działalności regulowanych. Wiedzę z zakresu kursu absolwent/ka może stosować na własną odpowiedzialność w ramach działalności, do której posiada stosowne uprawnienia.

Bilety

The numbers below include tickets for this event already in your cart. Clicking "Get Tickets" will allow you to edit any existing attendee information as well as change ticket quantities.
Bilety are no longer available

Szkoła Praktyk Pogłębionych HamSa Joga

Kontakt telefoniczny:

+48 579 054 518

 

Napisz do HamSa Joga na:

kontakt@hamsajoga.pl