Alchemia Bioenergetyczna 1: Bezpieczeństwo i ochrona w pracy energetycznej
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

 • To event minęło.

Alchemia Bioenergetyczna 1: Bezpieczeństwo i ochrona w pracy energetycznej

13 sierpnia, 2022 / 10:00 - 17:00 CEST

Zapraszam Cię na pierwsze spotkanie Szkoły Energoterapii w mojej autorskiej metodzie – Alchemii Bioenergetycznej. Łączy ona rozmaite techniki energetyczne ze Wschodu (nauki wedyjskie, jogiczne, tantryczne, tybetańskie, chińskie) oraz praktyki z innych regionów świata. W Alchemii Bioenergetycznej stosuje się dekodowanie symboliczne wizji, wiedzę z zakresu psychobiologii, czytania biopola, czytania rodowe oraz karmiczne, widzenie i czytanie aury, które skoncentrowane są na znalezieniu źródła trudności, z którymi przychodzi klient oraz pozyskanie przekazu – uzdrawiającego przesłania. Używane i tworzone są narzędzia energetyczne, wykonywane elementy bezkrwawych operacji na ciałach subtelnych kośas, niekiedy przy użyciu dźwiękoterapii z pomocą mis i gongów oraz innych „świętych instrumentów”. Cechą charakterystyczną metody jest punktowe zorientowanie na proces – jedno spotkanie służy rozwiązaniu jednego problemu psycho-energetyczno-fizycznego (pamiętamy przy tym, że choroba może mieć kilka takich punktów). Podczas spotkania w Alchemii Bioenergetycznej stosujemy psychoenergetyczne rozpoznanie źródła trudności, z którym mierzy się Klient, dotarcie do niego i odprogramowanie go w podświadomości z użyciem technik, które będą odpowiednio dobrane do możliwości i potrzeb oraz stanu zdrowia Klienta, co daje najwyższą skuteczność we wspomaganiu powrotu do zdrowia lub wprowadzenia harmonii do danego obszaru życia. Oczyszcza się i puszcza głębokie pokłady bólu i blokad, w zmian zastępując je nową, pełną miłości historią.

Każdy moduł kursu jest teoretyczno-praktyczny. Podczas spotkań budzisz w sobie Wewnętrznego Uzdrowiciela, podnosisz wibracje i bierzesz za nie odpowiedzialność. Stare odchodzi, by mogło przyjść nowe. Każdy z modułów ma wymiar transformująco-oczyszczający.

Dla kogo jest ten kurs?

Spotkanie pierwsze będzie dotyczyć BHP pracy w energii i w życiu. Jest to moduł, który może ukończyć każdy, kto ma doświadczenie w pracy z energią, niezależnie od tego, czy będzie chciał kontynuować pobieranie nauk w tym obszarze. Moduł ten jest uniwersalny, służy ochronie psychoenergetycznej nie tylko w pracy energetycznej z Klientami, ale też w naszej codzienności, w życiu, w kontaktach społecznych oraz na własnej ścieżce rozwoju duchowego, kiedy chodzisz praktykujesz różne techniki w rozmaitych miejscach i obcujesz z różnymi energiami i ludźmi. Dzięki niemu nauczysz się zarządzać własną energią i minimalizować sytuacje jej „wycieku”, wydrenowania czy wypalenia oraz pasożytowania na Twojej energii. Pamiętaj jednak, że by wziąć udział w kursie, doświadczenie w pracy energetycznej jest obligatoryjne. Dzięki temu modułowi możesz się przekonać, czy zawodowa ścieżka pracy z energią jest dla Ciebie

Program:

 1. Etyka pracy energetycznej – intencje, zasady, obowiązki, karma, odpowiedzialność
 2. Zarządzanie własną energią w życiu i w praktykach energetycznych oraz uzdrawiających – zasady, konstrukcje energetyczne a trudności, pułapki, zaskoczenia
 3. BHP przestrzeni pracy. Praktyki przestrzenne, rola natury, przygotowanie przestrzeni do pracy
 4. Rola i pochodzenie energii, którą posługujemy się w pracy nad sobą lub w pracy bioterapeuty, nauczyciela czy uzdrowiciela
 5. Konstrukcja psychoenergetyczna i wymagania energetyczne w pracy bioterapeutycznej i uzdrowicielskiej
 6. Rozdawnictwo energii, pasożytnictwo – dekodowanie programów autodestrukcji
 7. Ochrona psychoenergetyczna – w życiu i w pracy
 8. Odcinanie więzów i podpięć psychoenergetycznych, połączeń karmicznych – teoria i praktyki oczyszczająco-uzdrawiające
 9. Rozwiązywanie starych umów karmicznych – teoria, praktyka, rola rytuałów (Vasana Daha Tantra)
 10. Odzyskiwanie utraconych części duszy (mocy ducha) w wyniku traum, trudnych wydarzeń czy przeszłych umów – teoria i praktyka
 11. Podstawy pracy z własną podświadomością – kontakt psychoenergetyczny i elementarne odkodowywanie
 12. trudni ludzie na naszej życiowej ścieżce i w pracy bioenergii – techniki „obsługi” i ochrony własnej energii
 13. Językowa uważność a metody ochrony psychoenergetycznej

 

HARMONOGRAM MODUŁU (13h kurs):

13 sierpnia, sobota: 10:00-13:00, 14:00-18:00

14 sierpnia, niedziela: 10:00-13:00, 14:00-17:00

17:00 wręczenie certyfikatów, pamiątkowe zdjęcie i celebracja!

Miejsce:

Miejsce: spotykamy się na parkingu w Ojcowskim Parku Narodowym i wspólnie idziemy w teren, jeśli pogoda pozwoli. Czekają na nas natura i miejsca mocy. Jeśli nie – widzimy się w Sattvie w Krakowie.

Kurs nie obejmuje noclegów i wyżywienia – są we własnym zakresie.

Prowadzi:

dr Anna Grochowska – twórczyni projektu i szkoły HamSa Joga oraz nauczycielka rozwoju świadomości duchowej, tłumaczka z języka podświadomości; certyfikowana nauczycielka jogi w najpopularniejszym na świecie standardzie Yoga Alliance. Posiada certyfikację E-RYT 200 (Experienced Registered Yoga Teacher – Doświadczony Nauczyciel Jogi) oraz YACEP® (Yoga Alliance Continuing Education Provider® – nauczanie i dokształcanie nauczycieli jogi), dyplomowana bioterapeutka pracująca z ciałem w bioenergii i dźwięku z pomocą autorskiej metody Alchemii Bioenergetycznej opartej na fuzji technik, w tym poprzez umysł w oparciu o psychosomatykę. Historyczka literatury i sztuki, badaczka cracovianów, pisarka, autorka i redaktorka książek i artykułów.

Inwestycja: 1 222 zł

Dla osób, które korzystały z Alchemii Bioenergetycznej i warsztatów w HamSa Joga minimum 6 razy, obowiązuje zniżka 111 zł. Jeśli jesteś taką osobą, napisz do nas w celu uzyskania kodu zniżkowego na: kontakt@hamsajoga.pl

Istnieje możliwość rozbicia płatności na raty, jednak, by otrzymać certyfikat, pełna płatność musi zostać uregulowana.

Zgłoszenie – możesz zakupić wejściówkę tu na stronie przez opcję „Kup bilety” i dokonać płatności automatycznie. Bilety są wysyłane regularnie, więc jeśli go nie dostaniesz do dwóch dni, sprawdź zakładki: „oferty”, „społeczności”, „spam”. Tylko zakup biletu jest gwarancją miejsca na warsztacie.

Jeśli nie masz możliwości skorzystania z tych płatności, prześlij zgłoszenie na adres: hamsa.joga.school@gmail.com  i napisz, na który warsztat i w którym mieście się zgłaszasz. Jest możliwość otrzymania faktury (bez VAT). Pamiętaj, proszę, że bilet na warsztat jest ustawowo bezzwrotny, ale zawsze możesz – po uprzednim poinformowaniu nas o zmianie – odsprzedać lub sprezentować go komuś, kto spełnia wymogi tego kursu.

Przeciwwskazaniami do udziału w kursie są stany psychotyczne, ciąża, epilepsja, rozrusznik serca, choroby psychiczne: schizofrenia, choroba afektywna dwubiegunowa i podobne. Obowiązuje zakaz przychodzenia na kurs pod wpływem jakichkolwiek środków odurzających. O wszelkich dolegliwościach i niedyspozycjach zdrowotnych należy poinformować nauczyciela przed praktyką. Przychodząc na warsztat zaświadczasz, że Twój stan zdrowia pozwala na bezpieczny udział. Zapisując się na kurs, akceptujesz te warunki oraz regulamin na stronie.

Certyfikacja:

Po kursie otrzymasz certyfikat poświadczający ukończenie kursu „Bezpieczeństwo i ochrona w pracy energetycznej”.

Aby otrzymać dyplom ukończenia Szkoły Energoterapii metodą Alchemii Bioenergetycznej, potrzebujesz skompletować wszystkie moduły. Certyfikat udziału w Szkole Energoterapii nie daje uprawnień zawodowych w rozumieniu przepisów prawa dotyczących tzw. zawodów regulowanych i działalności regulowanych. Wiedzę z zakresu kursu absolwetnt/ka może stosować na własną odpowiedzialność w ramach działalności, do której posiada stosowne uprawnienia.

Szczegóły

Data:
13 sierpnia, 2022
Godzina:
10:00 - 17:00 CEST
Event Tags:
, , , , ,

Organizator

HamSa Joga

Szkoła Praktyk Pogłębionych HamSa Joga

Kontakt telefoniczny:

+48 579 054 518

 

Napisz do HamSa Joga na:

kontakt@hamsajoga.pl